МУСЯкомарова• 19 января 2023
Яка ціна вашої стрижки?
І місто напишіть будь ласка. Сьогодні зайшла в перукарню , звичайна стрижка на волосся по лопатки, ціна 480 гривень. Київ. Це норма чи дорого?
Домовенок Зюзя• 19 января 2023
Я у Франківську ще 2 роки тому в посередній перукарні кінці за 200 грн стригла
Думаю, що 400-500 зараз для Києва - це адекватна ціна
Зараз стриже чоловік
Вареный лук• 19 января 2023
250 грн - боб-каре, пгт в Киевской обл. Но я к этому мастеру хожу уже более 20 лет, поэтому мне со скидкой
Дама_с_коготками• 19 января 2023
600 грн, Днепр, но я делаю стрижку с окрашиванием, тогда стрижка бесплатно))))
Светка-пипетка• 19 января 2023
Київ. 200-250 грн стрижка, довжина до плечей, це з укладкою. Плюс меліровка 700 грн.
Грибной_Дождик• 19 января 2023
Черкаси, 420, каре. Можна дешевше, просто знайшла для себе ідеального майстра, вона тільки в салоні працює
Я не на долго• 19 января 2023
Ответ дляSomik
Так смысла нет под линейку платить) покраска да, 2000
Я ничего против не имею. Но терзают сомнение, что человек, который красится за 2000 стрижет кончики руками мужа