БолеИменее• 19 января 2023

Дитина нічого не хоче сама

Зацікавило питання, як вплине на мабутнє дитини те, що зараз в 6річному віці нічого не хоче, ні про що не мріє. Раніше там дівчата про ляльку Барбі мріяли,займатися балетом, хлопчики - ходити на футбол, ще про щось. А от тут взагалі тиша. Батьки купили телескоп, дитині навіть не цікаво, що в нього видно, треба до всього підштовхувати, типу давай подивимося разом. Вдома не грає ні в які ігри, крім приставка і щоби за нею бігали і ловили. Ні до чого самостійно не проявляє цікавості. Коли просиш давай помалюємо, малює те, що вже малювали раніше або запитує тему. Що це? Просто розбалуваність, тому що має все, що хоче? Якась повна інертність.
автор БолеИменее • 19 января 2023
Також додам, що ніколи сама не грається, хоча повно іграшок. Завжди шукає собі аніматора.

Голубая устрица• 19 января 2023
Ответ дляБолеИменее
Ніколи не треба бути дитині аніматором, тоді в неї працює фантазія
ТелаЧьи нежноСти• 19 января 2023
Ну так заинтересуйте, отдайте в разные кружки, секции, языки. И ребенок выберет, или ей с не да выбирать. Странные у вас рассуждения
Ms. Доброта• 19 января 2023
Так часто случается когда родители знают, что для ребенка лучше и активно причиняют ему добро не вникая в его собственные желания.
Ребенок становится пассивным и требует всё больше ’пинков’
КондуктЕр тролейбуса• 19 января 2023
Ставьте рамки, границы как взрослые.
Хочет, чтоб играли - 1-2 часа в день это максимум. Но качественно. А потом - я занята, я работаю, займись своими делами.
Можете подготовить какие-то поделки по возрасту, начать вместе - далее уйти.
Если ребенок привык, что его развлекают + гаджеты и приставки - то понятное дело, что ему остальное не интересно.
Шеллар• 19 января 2023
Перенасиченість, приставка - зло і, моя думка, що паростки самостійності батьки викоренили ще в перші роки життя.
Дитина має нудьгувати, тоді розвивається фантазія.
Поторописька• 19 января 2023
Який вік?
Мила 26• 19 января 2023
Ответ дляГолубая устрица
І іграшки мають бути такі, щоб з них можна було щось робити, по різному використовувати, а не гарно вбрана лялька чи машинка на батарейках, на які тільки дивитись.

Автор, конструктори пробували? Тільки не кажіть, що це ’не дівчачі’ іграшки)
автор БолеИменее • 19 января 2023
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Так віддали. І вона ходить бо віддали, але нема захоплення. Займається грою на піаніно, але приходиш в гості не хоче показати свої успіхи. Хоча може просто соромиться

Мила 26• 19 января 2023
Ответ дляБолеИменее
’Приходиш в гості’ - тобто, дитина не ваша?
Закидай меня камнями• 19 января 2023
Ответ дляБолеИменее
А навіщо батьки купували телескоп, якщо дитині це не цікаво?
наКоблучках• 19 января 2023
Ответ дляМила 26
Обсирают тут похоже ребенка брата или сестры, а может кумы
Закидай меня камнями• 19 января 2023
Ответ длянаКоблучках
Та может и свого берут в гости, чтобы похвастаться, а ребенок не хочет быть инструментом хвастовства
ksusha1155• 19 января 2023
Ответ дляБолеИменее
А дитина хотіла на ньому грати? Як як прочитала, мене аж затіпало я 7 років вчилася, бо тато так хотів. Фортепано ненавиджу. Дайте дівчинці вибір- малювання, танці, акторське мистецтво, спорт.. далі вона вибере сама. І 6 років ще зарано бути мега амбітною.
Мила 26• 19 января 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
Ну с пианино в гости не ходят) и далеко не в кмждом доме оно есть.
Поэтому думаю речь скорее о чужом ребёнке, которого видят в гостях. Может даже мамо
Сижу_и_плачу• 19 января 2023
Ответ дляБолеИменее
Ви особисто на місці цієї 6 ти річної дитини хотіли б бути ?
Випхали дитину на те піаніно,бо батьки вирішили ’шо так треба’ і дитина повинна з під палки показувати свої успіхи?
double-mama• 19 января 2023
Это очень частая проблема детей, слишком активных родителей. Которые спешат исполнить желания ребенка до того,как они появились. Вернее,они стремятся исполнить свои желания и представления о счастливом детстве. А ребенок просто не успевает ничего захотеть и в итоге не получает удовольствие от того, что доставляет радость родителям.
Тоже и с самостоятельными играми: детям, которым с самого раннего детства не выделялось самостоятельное время на развитие фантазии и самостоятельную игру, действительно нужен клоун. Они просто не могут сами,их не учили. Единственный выход- дать ребенку время, которое он проводит без гаджетов и предложить занятия на выбор, которые могли бы его увлечь. Вполне возможно,что искать интересное в реале,а не в гаджете , будет очень сложно и на это уйдет много времени и родительских сил.
Ms. Доброта• 19 января 2023
Ответ дляБолеИменее
Вот, то о чём я говорила. Всё закономерно.
Хомо_сапиенс• 19 января 2023
Спробуйте різні кружки. Можна по типу пробних занять, по одному уроку кожний. Можливо дитину щось зацікавить та вона захоче розвиватися у цьому напрямку й надалі. Головне не змушувати її робити саме це, дайте їй зробити свій вибір. Нащо ви її змушуєте грати на піаніно при гостях?? Ну не хоче дитя, відстаньте від нього.. А якщо їй всеодно не захочеться кудись ходити, то просто дайте їй час подумати, зрозуміти, що вона хоче. Може навіть у школу піде, хтось з друзів порадить хоббі та вона захоче цим зайнятися . Бідне дитя

Закидай меня камнями• 19 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
А скоріш за все цій дитині просто взагалі треба дати спокій на деякий час. Аж так, щоб від нудьги дитина сама задумалась ’а що ж мені такого поробити’
автор БолеИменее • 19 января 2023
Ответ дляПоторописька
Який вік?
6 років
автор БолеИменее • 19 января 2023
Ответ дляМила 26

Це моя племінниця. Так стоїть лего. Я приходжу в гості можу зацікавити погратися, але сама вона ніколи не сяде гратися
автор БолеИменее • 19 января 2023
Ответ дляМила 26
Це моя племінниця.
автор БолеИменее • 19 января 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
Це був подарунок на новий рік
автор БолеИменее • 19 января 2023
Ответ дляdouble-mama
Дякую за гарну пораду. Можливо, обрережно донесу цю інформацію до батьків.
Уточню, що я не намагаюся принизити дитину, а навпаки допомогти
автор БолеИменее • 19 января 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
Це слушно. Дякую
Сижу_и_плачу• 19 января 2023
Ответ дляБолеИменее
Це був подарунок на новий рік
А дитина хотіла саме цей подарунок?
Зазвичай в такому віці діти можуть сформувати свої бажання та подарунки.
Моїм дітям 8 та 10 років,і десь з трьох років я купувала і дарувала те,що вони хотіли. Але в нас не було іграшок не улюблених.
Так само і з гуртками- якийсь період дітям було цікаво на розвиваючому гуртку,потім просто надоїло. Зараз на гуртки взагалі не ходять. Але в захваті від картин по номерах.
Ніколи не повірю ,що до 6 років дитина ні разу не виявила бажання гратись чимось - можливо просто їй не цікаві ті іграшки,які їй купляють батьки.
Закидай меня камнями• 19 января 2023
Ответ дляБолеИменее
Це був подарунок на новий рік
На новий рік же зазвичай дарують те, що дитина попросить у листі.
автор БолеИменее • 19 января 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
А дитина хотіла саме цей подарунок?
Так справа в тому, шо не хотіла. Коли запитували, що хочеш на новий рік, відповідь - не знаю. Я тому і створила тему, бо дитина не виявляє ніяких бажань. Тому рідні і фантазують самі, що подарувати
Закидай меня камнями• 19 января 2023
Ответ дляБолеИменее
Це слушно. Дякую
Тільки ж не забудьте обмежити час на гаджети при цьому.