В гости звали?• 19 января 2023

Донька 10 років дивиться порно

Дівчата, порадьте, як себе вести? Ми ще нічого такого не обговорювали навіть. У мене ступор
Кина_не_будет• 19 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Моєму 13,про секс говоримо без табу і хіхікань,знає і про порно,бо ж друзі у школі дивляться і обговорюють. Але тішусь, що завжди до мене підходить з розмовою якщо чогось не розуміє до кінця, от з недавнього, йому здається, що одне яйце недостатньо кругле, може запиши мене до лікаря))
Моему 12. Я тоже с ним все обсуждаю.
Могу сказать,что месячные и мне хреново. Или что иду к гинекологу и у меня подозрение на что-то (рак и тд).Как берут анализы и все такое. Это к примеру.

Кукусики• 19 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Зачем? Что приложение удалить не льзя? Род.контроль. зачем телега ребенку ( полнейший мусоросборник) там еще и спайсы и наркоту продают
Про спайси, сіль теж знає
So_so• 19 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я конечно, не знаю как у Вас с чтением...особенно на эту тему. У меня мама обьяснила, в инете вместе прочли, по дороге 15 раз обсудили. Но вот книжку читать точно не будет.
Там очень много тем поднимается, речь не сугубо о физиологии. Почему у меня грудь маленькая, а у Маши уже большая? Или означет ли заниматься сексом, что у нас любовь?
Смайлик• 19 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
Це значно зменшить її час за таким просмотром. До тогож , досить невеликий відсоток дітей у такому віці,цікавиться порно
Чому ви так думаєте?
10-11 років - пік інтересу. Потім вже фільтрують
автор В гости звали? • 19 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
В 10 лет мастурбировать под порно? Вы серьезно??
От і в моїй голові це ніяк не вкладається
ЮлияА91• 19 января 2023
Не верю. Как можно. Вы не интересовались до этого чем интересуется Ваш ребенок..это ужасно.
Любительница• 19 января 2023
Ответ дляВ гости звали?
Взяла її телефон і вирішила перевірити історію, а тут таке.... Чоловік каже, що треба говорити і забороняти, але чи це вихід
Потому что о сексе надо не в 18 начинать говорить, а в 8. Купите соотв книги для детей и проштудируйте. Надо не запрещать, а обьяснять, снизить интерес к этой теме, рассказать, что норма, что не совсем и тд

Печальки.нет• 19 января 2023
Ответ дляСмайлик
Чому ви так думаєте?
Бо ніякого піку нема, інтереси інші. Для сексуального збудження від іншої людини,час ще не прийшов.
Четырёхсторонний скотч• 19 января 2023
Ответ дляВ гости звали?
Дякую. Я теж думаю, що треба проговорити, але не знаю як.
І я свого застукала. Ну нічого, зараз від цього не сховаєте. Не переживайте) Ох я колись у тата порно журнали знайшла-ото мені було емоцій
Порозмовляйте, скажіть, що бачили те, що ти дивишся, що це фільми для дорослих і в житті все по іншому.
Ми з сином якраз перед цим дивилися Кінгсменів, а там жорсткі такі є сцени, де і голови взриваються і розлітаються. Я йому кажу, ти ж бачив як у тьоті голова взірвалася, ти ж не віриш, що це насправді, от і в цих фільмах також актори і багато брехні. Короче, не знаю чи допомогло, вже 2 роки пройшло, наче нормальний росте))))
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 января 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Вы думаете в 10 лет с мамами гуляют?
Да. И да. У меня и моих знакомых дети 10+-13 и да, гуляют под контролем родителей и не через окно з 5 этажа. Время такое. Кто-то один с родителей пасет реально и открыто, пока дети гуляют.
ОхиИВздохи• 19 января 2023
Ответ дляЮлияА91
огосподи
автор В гости звали? • 19 января 2023
Ответ дляЮлияА91
Мені здавалося що постійно цікавлюсь, я знаю де вона, з ким, ми часто говоримо, гуляємо разом. Знаєте по періодичності запитів схоже на те, що хтось показував, бо там навіть пошуковий запит один і той самий майже, але намагаюся згадувати ті дні, то наче сама вдома була. У неї проблема в тому, що подружок майже немає.
Капитошечка• 19 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Так там же куча картинок. Текст есть, конечно. Но интересно было даже мне полистать. Правда, читали вместе с дочкой в ее 8 лет. Тему секса тогда не поднимали, прочли про тело мальчика, девочки, безопасность,гигиену, еще там что-то. Затем книга была отдана на самопросмотр. Далее пошли вопросы про секс. Почитали главу про секс. Спрашивала, как у вас с папой. Занимались ли? ( механику, конечно, не спрашивала). В общем, постепенно, понемногу
Порно- да, поговорили про «выдумки» и «неправдивость»
Инфотуфелька• 19 января 2023
Ответ дляВ гости звали?
Я не знаю, у неї є телефон. На ньому можна щось обмежити?
Звичайно можна. Ваша дитина не полінилась і знайшла сайти з порно, а ви не можете знайти час, щоб обмежити доступ до такого контенту? Навіть я, доросла, не все порно можу дивитись, деякі епізоди відверто шокують і з голови вже не виходять. А тут 10 років... немає слів.
ЮлияА91• 19 января 2023
Ответ дляВ гости звали?
А с кем она дружит? Ей мальчики показали значит?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 января 2023
Ответ дляКукусики
Вона взламує контроль. Вона розумна і створює свою пошту
Що значить взламує? Хто за інет платить? Хто гаджети купує? Хто відповідальний за дитину?-ось і всі Ваші відповіді. В мене стоїть мабуть вже 2 чи 3 рік. І ніразу не удаляла і не взламувала-не буде фемелі лінк-не буде інетів і гаджетів, і всим добре, ніхто і нічого не мішає, що не розуміє-запитує і сидимо і разом розбираємо.
Инфотуфелька• 19 января 2023
Ответ дляДжусс
Тролль.
Порно от 18 лет.
Судячи з відповідей, тут кожна друга в 10 порно дивилась.
Кожугетовый ансамбль• 19 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Моему 9 лет, гуляют с друзьями уже сами, с телефоном или с часами по которым можно звонить. Ни разу никого не видела с родителями, а тем более в 10-13 лет
Кина_не_будет• 19 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Познавать себя. Да. И порно не только про интерес,а про возбуждение

Все возможно• 19 января 2023
Вам обязательно надо откровенно поговорить,но не запрещать и не ругать,чтоб дочка не закрылась от вас,она должна доверять,к вам с вопросами сама обращаться.Секс.воспитание лучше прояснить,сказать что всему своё время,предупредить легче,чем выгребать последствия.Ничего страшного не произошло,эра интернета.
Перемелица• 19 января 2023
Мы всем классом ходили смотреть порно на кассетах к кому-то из одноклассников домой. И красную плесень слушали там же. Правда лет в 13.
автор В гости звали? • 19 января 2023
Ответ дляЮлияА91
Та ні. Я мала на увазі немає близьких. Так то однокласники, то на гуртку, то сусідські. Але вона якась конфліктна чи як це правильно описати.... Вона зоче щоб дружили лише з нею, а коли не виходить, то псіхує і свариться
Кожугетовый ансамбль• 19 января 2023
Моему 9. Нашел нашу книгу камасутра и смотрел, находили в него под подушкой пару раз
автор В гости звали? • 19 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Тобто дитина знає про це все, але стоять обмеження, вірно?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 января 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Наверное от региона или закрытого двора зависит. У нас сами гуляют только дети маргиналов сейчас. У моих знакомых аналогично, или кружки или дин хотя бы взрослый на всех.
автор В гости звали? • 19 января 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Та я навіть не думала про це, у нас телефони завжди у відкритому доступі лежать. Ніхто нічого не ховає. Я періодично дивлюсь її історію і от...
автор В гости звали? • 19 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Дякую
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 января 2023
Ответ дляВ гости звали?
Звичайно. Навiть на ютуб стоять заборони, і все що має сцени насилля і від 18 років. Навіщо дитячу психику випробувати на інтернетній помойці. Це не живий інтерес, це багато вільного часу і доступність такого контенту.
Кожугетовый ансамбль• 19 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Мы в Киеве, двор не закрытый. Гуляют либо во дворе, либо в школе на стадионе. Не знаю, маргиналы ли мы, но все родители работают, никто по 15 лет в декрете не сидит
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 января 2023
Ответ дляВ гости звали?
Аналогічно. Всі гаджети доступні. Але моїм телефоном і службовим ноутом з програмами-можна користуватися лише під моїм наглядом. Ви ж не дозволяєте дитині заходити в приват 24 чи інші банкінги у себе чи чоловіка на телефонах?
Моя також випрашувала платні ігри і різну віртуальну дурню, пояснила ( що платити розробникам в Росіїї не буду)-результат-скачала безкоштовно, знайшли з друзями і т.д.