Одноклассница• 20 января 2023

Почала забувати англійську

Зараз активно вивчаю і постійно спілкуюся французькою, помітила, що коли треба перейти на англійську, починаю довго думати і плутати слова. Це вже не завжди чи з часом мозок звикне і перезавантажиться?
Результат:
вже голосів: 33
18 (54.55%) З часом все стане як раніше
10 (30.3%) Результат
5 (15.15%) Треба буде вчити заново
Сиреневая цапля• 20 января 2023
Такая ж фигня, французский забил весь мозг
автор Одноклассница • 20 января 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Напевно така особливість цієї мови
боригнув• 20 января 2023
шоб мова жила, то тре і ту і ту практикувати. можна вчити французську через англійську. мозок прифігєєт, але потім вирівняється. з часом звикнете. коли я вчила, то в моїй групі з французької люди вставляли навіть іспанські і німецькі слова. така каша була
Сиреневая цапля• 20 января 2023
Це не у всіх) Серед моїх знайомих тільки я забула англійську, інші вільно спілкуються, при цьому вивчаючи французьку. То я думала, що просто мозок старий став, мені 45))
автор Одноклассница • 20 января 2023
Ответ дляboringmovie
Мені б французьку з української вивчити . А практикувати англійську нема де, французи її не люблять.
автор Одноклассница • 20 января 2023
Ответ дляСиреневая цапля
А французькою вони спілкуються чи просто вивчають?
Сиреневая цапля• 20 января 2023
Ответ дляОдноклассница
То мабуть залежить від регіону Франції. На сході навпаки всі французи переходять на англійську, коли чують мою французьську
Сиреневая цапля• 20 января 2023
Ответ дляОдноклассница
Вони у Франції, звісно спілкуються)
Йосип_молодий• 20 января 2023
Головне щоб українську не забули.
Пропеллер на 6 персон• 20 января 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Головне щоб українську не забули.
Это да. У меня замена прошла - уже путаю где польский, где украинский
Йосип_молодий• 20 января 2023
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Це погано.
Глубоководная селедка• 20 января 2023
У меня то де самое с чешским было. Когда пошла на работу, где нужен онли инглиш, все встало на свои места
Морская свинка• 20 января 2023
Теж саме. Але я в Німеччині. Стала забувати англійську, в німецькій вилазять англійські слова і навпаки. Також помітила що думаю на якомусь суржику-німецько-англо-українському. Образливо, що нормально то і німецьку не знаю
автор Одноклассница • 20 января 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Головне щоб українську не забули.
Та не забуду, але користуюся лише вдома
Скомуниздила• 20 января 2023
А насколько хорошо вы его знали?
автор Одноклассница • 20 января 2023
Ответ дляСкомуниздила
А насколько хорошо вы его знали?
Середньо , ще з студентських часів, але на прості теми могла нормально спілкуватися , в поїздках постійно використовувала.
Затишне кубло• 20 января 2023
А я вообще украинский не знаю. Вот где труба
автор Одноклассница • 20 января 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Ну це неможливо , інші ж знають російську, хоч ніколи її не вчили.
СhanelKa• 20 января 2023
Поставте програми на телефон вчити французьку через англ
Спочатку каша в голові однозначно
Далі - норм
Звикаєш
автор Одноклассница • 20 января 2023
Ответ дляСhanelKa
Спочатку каша в голові однозначно
Далі - норм
Звикаєш
Не варіант роки що, мені французьку треба добре вивчити максимально швидко,від цього залежить просування на роботі.