Анжелика93@• 20 января 2023

Ви дивились інтерв´ю Дюді і Кучери?)))

Що воно несе!? Як він витримав того Оскара я не знаю, воно таке мололо!
Lady luck21• 20 января 2023
Оно тупое, как пробка. Но к сожалению Дудь показал мнение 80 процентов того населения на примере этого идиота.

Zarevna• 20 января 2023
Ответ дляgannuska22
Пересилити?
Там в типовій шовіністичній традиції украінці показані неосвіченими салоідами, нахіба це в принципі дивитися (мовчу вже про показувати-це окреме питання).
Дудь такий самий великодержавець як і навальний і кац і всі інші русняві ліберали
Не дивіться цю гидоту
Вони нас зневажають, зрозумійте
Про Навального зрозуміло. Але я не в темі, чому звинувачують Каца та Дудя?
Nathalie27• 20 января 2023
Ответ дляZarevna
В тому, що вони просувають тези «росіяни хороші і проти війни», «воює один путін», «росія не має розпастися» і т.д.
автор Анжелика93@ • 20 января 2023
Ответ дляNathalie27
Я не прихильник Дюді, але думаю якби він просував саме ці тези то не запрошував би таких дятлів як Кучера!
Ruovet• 20 января 2023
Ответ дляLena-Lena12
Я не дивилася Сватів. Але Лоліта - як так? Всякі Меладзе, Цекало, вся група серіалу «Мажор», які три роки (!) жили в Києві всіма родинами… гурт «Мумій Троль» (найбільше розчарування, соліст давно громадянин Америки, тому міг би не мовчати), Машков - дно, мій список довгий…
А Петров за кого?
karpenko73• 20 января 2023
а мне наоборот показалось, что кучера не дурак
он просто циничный ублюдок с имперскими замашками, который проглотит все, лишь бы деньги давали
вроде родители и научили, что убивать плохо
но есть причины, по которым на это можно закрыть глаза
да, причина одна - когда защищаешь свое, а не суешь рыло к чужим

явно видно, что в случае чего, переобуется в полете
вот это его
я хочу думать, я верю, но точно не скажу - все это пути отхода
Дудя смотрела первый раз
понравилось, что не перебивал, сдерживался
Молодец, что говорил, что это земля украинцев (включая Крым) и только нам решать, что на ней делать...
Lena-Lena12• 20 января 2023
Ответ дляRuovet
А Петров за кого?
Не знаю. Всіх не відслідковую. Але звернула увагу на своїх кумирів та тих, з ким колись стикалася по роботі. Була розчарована:-( особливо, коли знаєш, скільки років людина прожила в Києві, хвалила все українське і тут або відмовляється від своїх слів, або на боці росіянських грошей:-(

Nathalie27• 20 января 2023
Ответ дляАнжелика93@
На прикладі дятла Кучери - Дудь показав, що росіян треба «понять і простіть», бо вони обдурені пропагандою і фейками