Голубец• 19 января 2023
Українське виробництво
Дівчата, вперше за майже рік на кідстаф, через пост як багато поляків на справді ставляться до українців, але так у всії східній европі.. Але питання не про це, я вирішила лишитись жити вдома, мені тут найкраще. Закликаю всіх почати купувати принципово товари українського виробника принципово. Давайте піднімати країну!!!
Мэри Попкинс• 19 января 2023
Ответ дляГолубец
Є всяке, але без нашої допомоги, покупців нам не вибратись... ми всі в одному човні.
Голосно, але ’не на часі’.
Ще з часів локдауну знайшла швею яка мені прекрасно перешиває, апгрейтить одяг, порівняно з новим, купленим укр виробництва, то я добре заощаджую. А так в мене шикарна курточка укр.виробника(Харків), куплена на нашому базарі в 2018 році по розпродажу за 1200 грн ношу не скаржуся.
Дюйм оф о4ка• 19 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Кава українськоги виробника?
Я п´ю фіточай, виключно з українських трав, каву кинула пити три роки назад.
А як же. Справжня карпатська кава з полонин. Ви якась не обізнана
Голубец
• 19 января 2023
Ответ дляЧепушонок
Я думаю итоговым моментом будет ее самореклама ее магазина, о котором она уже 10 раз упомянула. Обычный ’ххх’ маркетинг
Навпаки не хочу щоб тут всі бачили мою дитинку, бо цькування почнеться...
Мэри Попкинс• 19 января 2023
Ответ дляГолубец
Тоді не скажтесь, що немає роботи, самі в себе забираєм.
Про що Ви пишете? Сучасні виробництва автоматизовані так, що замість 100 чоловік треба 10ть
Ответ дляГолубец
Ви не праві, я люблю свою країну і шкодую своїх співгромадян, деякі не мають на їжу і одяг зараз. Хочу жити тут і сподіваюсь що вирулим і своє розуміння держави потрібно міняти.
Патриотизм каждый понимает по-своему, я лучше кофту куплю в секонде, чем укр.виробника и те 500 грн задоначу ЗСУ
Отмотала своё• 19 января 2023
Ответ дляГолубец
Нееее, я пас. Не собираюсь поддерживать наших продавцов, покупая у них дерьмо, потому что мы в одной лодке
Мэри Попкинс• 19 января 2023
Ответ дляЧепушонок
З сувенірними товарами хенд.мейд
Голубец
• 19 января 2023
Ответ дляЧепушонок
Тому що не у кожного сьогодні є ті гроші, на українського виробника
Головне бажання, я нещодавно знайшла класних виробників канцелярії. Дуже дешеві але скпжи тут хтось скаже неякісні ще щось. Головне бажання і розуміння що самі собі гірше робим.
Ответ дляДодекаэдр
Я прекрасно понимаю, что надо поддерживать украинского производителя.
Но, что касаемо одежды и обуви, украинский производитель для меня дорогой и качество не всегда соответствует цене.
На товары украинских производителей практически не бывает скидок, в отличии от итальянских, испанских и прочих...соотношение цена-качество наших товаров проигрывает во всем импорту....
Да и украинские продукты по цене уже догнали и перегнали европейские. И ещё постоянное уменьшения веса в упаковке при повышении цены. Нигде больше не встречала масла 180 грамм, сметаны 180 грамм, йогурта 90 грамм, шоколадного сырочка 36 грамм, творога 180 грамм, плавленного сыра 70 грамм и т.д.
Поэтому пока украинский производитель не поймет, что цены должны быть адекватными, качество хорошим, а объем продуктов должен быть как раньше (200 грамм в пачке масла) буду покупать, что мне больше нравится и подходит по цене.
Я не олигарх, чтобы носить украинское(
100% или как в моей семье принято говорить, не такие мы богатые чтоб покупатт дешевые вещи.
Т.к. маржа на укр товары просто поражает своим %.
Например косметика Ритуал (укр.производитель) , крем для лица 50 мл - 200 грн, а себестоимость его 34 грн. Ну и какое качество там будет за 34 грн? Лучше уж Ив Роше с рук купить
Мэри Попкинс• 19 января 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я сама назбираю жолудів, не обовязково в Карпатах, і буде в мене чудова кава без кофеїну
Дверной_Проем• 19 января 2023
Ответ дляДую ветер
Особенно батарейки с литием, которого у нас нет
В Украине 10 % мирового запаса лития. Даже в России при её площади столько нет
Мудробаба• 19 января 2023
Ответ дляГолубец
Е нііііі. Чому я маю допомогати виробнику, який бреше про склад і виробляє неяскісний товар. Слів нема ’давайте допоможем купляючи г**но, бо вони не виберуться’
. Нехай допоможуть самі собі і випускають якісне, тоді і покупці знайдуться.
Дюйм оф о4ка• 19 января 2023
Ответ дляГолубец
Авекс текс подивіться... є теж ціни різні різних виробників, можна і андре тана з величезною знижкою вихопити. Тканину перший завод в Україна в 16 році почав виготовляти текстильконтакт як і нитки. Шампуні класні дуже бренд яка.. крема не дуже, але там ціни 100грн
В мене така шикарна дупа та повна пазуха цицьок, що не всякий андре тан на мене налізе(
Ответ дляЧепушонок
Так с таким підходом їх і ніколи не буде , бо будем шити зару за 2 грн, а не своє за 20
Так-так, Україна одна з площадок де шиються зара, і не тільки , і зп там не європейські, бо як завіщав шоколадний гетьман тепер українці дешева робоча сила для єс
Голубец
• 19 января 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я киянка корінна, перейшла на українську)) так щотна по полонинах відпочиваєм, та поки не живем
Мэри Попкинс• 19 января 2023
Ответ дляДверной_Проем
Літій є, а батарейк власного виробництва немає. Те саме з сонячними батареями, сировина є, навіть завод у когось з олігархів, але при анексії відійшло рашці
СноваЗдорова• 19 января 2023
Ответ дляОцененная
Мені кропп дешевше купити, наприклад,чим українське. І багато чого так
Якщо і є дешево (авекс і все таке),то підліток і я носити на вулицю таке не будемо.
Є недорогий український бренд Staff, речі, подібні до Кроппу
Голубец
• 19 января 2023
Ответ дляИринаКа
Яку?) У мене львівська
І львівську пила і київську ноу бренд на сосніних смажать і біля шпалерного дуже крута точка. Зараз на розетці купили якусь, як треба назва зараз гляну
Голубец
• 19 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
З сувенірними товарами хенд.мейд
Не вгадали))
Мэри Попкинс• 19 января 2023
Ответ дляtarveldy
В Бердичеві , на Хмельниччині відшивається половина моднявих європейських ТМ
Мудробаба• 19 января 2023
Ответ дляtarveldy
Тому що закликає під час війни підтримати українського виробника? Який працює дивом, сплачує податки, дає роботу людям
РС: 70 % всіх моїх придбань, це вітчизняний виробник
Це чудово. Але автор закликає купляти ВСЕ вітчизняного виробництва, відтфільтровуючи по країні виробнику і не звертати уваги, що більшу частину товарів, можна одразу нести до смітника. То може їм взагалі не треба нічого виробляти, ми просто будем їм віддавати гроші.
Ответ дляtarveldy
У вас уже смешалось все,и кони, и люди. Как заработная плата влияет на покупку товаров отечественного производителя? Вы думаете что работникам з/п поднимут если продажи вверх пойдут? Поднимут, бухгалтерии и менеджерам по продажам.
Мона Лиза• 19 января 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Мій особистий приклад. В мене невеличке швейне виробництво. Так от мені потрібні де-які пристосунки для промислової розпошивалки. В Турції, де їх виробляють, вони коштують по 770 грн на наші гроші по курсу. А в Україні аж по 3000. І я не змогла купити в Турції через Міст, бо турецький продавець приймає лише турецькі банківські картки. Питання: як гадаєте, які будуть ціни на мій товар з такими розкладами?
Тут куча посередників з турецькими банккартами, чому не купили як речі на інсайтах через них?
Мэри Попкинс• 19 января 2023
Ответ дляСноваЗдорова
Так син носить, але то лише бренд, дуже не впевнена, що відшивається в Україні товар.
Голубец
• 19 января 2023
Ответ дляЧепушонок
Подивіться бренд Яка, і сенд здається ще. Я користуюсь косметикою Яка... шампуні і т.д дуже подобаються, скраб крутий, самі крема досить посередньо, але купкю бо це наш виробник )))