Пузата Хата• 21 января 2023
Хто купував таку лампу
Цікавлять відгуки, дивлячись на ціну якість повинна бути не дуже. Дякую
Фрося_Бурлакова• 21 января 2023
Купувала не таку, але схожу ТМ Firon. Яскраво світить, на 4 години точно вистачає, більше часу не користувалися. Чим більше часу світить, тим менш яскраво світло. У нас на 60 лед. У вас по фото наче менше
Здесь на минутку• 21 января 2023
Маю таку вже три роки. Посередня якість освітлення, акумулятор можна обслуговувати. З п´яти балів на тверду 4.
Бабка в тапках• 21 января 2023
Похожа на одну из моих, она из тех, что есть, самая слабенькая. Разряжается быстро, заряжается долго, есть два режима, но пользуемся одним, самым ярким, иначе вообще слабо.
Пузата Хата
• 21 января 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
Так, ця на 30. Ви в інтернеті купували?
Пузата Хата
• 21 января 2023
Ответ дляБабка в тапках
А настільна лампа у вас яка тм?скільки тримає заряд?
Фрося_Бурлакова• 21 января 2023
Ответ дляПузата Хата
Так, ця на 30. Ви в інтернеті купували?
Так. Але я хотіла другу таку купити, офіційний представник сказав, що доступна буде лише у лютому. Фірма Feron. Відрізняється від аналогів тим,що нею можна користуватися навіть тоді,коли аккумулятор стоїть на підзарядці. І світить дійсно яскраво, не гірше звичайного освітлення
Бабка в тапках• 21 января 2023
Ответ дляПузата Хата
Вот эта. Вот она отличная, докупили запасные акумуляторы, и в основном, ею пользуемся. У нее три режима, на среднем 6-7 часов ярко.
Играю у края• 21 января 2023
Купите хороший светильк на аккумуляторе, но подороже и радуйтесь яркому освещениюа это деньги на ветер(
КарамбОлька• 21 января 2023
У меня такая лампа уже не работает, т.к. ей несколько лет, я так понимаю, что аккумулятор умер. Не нашла где купить его отдельно
Пузата Хата
• 21 января 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
Дякую
Не пью, не курю• 21 января 2023
Ответ дляБабка в тапках
А где брали к ней аккумуляторы? Как заряжаются? И долго ли?