Марафетчица• 22 января 2023

Якщо мужчина хоче купити дівчині таке

Їду до нього, а він просить приїхати в цьому.
Ну типу жартома. Я відповідаю, що в мене нема такого. Він, окей, ти не проти, якщо ми тобі купимо?
Каркуша Клара• 22 января 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ви ж минулу читали, що не так, вам треба в кожній доповісти, бо не пам’ятаєте?
Завидует интимной жизни автора.
Танцепесенная• 22 января 2023
Ответ дляКаркуша Клара
По вашим постам видно, как вы завидуете автору. Секса давно не было?
Звісно заздрю, армянин в машині і німець заднепрохідець це моя мрія, давня.
Корсет_на_шурупах• 22 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
А що троляка на цей раз не може вигадати іншого, а може вона зараз напише, що бере дітей з собою? Чи ви автор, що так переймаєтесь?
переймаєтесь тут тільки ви, але навіщо? Питання риторичне.
Корсет_на_шурупах• 22 января 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Завидует интимной жизни автора.
Це точно. Нема куди свій гнів подіти
Танцепесенная• 22 января 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так, я переймаюсь за дітей. а ви настільки вражені цим, що бігаєте за моїми постами другу сторінку, що з вами не так. до речі я їх не вам адресувала, якщо що.
Корсет_на_шурупах• 22 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
У тих дітей є батьки, тож досить «перейматись», своїми займайтесь, а не в чужі справи лізьте. І на риторичні питання не відповідають, якщо не знали.
Танцепесенная• 22 января 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Та не нервуйте ви так, заспокойтесь. На особистості не потрібно переходити, якщо не має що сказати.
Корсет_на_шурупах• 22 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
Досить мене відволікати безглуздими коментарями. Ви ж не цікаві нікому.
Танцепесенная• 22 января 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Тому ви тут вже другу сторінку?
Корсет_на_шурупах• 22 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
Тому ви тут вже другу сторінку?
У вас талант відповідати невпопад. Не позорьтесь, не цікаво.
Танцепесенная• 22 января 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
допобачення.
Кузякин• 22 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
Тому що дітей народжувала не сусідка, трьом дітям догляд потрібний. Якщо діти без догляду по декілька днів, то можуть опинитися під опікою держави, Німеччина це вам не Україна.
Ой, не надо сгущать краски.
Каркуша Клара• 22 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
Это личное дело автора, куда ее имеют и как. Судить какая автор мать, последнее дело. Причем дети до ее личной жизни? Если родила все, нмкакой личной жизни женщине, только мужикам можно жить устраивать? Вы вообще может мужик? Абы ляпнуть.
Каркуша Клара• 22 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
А ви знаєте з батьком діти чи ні? За це ніхто не писав.
Не писали, правильно, так не надо нам рассказывать свои больные фантазии))))
Каркуша Клара• 22 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
Де, в минулій темі? Зараз ніхто не знає де діти три дні.
Дети, особенно 18 летний))) вас смешно читать) столько завести и злости.
Бармалеина• 22 января 2023
Я пам´ятаю вашу тему, зрозуміла що ви просто для сексу зустрічаєтеся. Але як для другої зустрічі, то білизна занадто....пару з тих варіантів, червоний особливо, то асоціації як на картинках з борделю. Ви і ваше тіло його недостатньо збуджуєте. тому йому потрібні додаткові стимулятори. Зараз це така білизна, на наступну зустріч може бути похід у свінгер-клуб чи БДСМ. Якщо він планує лише секс з вами, то не дивуйтеся подібним наступним пропозиціям, можливо, ви єдиний шанс у нього перебробувати все в сексі, що раніше було йому недоступним.
автор Марафетчица • 22 января 2023
Ответ дляграфиняВишенка
За 3 дні 1 раз?
Багато разів. Дуже
автор Марафетчица • 22 января 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Если это первый секс то у него вавуся в голове.
Ні, не вперше
автор Марафетчица • 22 января 2023
Ответ дляПатриотка
Аааааа, это та троллиха с бойфрендом в Германии?)
Чого тролиха? Все насправді
автор Марафетчица • 22 января 2023
Ответ дляПатриотка
Вообще, забавно: Автор дама с двумя детьми и на 3 года старше партнёра, но ’він мужчина, а она ’дівчина’))
З трьома, забули трохи
автор Марафетчица • 22 января 2023
Ответ дляКаравай-каравай
Меня интересует кто эти ’мы купим’ почему во множественном числе? У вас там тройничек намечается?
Ні, просто разом зі мною.
автор Марафетчица • 22 января 2023
Ответ дляДон Пэдро
Мне вопрос, у вас некрасивое белье?
Минулого разу була чорна мереживна білизна h&m. Нова білизна, якщо що.Як на мене гарна.
автор Марафетчица • 22 января 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
А пойти защищать страну он не хочет?
Реально, вы даете таким какошникам?
Він німець. Живе в Німеччині
автор Марафетчица • 22 января 2023
Ответ дляВикторияSt
Если вам некомфортно, то не нужно, хотя комплект лифчик и трусы красивый
От, мабуть, скажу, що хочу цей. І більше ніякий.
автор Марафетчица • 22 января 2023
Ответ дляПузата Хата
Ви в німеччині і тільки недавно зустрічаєтесь?
Так
автор Марафетчица • 22 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
Діти не без догляду.
автор Марафетчица • 22 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
Самі ви троляка.
автор Марафетчица • 22 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
За моїх дітей не переймайтеся. У них все ок. І доглянуті, і нагодовані
автор Марафетчица • 22 января 2023
Ответ дляБармалеина
Можливо, хоча тіло в менее непогане.
Купи слона• 22 января 2023
Ответ дляМарафетчица
Дивно. Але цікаво
Так йому й напишіть.