Бубль Гум)• 19 января 2023

Не знала, в яку категорію правильно написати питання про допомогу ВПО. як бути?

Вже третій місяць на мій номер тел.приходить смс з переказом для ВПО Вестерн Юніон 2220 грн, який призначений не мені а іншій людині. Вже 20 разів за 2 міс.намагалась дозвонитись на гарячу лінію, яка вказана по ссилці в смс, але там завжди відповідає комп´ютер, що мені позвонять. Ніразу не позвонили.
Вже узнала в оператора НП прізвище і ім´я чоловіка, якому належить переказ, але ніде в сомережах і гуглі його не знаходить. Вже 2 перекази прострочені, залишився один актуальний. Шкода, людина десь чекає на ці гроші... сподівається
Липка-прилипка• 19 января 2023
Де ви дізнались прізвище отримувача?

автор Бубль Гум) • 19 января 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Де ви дізнались прізвище отримувача?
Попросила, щоб оператор на НП сказала, щоб я могла знайти людину в соцмережах і повідомити про переказ
Лень гуглить• 19 января 2023
Ответ дляБубль Гум)
А что, новая почта выдает эти выплаты?
автор Бубль Гум) • 19 января 2023
Ответ дляЛень гуглить
А что, новая почта выдает эти выплаты?
Да, можуть
автор Бубль Гум) • 19 января 2023
Може написати тут прізвище того чоловіка? Можливо хтось з тутешніх знає такого?
Лень гуглить• 19 января 2023
Ответ дляБубль Гум)
Да, можуть
Спасибо, не знала
автор Бубль Гум) • 19 января 2023
Хто знає такого чоловіка з числа ВПО, як Стобород Василь, дайте знати