Золотая орда• 21 января 2023
Демобілізація. Чи говорите про це з тими, хто служить?
Всім привіт. Сподіваюся, що всі ваші рідні цілі та неушкоджені. Чоловік з початку війни на передку, без ротації взагалі. Раніше говорили, що відслужить рік і зможе демобілізуватися. Ось вже майже рік, воєнне положення не відмінять і я боюся подумати, що не відпустять. Як ваші рідні,хто служить? Ви проговорювали питання демобілізації?
Коли від того, що хтось виїхав, ховається, розумію,що з такими "побратимами" краще в бій не йти, але і наші не можуть все самі витягувати, будучи в тому пеклі.
Поділіться своїми думками та роздумами.
Дякую
Поділіться своїми думками та роздумами.
Дякую
Дверной_Проем• 21 января 2023
Говорить що їм відповідають що замінити ніким. Але ж і більше року одні й ті самі не витримають((((
Борисфенка• 21 января 2023
Демобілізація після перемоги. Ротація інколи буває, але це просто відводять з першої лінії на другу
Золотая орда
• 21 января 2023
Ответ дляДверной_Проем
Така сама ситуація. Доукомплектовкють на місці
Ротацію не планують і ось у відпусці відмовили.
Chinchilla25• 21 января 2023
Племінник чоловіка під бахмутом вже 6 місяців. Сказали що відпустять після перемоги (. Приїздив на новорічні свята у відпустку.
Ответ для-Инга-
почему вы говорите о ’пекле’? Он на нуле с начала войны и ни разу не было ротации?
Что такого в этом вопросе, что вы не хотите без анонима выходить?
Так,на нулі та без ротації =(
Ледве відпустили на одруження влітку, зараз відпустку скасували. На ротацію не відводять, бо доукомплектовують по місцю.
Кинокомпания Самсклепав• 21 января 2023
я не знаю чому і як.
просто можна вас обніму?
нехай всі повернуться додому живі і з перемогою
просто можна вас обніму?
Ответ дляКинокомпания Самсклепав
я не знаю чому і як.
просто можна вас обніму?
Дякую за пвдтримку! Саме так і буде❤
ПанВиктория• 21 января 2023
Ні, чоловік говорить що не буде. Сказав чекати вже як це все закінчиться. У нього і відпустки в 5 днів не було.. . А на війні з 28 лютого...
brenda2305• 21 января 2023
У меня близкий друг на Восточном направлении. Если вы про демобилизацию, то она будет после окончания войны (особого положения. Об этом же Резников говорил.
Отпуск ему дают раз в полгода, а ротация - это перевод с фронта на доукомптектацию и так далее. У них была ротация в спокойный регион на месяц, сейчас снова под Саледаром. Как я понимаю, этот вопрос зависит от конкретной части и командования