Голубец• 19 января 2023
Українське виробництво
Дівчата, вперше за майже рік на кідстаф, через пост як багато поляків на справді ставляться до українців, але так у всії східній европі.. Але питання не про це, я вирішила лишитись жити вдома, мені тут найкраще. Закликаю всіх почати купувати принципово товари українського виробника принципово. Давайте піднімати країну!!!
Голубец
• 19 января 2023
Товари українських виробників, продавці не дуже хочуть бо вони дешеві і маржа на них маленька. Багато не заробиш. Ще подорожуючи Україною зрозуміла, що екноміка сходу, центру і заходу погано інтегрована між собою. Потрібно налагоджувати бізнес зв´язки.
Голубец
• 19 января 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Українські товари дешеві? Ви про що?))
Вам прям зараз написати які саме, я просто боюсь щоб не сприйняли як рекламу, напишу ряд бо я продавець
Мэри Попкинс• 19 января 2023
Авторко, якого виробництва у Вас ліхтарик, батарейки до нього? Якщо українського порадьте, собі шукаю.
Голубец
• 19 января 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Українські товари дешеві? Ви про що?))
Так, можу ряд постачальників назвати, боюсь щоб не сприйняли за рекламу
Дюйм оф о4ка• 19 января 2023
В Україні не виробляється сировина і матеріали для різного виробництва. Все доводиться купувати за кордоном. І воно виходить дуже недешево, якщо враховувати доставку, митні сбори, тощо. Навіть, якщо купувати в Китаї. А ще наші українські податки. І зарплатню треба платити таку, щоб працівникі не повиздихували від голоду разом з сім´ями. І оренда. І багато ще чого. Ви живете у світі рожевих поні?
Голубец
• 19 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
На розетці є.. пишуть виробництво україна, підбирайте, я просто закликаю шукати товар і одразу приписувати виробництво Україна. Про себе треба думати і свою країну будувати.
Дую ветер• 19 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Особенно батарейки с литием, которого у нас нет
Дюйм оф о4ка• 19 января 2023
Наприклад, я вчора піймала себе на думці, що на мені саме ачора був весь одяг і взуття від українських виробників. Але вони не надто дешеві, скажу я вам. Не будь-якому пересічному українцю вони по кишені.
Голубец
• 19 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Нічого не зрозуміла до чого тут поляки і інша Європа?
Про те що вдома найкраще. Не знаю як де, а в східній Европі до українців ставляться не всі добре...
Love_Love_Love_• 19 января 2023
Ответ дляГолубец
Східна Європа це які країни по вашому?
Яке відношення мають поляки до того що дома найкраще?
Голубец
• 19 января 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Авекс текс подивіться... є теж ціни різні різних виробників, можна і андре тана з величезною знижкою вихопити. Тканину перший завод в Україна в 16 році почав виготовляти текстильконтакт як і нитки. Шампуні класні дуже бренд яка.. крема не дуже, але там ціни 100грн
Оцененная• 19 января 2023
Мені кропп дешевше купити, наприклад,чим українське. І багато чого так
Якщо і є дешево (авекс і все таке),то підліток і я носити на вулицю таке не будемо.
Черноморская ривьера• 19 января 2023
Ответ дляГолубец
Это наверное только продукты питания и некоторые косметические товары. Другое не знаю что,обувь ещё может,постель,одежда для детей?
Дюйм оф о4ка• 19 января 2023
Ответ дляГолубец
На паркані також пишуть. Але за парканом просто дрова лежать.
А ще часто буває так, що товар виробляють у Китаї. І, за проханням українського бренду-замовника на нього чипляють бірку з назвою цього українського бренду. А ви потім думаєте, що це українське виробництво. І ця практика розповсюджена давно і не тільки в Україні.
Голубец
• 19 января 2023
Ответ дляОцененная
Можна пошукати і знайти, звісно все не заміниш але для загального блага закликаю витратити більше часу і в першу чергу шукати українського виробника
Оцененная• 19 января 2023
Ответ дляГолубец
Авекс і все інше з горішніх плавнів не стильне,не модне. Ну додому нехай щось взяти. Але на вулицю ходити? Ви що?
Мэри Попкинс• 19 января 2023
Ответ дляДую ветер
Ну, от зараз люди купують саме необхідне, якщо ел.подовжувачі, кипятильник я літом купувала укр виробника,то зараз допустім є попит на батарейки, але як купувати українські, яких не має? літій в Україні є, а батарейок з літієм немає.
Голубец
• 19 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
Постіль маса нашого виробництва: руно, текстиль контакт навіть тканину почав робити, правда може зараз перепрофілювались на військове. Але в них є потужності
Дюйм оф о4ка• 19 января 2023
Ответ дляГолубец
Послухайте, якщо ви думаєте що люди саме нехтують українськими товарами, то ви помиляєтесь. Беруть. ЯКЩО! Вони доступні покупцеві по ціні і при цьому влаштовують якістю. Але, нажаль, це нечаста комбінація.
Голубец
• 19 января 2023
Ответ дляОцененная
Ми ходим в їх спортивних костюмах дуже непогані, прати по інструкції і вме ок. Є купа інших виробників модних, але там і вартість вища! Сумок масу в ручну шкіру роблять сайт юкрейніан арт, якість супер, а наші урли купують і т.д
Ответ дляГолубец
Яка ужасная косметика, я так еще думала о ней до выпуска Таемный агент. Посмотрите на досуге. Такое чувство что вам 5 лет и вы в платье с феями
Мэри Попкинс• 19 января 2023
Ответ дляГолубец
Зараз такий чпс, що можна користуватися тис, що є в наявності... Про які нові товари може бути мова, коли питання вижити/ пережити на першому місці,? з товарами першої необхідності непродуктової групи в укр.виробників не склалося.
Оцененная• 19 января 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Вони дуже дорогі. Я підписана на одного нашого виробника,то там кофтинки жіночі по 1900 грн приблизно.
Так я зару куплю чи h&m на цю суму і штани і два светри. А якщо акція,то ще більше
Голубец
• 19 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Я кажу що своїх в першу чергу треба брати, якщо звісно немає асортименту то тут вочевидь ні.
Ответ дляДюйм оф о4ка
Все вы правильно пишите, это называется ’приват лэйбл’ и он занимает до 40% сегмента ’украинских’ товаров. А автор пусть себя тешит, что носит укр.производство
Голубец
• 19 января 2023
Ответ дляОцененная
У нас виробників одягу маса по різним цінам і повірте ш енд ем далеко не кращі... і не дешевші. Маєм себе любити, цінувати і поважати.
Мэри Попкинс• 19 января 2023
Ответ дляГолубец
Ну так зараз асортименту немає ні на що, тим більше укр.виробника. Я з 2014 купую українське при можливості, але з асортиментом укр.виробникс зараз біда.
Оцененная• 19 января 2023
Ответ дляГолубец
Покажіть ,будь ласка,тоді