Слепок стопы• 19 января 2023

а вам нравится имя

Милана?
у меня много знакомых и коллеги назвали своих дочерей так
почему это имя так популярно? на площадках тоже везде слышу и еще Мия
кто недавно стал мамой как назвали свою дочь?
Распутница• 19 января 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Зараз досі в моді вичурні імена. Які іноді доволі дивно звучать з прізвищем та по-батькові.
Хренова Мілена Андріївна ну таке...
Соломія, Сабріна, Алісія, Злата, Ванесса, Євдокія, Ілліна, Ліда
Це суто ваше сприйняття.

Черепаха Тортила• 19 января 2023
Дуже багато називають так. Багато Мілан
Весела бджілка• 19 января 2023
Милана не нравится.
Мия не плохое.
Много коротких имён в окружении Мия, Лия, Лея.
Весела бджілка• 19 января 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
О в нас в знайомих дочка Василиса, Васька... Так її звуть
Тоже самое с Василиной.
Васька...
Ух_ты_какая_я• 19 января 2023
Нет,Милана не очень нравится.Мы назвали Оливия ☺️
Давно с мужем ещё хотели так дочку назвать, когда это имя совсем не популярное было))
НуКаНаКа• 19 января 2023
Мне нравится, дочку так назвала, но у нас прабабушка Милана была, в ее честь назвали. Сейчас очень популярное имя стало.
Борец за справедливость• 19 января 2023
Ответ дляГубки-уточкой
В мене знайома Тетяна а всі називають Леся, вже років 20-ть точно
а чому так? Вона називає себе Леся при знайомстві?

Губки-уточкой• 19 января 2023
Ответ дляБорец за справедливость
Так, я пропрацювала з нею 6 роківа потім побачила її паспорт, я була шокована якщо чесно
Мамаша в бигудях• 19 января 2023
Ответ дляМатрёна
Милана не нравится, Мия как полное и как сокращение от Соломии - да.
Ну Соломія скорочено , це аж геть не Мія . Навіщо називати Соломія , якщо будеш звати дитину чужим ім’ям ??
Якщо що маю доньку Соломійку)
Ксерокопия ночи• 19 января 2023
Мия очень нравится,Милана тоже нормально. У нас появилась знакомая Эмили и Амина,тоже красиво
Матрёна• 19 января 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Якщо що маю доньку Соломійку)
Я до такого ставлюся дуже просто - хто як хоче, той так свою дитину й зве. А варіантів скорочень - купа, і жодне не гірше за інші. Аби подобалось батькам й дитині.
Мамаша в бигудях• 19 января 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Подобається
Але дитину свою б не назвала, бо дуже популярне
Мія-це Соломія
Яким боком Мія до Соломії ?? Навіть скорочено то не туди зовсім ??!
Играюся• 19 января 2023
Нет
Мамаша в бигудях• 19 января 2023
Особисто мені-ні , але це справа кожного з батьків . Дитині потрібно давати ім’я , щоб пасувало з по-батькові та прізвищем . І саме головне , мама повинна почувати чи буде дитині з ним комфортно . Але це моя думка . Я впевнена була на всі 1000% коли називала доньку , а що скажуть ін то діло десяте .

Але єдине , якщо мені не подобається або ми так доньку дома не називаємо , співбесіднику роблю зауваження , що так не потрібно звати дитину.
Директриссимо• 19 января 2023
Ответ дляУх_ты_какая_я
Как сокращаете? Или еостоянно полным зовете? В подъезде нашем одна мама дочь зовет полным именем Маргарита и каждый раз полным, ну такое
Ms. Анонимная• 19 января 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Скорочено так називають
Кума має Соломію і співробітниця
Думаю, вони в курсі, яким боком
Мамаша в бигудях• 19 января 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Скорочено так називають
Кума має Соломію і співробітниця
Думаю, вони в курсі, яким боком
В мене теж донька Соломія ))

Мія це зовсім ін ім’я …

Але як бачу у постах зверху , що Люда зве себе Таня , то не дивуюсь ..
Я тут Живу• 19 января 2023
Ответ дляМатрёна
Мия это наверное мультик пересмотрели, Мия и я
Ms. Анонимная• 19 января 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
В мене теж донька Соломія ))

Мія це зовсім ін ім’я …

Так а чим морфологічне скорочення Мія і навіть Ія від Соломія заважають їм бути окремими іменами?
Це і окреме імя і варіант скорочення.

Мелочунь• 19 января 2023
Ответ дляTATI-13f6
Мне как-то редко такое имя встречалось ) тут, конечно , не угадаешь, как совпадет в садике или школе
А тут дело случая. Вот у нас в детсаду у девочек были нормальные имена. Из вычурных только популярные нынче Злата и Милана. Я все думала, где же те мамки с анжелистыми дочерьми. Пришли в школу, а там с именами просто жесть. Как будто они все сговорились в один класс попасть, и пару человек с нормальными именами случайно попали с ними.
НичеНипанимаю• 19 января 2023
Ответ дляГубки-уточкой
так на імена теж є первна мода, завжди це було. В мене Ніка
У мене теж Ніка🥰.
Мелочунь• 19 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Решила к модному нынче имени примазаться
Так когда-то Насти стали Надями, Гани - Галями.
А сейчас Люды становятся Милами, Иры - Ирэнами, Оксаны - Ксениями.
Мелочунь• 19 января 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Точно прабабушка была Миланой? Не Меланией?
НуКаНаКа• 19 января 2023
Ответ дляМелочунь
Мила звали, по паспорту не знаю.
Губки-уточкой• 19 января 2023
Ответ дляМелочунь
в мене була двоюрідна бабуся звали Миля всі її а була вона Милана, а в чоловіка прабабця Домініка так кликали її Домка
Мелочунь• 19 января 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Мила звали, по паспорту не знаю.
Так она не Милана. Раньше Милами называли Эмилий. Но и если она очень давно жила, не исключаю вариант с Меланией.
К тому же может быть и вариант Людмила. Сейчас Люды себя стали Милами называть. Вдруг она тоже себе придумала такое сокращение.
Мелочунь• 19 января 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Выше написала. Милами и Милями звали Эмилий, а не Милан.
Мамаша в бигудях• 19 января 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Це і окреме імя і варіант скорочення.
Ага і ще .. я .. лишилося з вашого морфологічного скорочення )))
Ms. Анонимная• 19 января 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Це загальноприйняте скорочення, а не моє
Ms. Анонимная• 19 января 2023
Ответ дляМамаша в бигудях