Королева спама• 21 января 2023
Можливо комусь потрібен співробітник?
За деякими обставинами цікавить дистанційна робота. Раніше працювала адміністратором, менеджером з продажів. Відкрита до інших вакансій, і нових сфер професій. Можливо є ті кому потрібен співробітник?
Латвийские_Номера• 22 января 2023
Моя знайома шукала собі помічницю-адміністратора, щоб підміняла її поки вона за кордоном.
Можу спитати чи актуально.
Королева спама
• 22 января 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Можу спитати чи актуально.
Запитайте будь ласка, тільки я можу дистанційно працювати
Королева спама
• 22 января 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Можу спитати чи актуально.
Скажіть, будь ласка, ви запитували знайому стосовно роботи?
Латвийские_Номера• 22 января 2023
Ответ дляКоролева спама
Так, але їй потрібна дівчина що зрідка зможе бігати по різним інстанціям - нотаріус, РАЦС, тощо. Тому не думаю що ви їй підійдете(