Голубец• 19 января 2023

Українське виробництво

Дівчата, вперше за майже рік на кідстаф, через пост як багато поляків на справді ставляться до українців, але так у всії східній европі.. Але питання не про це, я вирішила лишитись жити вдома, мені тут найкраще. Закликаю всіх почати купувати принципово товари українського виробника принципово. Давайте піднімати країну!!!
martysa• 19 января 2023
Я представляю українського виробника Луцьк жіночих сумок на Кідстафф багато років і мені ніколи не було соромно за якість. Рекомендую і часто пропуную спробувати якість і підтримати нашого виробника. Є гарні фабрики які дбають про якість за прийнятну ціну!

Tatyana-coffee• 19 января 2023
Ой, це круто і я підтримую, хоч живу у Франції. До того купувала гарний український одяг, косметику, продукти, є в нас багато якісного !!!
Tatyana-coffee• 19 января 2023
Є сайт українських виробників і марок, я там знайшла якісні кондитерські вироби і взуття. Можу перерахувати марки взуття і одягу, які себе перевірили як надійні з часом.
8Amidala8• 19 января 2023
Ответ дляАпель-синка
Я еще по ценам ТМ Ненька хотела сказать, которая здесь регулярно рекламируется. Это ж у них розничная цена ровно в 2 выше оптовой? И это видно прям на сайте.

https://nenka.ua/katalog/
Там покупаете 3 любых вещи и получается опт.
Malysh2• 19 января 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
В Україні не виробляється сировина і матеріали для різного виробництва. Все доводиться купувати за кордоном. І воно виходить дуже недешево, якщо враховувати доставку, митні сбори, тощо. Навіть, якщо купувати в Китаї. А ще наші українські податки. І зарплатню треба платити таку, щоб працівникі не повиздихували від голоду разом з сім´ями. І оренда. І багато ще чого. Ви живете у світі рожевих поні?
Все равно это поддержка нашего бизнеса и рабочих мест. Даже если все материалы из-за границы. Мы тоже стараемся поддерживать. То, что можно, покупать наше. Интернет заказы часто из Харькова делали летом.
kll lena• 20 января 2023
Автор, говорить правильні речі, потрібно підтримувати наше виробництво. Це наш ввп, податки і робочі місця. Навіть якщо сировина вся імпортована, вартість процесу виготовлення залишиться в країні.
Тут була якось тема з рекомендаціями українських торгових марок.
Slipperia• 20 января 2023
Перечитала всю тему. Разговоров много, а реальных примеров украинских производителей совсем мало.

От себя добавлю первое что пришло в голову

Гель для стирки 5 л по цене ~150 грн (летом было дешевле): Wash&Free.
Есть в Комфи, АТБ и тд. Взяла после подорожания Фроша 5л (был 400 грн, стал 650 грн). Аллергии нет, стирает нормально.

Шампунь и прочее Сульсена. Для тех, у кого себорейный дерматит. Разницы по эффекту между серией Vichy Dercos не вижу. Разница в цене сейчас вдвое-трое, Сульсена подорожала в рознице сильно.

Мыло от фабрики Слобожанский Мыловар. Конкретно люблю мыло Shik Тропик Лимон 70 г. Не раскисает в мыльнице, приятный запах, руки не сушит. Цена на опте около 9 грн за брусок 70 г. Раньше пользовались Dove, перешли на этот Шик.

Slipperia• 20 января 2023
Также нравятся готовые пироги для духовки Valesto. Покупаю регулярно с телятиной и вишня с заварным кремом. Прекрасный быстрый и чистый вариант для ужина/десерта.
Slipperia• 20 января 2023
Забыла дописать, что Valesto - одесситы) Также из одесских марок, которые и делаются в Одессе/области, нравится ещё Hungry Papa. Делают хумусы, бабагануш. Есть в Сильпо и других сетях.
Киппи• 20 января 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Лляна постіль це жесть.
Мені треба 2 спальна лляна простинь, але ціна на них жах.