Акуна_Матата• 21 января 2023
Відкрили секрет як Квіткова так сильно схудла )))
В сьогоднішньому інтерв‘ю Єфросиніна сказала, що Даша колола собі препарат, який виставляла ще давніше в себе в сторіс, від якого дуже добре йде вага, наче лікар виписав їй його тому що в неї був трохи повишений цукор… а Квіткова чомусь списувала все тільки на спорт і правильне харчування ))
Як_наготую...• 14 февраля 2023
Ответ дляЖелезный коготь
знакомая девочка пила роукатан,но от акне, похудела знатно...
а от акне помогло?
Irina-4efd• 04 марта 2023
Ответ дляГлаголица
Препарат називається на букву О, далі забула як. Алхім його часто на камеру літом колола. В живіт, шприц ручка як і в інсуліна. Зараз дивлюся ще одна блогерша коле, за пару тижнів скинула 7кг. А раніше каже і 1кг не могла. Але ж всі кажуть що ходили до лікаря, і лікар підбирав
Оземпик