Кусачая Я• сегодня в 10:10

петиція Про демобілізацію та припинення мобілізації чоловіків старше 50 років

Давайте поддержим, хотя я и не верю.
https://petition.kmu.gov.ua/petitions/10411
Не кую, не мелю• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
Як молоді такі гарячі і браві як Ви, то хай чешуть воювати. Старші покоління хочуть МИРУ будь-якою ціною
Я за те, щоб таких кончених старопердів відстрілювали. Кацапня 2.0 в тилу

Муууумие• 2 часа назад
Не підпишу. Я проти, щоб дітей гнали на забій.
tala-li• 2 часа назад
Ответ дляПослушная
Женщины должны работать в тылу, мужчины воевать. Так было миллионы лет и будет всегда.
ленка уже работает в тылу...в Лондоне
Хома з пастою• 2 часа назад
Ответ дляПослушная
Очень сомневаюсь
Поживем-увидим. От этих Кровожадных гнид всего можно ожидать
Вишневий цвіт• 2 часа назад
Ответ дляНе кую, не мелю
Так вам нормально щоб молодь гинули? А нафталін народжений при совку, який нічого не робив для країни, хай спокійно доживає? Старші покоління мають вигрібати за цю війну своєю бездіяльністю і дрочінням на совок
Офигеть!Метро в Киеве засыпать,нечего в него лезть при обстрелах
Не кую, не мелю• 2 часа назад
Ответ дляПослушная
А молодняк хоче прийти на все готовое?
Та не? Свобода и независимость стоит дорого. Хай воюют за свое будущее.
Сподіваюся твої діти тебе прикопають. Або старість промучаєшся під мостом
Вишневий цвіт• 2 часа назад
Ответ дляПослушная
То вперёд!Рабочий день в самом разгаре
Хома з пастою• 2 часа назад
Ответ дляНе кую, не мелю
А я ща те, щоб таких як Ви травили як тараканів за те, що других в мʼясорубку не роздумуючи готові кидати
Дівчина заглядєніє• 2 часа назад
Почекайте, клоун на це не піде, бо божа ще до пенсійного віку до живуть

І взагалі хто тоді має бути на передові замість лисого, фекалова, мохнатіків та іншого зелайна.

Вишневий цвіт• 2 часа назад
Ответ дляНе кую, не мелю
А если они тебя хлопнут? Это поколение закалённое,в отличии от нынешних неженок
Шукаю трусики• 2 часа назад
Вот Арахамия не знает как отлавливать ухилянтов ВПО. Они попрятались, позакрывали свои счета в банках, на кэшбеки и раздачи тысч не ведутся. Работают в темную. Выплат и помощи не получают.
Вишневий цвіт• 2 часа назад
Ответ дляШукаю трусики
Щирий украинец этот Аграхимия
Галя із Дарниці• 2 часа назад
Ответ дляКокошинЭль
А що не так з 50 річними? Ще ж не старі
А что не так с военными пенсионерам в 45? На каких фронтах они здоровье подорвали ?
Небалувана Галя• 2 часа назад
Ответ дляНе кую, не мелю
от з вашою енергією якраз на першу лінію
Вот Она Я• 2 часа назад
Ответ дляПослушная
А чем они лучше 25-60? Пусть тоже защищают нас
Защищай свою жопу сама
Вот Она Я• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
Плохо хотите , раз мира нет
Небалувана Галя• 2 часа назад
пока вы тут ругаетесь, Федоров сказала,что в Запор.направлении от россии воюют африканцы...
Послушная• 2 часа назад
Ответ дляВот Она Я
Защищай свою жопу сама
Я плачу налоги на армию, значит имею право требовать от мужчин безопасности государства в котором живу.
Послушная• 2 часа назад
Ответ дляНебалувана Галя
от ето новость
а унас дворник из бангладеш

Вишневий цвіт• 2 часа назад
Ответ дляПослушная
Покажи налоги
Вот Она Я• 2 часа назад
Ответ дляПослушная
Иди и требуй у прокуроров, депутатов, судей и силовиков, а если будешь посылать на смерть чужих простых людей то и до тебя доберется.
КокошинЭль• 2 часа назад
Ответ дляГаля із Дарниці
Тема ж не про них, а про 50 річних чоловіків. Тих пенсіонерів вже давно треба призвати
Залетна Я тут• 2 часа назад
Пошукайте серед петицій, вже була така петиція ще в 24 році. Навіть 25к потрібних зібрала, але ніхто на те не звертає увагу. В жодній країні світу не воюють чоловіки старші за 50 років, чоловіки, що мають обмеження по здоров´ю. Бо тримати тил на слюсарях, електриках, водіях з досвідом зручно і доцільно, а воювати повинні навчені, здорові, молоді силовики, що обрали військову службу своєю спеціальністю. Тоді б можна було вести розмову, якщо не про перемогу, то хоча б про утримання позицій. Але схоже, що нашим можновладцям то не потрібно.
На прикладі бригади мого брата: 16 обмежено придатних, старших за 52 роки постійно на позиціях, бо більше нікому. І це найгарячіший на сьогодні напрям.
Небалувана Галя• 2 часа назад
Ответ дляПослушная
мы их платим с 2014 года, но даже укрытий нет достаточно в Киеве, а про другие города вообще молчу...вы точно требуете от мужчин ,а не от политиков?!
Злюсь до кипіння• 2 часа назад
Спасибо, подписала
Застряла• 2 часа назад
Ответ дляПослушная
Защищай себя сама.
Застряла• 2 часа назад
Ответ дляНе кую, не мелю
Ви башкой давно стукнулись об асфальт, болєзноє?
Шукаю трусики• 2 часа назад
Ответ дляПослушная
Секундочку! Налоги платит работодатель. С минимальной ЗП. Если Вы ФОП то ЕСВ в минимальном размере. На сумму Ваших налогов (после воровства и дерибана) можно содержать разве что пса Патрона и то, только два дня в неделю.
Злюсь до кипіння• 2 часа назад
Ответ дляНе кую, не мелю
Молодые должны за будущее бороться , а стартеры жизнь прожили
Вот Она Я• 2 часа назад
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Умирать то есть за Паханов? Будущеее в этой стране призрачно. Выезжают и правильно, а вам тут ок ну и воюйте