Love_Love_Love_• 20 января 2023

Нам дають не менше 100 Леопардів? Це правда

Скажіть щось конкретне, я вже просто заплуталась від цих новин
Заплуталась і всіх дістала вже з тим рамштаймумом
omg_meow• 20 января 2023
Так нібито дають 0 на цей час
Чашечка чая• 20 января 2023
Пока нам не дают никаких танков. Около 100 будет Bradley
Nat-li• 20 января 2023
Ну хто вам тут шо скаже? Тут шо міністри сидять?)))
Всі новини з тг каналів беруть.
Solnet• 20 января 2023
Ничего не дают. Лицемеры
Tori1602• 20 января 2023
Опять немцы дают заднюю(((
Star39• 20 января 2023
Глава Пентагона Ллойд Остин:

Договоренность о поставке танков Leopard Украине пока не состоялась.
Но у Запада есть ’окно возможностей’, чтобы передать танки — до весны, ’когда ВСУ начнут контрнаступление’.
автор Love_Love_Love_ • 20 января 2023
Ответ дляSolnet
Ничего не дают. Лицемеры
Пів дня слідкувала за новинами, зрозуміла що нічого не дають, прийшла додому, чоловік сказав : все дають, америкоси погодили. Вибачте, я вже всіх дістала з тими танками
Solnet• 20 января 2023
Ответ дляStar39
Глава Пентагона Ллойд Остин:

вони просто не вважають нас вартими допомоги. Америка по щелчку пальців відправляє свій контингент куди завгодно вони просто не вважають нас вартими допомоги. Америка по щелчку пальців відправляє свій контингент куди завгодно останні 100 років. А тут вони напарюють як важко ремонтувати їхні ’абрамси’. І тепер ще якесь там вікно закривається через півтора місяці. Це чисте лицемірство.
Чашечка чая• 20 января 2023
Ответ дляSolnet
Вы понимаете, что с проблемной технической может быть ещё хуже, чем вообще без нее
Евга-9246• 20 января 2023
Ответ дляNat-li
Всі новини з тг каналів беруть.
Ага, ми прямо з Рамштайна тут пишимо сидимо). Бо знаємо, як порадниці хвилюються
Oks_kis• 20 января 2023
Ничего на не дают из танков(
Санта-Алла• 20 января 2023
К сожалению ничего не дадут.
Nat-li• 20 января 2023
По телеку фоном слушала зама ОП (ФИО не помню). Сказал, что все уже решено и нам их дают 100%. И не только их. Типа сняты все запреты на поставки. Но никто афишировать это, конечно, не будет.
Ну и кол-во плакальщиц в теме, в принципе, это доказывает
Allka- skakalka• 20 января 2023
Я их уже ненавижу ,это не игрушки ,обещать потом передумать и снова обещать и снова передумать ,на кону будущее страны ,людей .
Сколько ещё защитников погибнет до весны ? А дадут ли весной ?
Miss Sims• 20 января 2023
Ответ дляNat-li
От якби 🙏🙏🙏!!! Теж чекаю новин цілий день, позитивних
автор Love_Love_Love_ • 20 января 2023
Ответ дляNat-li
Я от щось таке зараз у Стерненка знайшла, хоч скептично до нього ставлюсь, але перше що попалось
автор Love_Love_Love_ • 20 января 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Та от, ледве заспокоїла після останніх жахливих подій. На наступний день побачила відео як батько за пораненим в голову сином доглядає, потім ця тяганина з танками і знову накриває.
Фернанда• 20 января 2023
из ТГ :
Що отримає Україна після Рамштайну-8:

▪️8 ЗРК Avenger, ракети для систем NASAMS.
▪️Партнери нададуть 59 БТР Bradley, 90 БТР Stryker, 350 позашляховиків, 19 гаубиць, 53 машини із захистом від снарядів.
▪️Також найближчим часом очікується постачання ППО Patriot від декількох партнерів.
▪️12 танків Challenger від Великої британії.
▪️Латвія заявила про надання Україні гелікоптерів.
Nat-li• 20 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Уже давно пора понять, что никто не будет орать на весь мир о передаче тяжелого вооружения. Но то, что там есть конкретные сдвиги, то это точно.
-Аленушка8-• 20 января 2023
Ответ дляTori1602
Опять немцы дают заднюю(((
Заеб@ли они уже
Allka- skakalka• 20 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Да,я видела на Фейсбуке это видео
Ариэлла• 20 января 2023
Сказали что до весны будут продолжать ещё работать над поставкой Леопардов.
А пока ничего не дают к сожалению.
автор Love_Love_Love_ • 20 января 2023
Ответ дляNat-li
Я це добре розумію, але ж ви теж розумієте, ну не говорять нехай мовчать ок, але ото : дають не дають, не дають дають і ще цинічні пояснення
боригнув• 20 января 2023
Ответ дляNat-li
кулеба теж казав, то нам не дають тільки винищувачі і далекобійні ракети. і вірю ваньку, шо скоро на півдні буде біла полоса після чорної.

а для чого ця ’гра’ з танками не знаю. може так тре? результат після рамштайну зазвичай видно через 3-4 тижні.
автор Love_Love_Love_ • 20 января 2023
Ответ дляAnya Angel
А пока ничего не дают к сожалению.
Залужний просив 300, може замість заявлених 100 до весни 300 назбирають, півторамісяці залишилось.
Nat-li• 20 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А може ці меседжи не нам адресовано, не думали?
ОльгаХ• 20 января 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Удалено администрацией...
автор Love_Love_Love_ • 20 января 2023
Ответ дляNat-li
Думала, надіюсь теж на таке.
Я просто дуже не хочу щоб ще хоч хтось загинув, просто не хочу, з кожним днем це сприймається як втрата когось дуже близького.
Ариэлла• 20 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Дай Бог щоб так і було🙏
Jul-Ap• 20 января 2023
Вроде ж Т72 чехи дают, как раз 100 было заявлено.
Не знаю, насколько хуже это леопардов, не разбираюсь в технических характеристиках.
Но вообще, сейчас танки не самое актуальное оружие, наступление наше прямо сейчас не готовится.
Многие другие потребности хорошо закрыли. По крайней мере, пообещали.

Танки немецкие так хотят, потому что это политический момент.
Обычно после танков идут самолёты.
А это нам оооочень нужно.