tarveldy• 20 января 2023

Треба морально зібратися і зробити перев´язу

Дівчата, вчора відрізала пучку пальця, з переляку при мотала чим було і заклеїла скотчем (що було)
Промила лише водою, от треба цей жах зрізати а мені тупо страшно
Алкоголь не пропонуйте, я на гв
Ягодка опять• 20 января 2023
перекисом дуже добре розмочити і обережно відідрати. А потім медичним клеем заклеїти і більше нічим не замотувати
На-перекуре• 20 января 2023
Нсли вы крепко зафиксировали порез, то за сутки там уже началась регенерация тканей, кусочки склеились и будут держаться. Не все так страшно. При порезах, главное мгновенно сжать в кучу две стороны и держать максимально долго, хотя бы часа два и оно схватится.
Ламзак_сдутый• 20 января 2023
Снимите скотч и размочите хлоргексидином . Только не перекисью ! Если воспаления нет , мазь левомеколь .
Главное не переживайте !
Я пару недель назад мыла нож и пропорола палец глубоко . Нож выпал, я схватила и пол раковины крови ) дней пять обрабатывала .
ТаЕщеОптимистка• 20 января 2023
Розмочуйте та знімайте. Нічого там страшного нема.
Волшебная палочка• 20 января 2023
Алкоголь можно и на гв
Хочу в БАНю• 20 января 2023
А при чем тут обработка раны спиртом и гв?
Вы же его не во внутрь будете использовать, а только внешне на маленький участок кожи.
ПесиКот• 20 января 2023
У меня недавно такое было, обрабатывала только хлогексидином и сильно приматывала бинтом, сверху пластырь. Зажило очень быстро.
Лика-прилипка• 20 января 2023
Розмочіть хлоргексидином
ПесиКот• 20 января 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Главное не переживайте !
А зачем левомеколь, если нет воспаления?
Сегодня на диете• 20 января 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Автор имела ввиду во внутрь - для снятия стресса
Просто звязда• 20 января 2023
Я думала труби перевязувати зібрались 🤦‍♀️
Ниф_ниф• 20 января 2023
Я так палец под струёй теплой воды держала, чтобы все отмокло, очнулась на полу в ванной....
Ламзак_сдутый• 20 января 2023
Ответ дляПесиКот
Она заживляет хорошо, прям на затягивает .
Карапулька• 20 января 2023
Якщо примотали то все не так погано))) Розмочити хлоргексидином и перемотати, в ідеалі якщо є тейпи, то це взагалі намбер ван при таких випадках, випробувала на собі, перший раз всунула пальця в блендер та натиснула кнопку, другий раз підточити вирішила ніж величезний, так от те, що примотала за добу такби мовити прихватилось, трішки кровило, але не критично))) Рана затяглась днів за сім без швів) Найголовніше це стулити міцно те що пошкоджено
ПесиКот• 20 января 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
У меня она постоянно в холодильнике. Но пользуюсь только, если есть признаки воспаления. Если заживает само хорошо- стараюсь не мешать.
Непонятно• 20 января 2023
Не скажу по темі, але дуже вам співчуваю. У мене все аж стислось всередині, коли уявила цю картину.
Хай заживе швидше.
автор tarveldy • 20 января 2023
Ответ дляНа-перекуре
От я так і зробила
Кидстаффовка• 20 января 2023
Пучку - маєте на увазі подушечку? Якщо так, то не переживайте раніше часу, може назад спокійно прирости. Я колись на нозі відрізала битою плиткою в басейні, мм на 3 трималась. Нічого, забинтували, приросла, все ок. Лише тоненький шрам по периметру
автор tarveldy • 20 января 2023
Ответ дляКидстаффовка
Ага, її саму, вигляд капець але наче тримається
Кидстаффовка• 20 января 2023
Ответ дляtarveldy
Не рухайте. Якщо нема запалення, то просто бинтуйте. Співчуваю
автор tarveldy • 20 января 2023
Ответ дляКидстаффовка
Вже,
Але є позитив, я з чистою совістю не мию посуд
Кидстаффовка• 20 января 2023
Ответ дляtarveldy
Вже,
це да
До речі, напальчічники може купіть. Бо руки і без посуду важко сухими тримати
Нуждаюсь в общении• 20 января 2023
У мене теж була схожа історія на ГВ - це мабуть від недосипу і неуважності. Виколупувала пальцем рештки їжі з блендера і випадково натиснула на кнопку запуску, бррррр. Перші секунди думала, що там буде взагалі фарш замість пальця. Але кістка вціліла. М’які тканини я продизинфікувала, залила медичним клеєм. І на диво воно зрослося назад, як тут вище писали. Чого і вам бажаю!