Дівчатка,можливо хтось у скрутному становищі і не має матеріальної змоги придбати зараз взуття.
Віддам безкоштовно ботінки найулюбленішої фірми нашої сім´ї.
Ніжка не потіє взагалі. Будуть як на мороз ,так і на демісезонний період. В дуже хорошому стані.
Сижуревувшоке• 20 января 2023
Доброго ранку.
А підкажіть, будь ласка, яка довжина устілки.?
Бо я купила в листопаді і видно запасу мало взяла, а ніжка виросла, каже дитина, що не зручно вже.
Ответ дляСижуревувшоке
Доброго ранку.
Щойно зауважила ,що взяття без устілки. Попрали, напевно,і вони уже не повернулися на місце.
Заміряла іншою уствлкою. 19см. Виробник рекомендує на ніжку 18.3см.
Сижуревувшоке• 20 января 2023
Ответ дляharchushyn
Доброго ранку.
Я Вам в особисті написала