ФФФФристайла• 22 января 2023
По чому ви бачите, що людина з села?
Справа в тому, що мені моя подружка кілька років тому сказала, що при першій зустрічі зі мною вона подумала, що я з села, і постійно мені наголошувала *дівчина може виїхати з села, а село з дівчини ні*. Я не розумію, чому вона так подумала. По чому ви бачите, що людина з села, тільки чесно) поведінка, одяг, чи по тому як людина розмовляє?
Нифига_ни_ни• 22 января 2023
Ответ дляЛисАпедная
Главное чтоб целыми и живыми остались.
С этим уже не все хорошо. Да и новости узнаю спустя время. Нет связи толком.
Чумачечая_• 22 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
От цікаво зможете розпізнати кто з села а кто з міста .
4-я из города
Пожарник• 22 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Не))
Неожиданно)))
А Вас что выдаёт? Речь, манеры, ударения, неправильно съеденный суп?
Аноним Секретарь• 22 января 2023
Останнім часом зі здивуванням виявила, що кілька людей, яких я знаю давно, але не дуже близько і завжди думала, що вони із села, виялися киянками (батьки і бабусі-дідусі теж кияни). Але по тому, як вони себе поводять (як базарні баби), як виглядають, як говорять і про що говорять, відсутність такту - неможливо було припустити, що вони все життя живуть у великому місті.
Тому, мабуть, село-це вже поняття не географічне, а ментальне.
Пожарник• 22 января 2023
Ответ длянеДоЖиру
У нас була завкафедри, викладач, професор університету, яка казала: ’осісьо’. Дуже відомий столичний ВНЗ. Вона - гуманітарій. Звідки з села чи з міста - не знаю, але інтелігенція теж буває різною.
А що це означало?
Кто крайний?• 22 января 2023
Мова дуже видає. Суржик.
Тоді коли на жінці або навіть і дівчині дуже багато золотих прикрас, більш масивних, ніж елегантних. У селі важається, що чим більше золота (в грамах і у виробах) тим краще. Що то за золоте і чи цікаві прикраси - не важливо. Любов чоловіка до жінки вимірється у грамах ланцюжка і у кількости пар сережок. Навіть якщо він її лупцює смертним боєм і спить з першою-ліпшою, дарить золото - значить любить, дарить багато і велике - любить сильно.
Коли манікюр і вії, а зуби жовті, нерівні і підгнивші, та ще коли роззявляє рота, а кутні зуби металеві, бо зекономила на покритті. Причому манікюр зделішого дуже наляпистий і яскравий, а вії - екстримальні.
Одяг. ’Я надєну всьо лучшеє сразу’ і ’Ето красіво, ето блєстіт’. Стразіки, бльосточки, височенні каблуки вдень у маршрутці, кольори яскраві і які між собою не поєднуються.
У поведінці відсутність почуття гумору, соціальна і політична тупість, обмеженість. І манірність. Останнє - це просто у всіх.
Я переїхала з Києва у маленьке містечко до чоловіка, майже село і я це все бачу кожен день. Це неймовірно гнітить і страшенно бісить.
Пожарник• 22 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Вы это всерьез спрашиваете? О книгах?
Или это ’типа’ троллинг?
Я думал, что достиг дна, но тут снизу постучали ))))
Или это ’типа’ троллинг?
А чому дно? Мені теж цікаво
Пожарник• 22 января 2023
Ответ дляЛисАпедная
По нахтям и губам.)
Ну и по количеству еды.
Про еду не поняла. Много еды за собой носят? Или едят много и всё (о ужас) без авокадо
Кто крайний?• 22 января 2023
Ответ дляВероятненько
Вы можете представить человека, который второе ест ложкой (ибо не выпендривайся, хгородская)))
Которому слуга принёс блюдо?))
Моя свекруха из села все ест столовой ложкой. И ее муж тоже. ВСЁ!
И когда приходит в гости, таким тоном ’Ой, дай мені нормальну ложку, бо твоєю вилкою я очі Віті повиколюю, га-га-га!’ (ржут все). Она меня считает чем-то не таким типа ’ой, вилочкою їсть, цяця’.
Пожарник• 22 января 2023
Ответ дляСам себе Петросян
Тема конечно ’дикая’. А ответы в этой теме вообще мрак. А ещё говорят, сельские базарные бабы, оно и заметно, как городские об@сывают сельских

это же надо идёт человек и тут такой сканер, гель - лак, прическа, макияж, каблуки....аааааааа.

Точно, но склочные сплетницы при этом сельские)
Кто крайний?• 22 января 2023
Ответ дляFany
Я работала с одной девушкой из села
Вот такого села, где автобус в понедельник туда в пятницу обратно
Она закончила ун. Шевченко на журналиста
Сама, без денег
’закончила НА журналиста’?
Пожарник• 22 января 2023
Ответ дляКузякин
Ещё: какая хорошая шампунь? (с)

Я раньше так говорила, пока меня не исправили, на автомате, не задумываясь. Я городская, если что
Кто крайний?• 22 января 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Не страдаю такими предрассудками, но только у людей из сел встречаю нетипичную для горожан простоту, ту которая хуже воровства.
Да, полностью с Вами соглашусь. Я бы еще сказала ’пустоту’. И они реально этим гордятся.
Ларсон Петерсон• 22 января 2023
Ответ дляПышечка
Что за дискриминация людей из села? Что плохого в том чтобы жить в селе? Это обычные люди как и мы, защищаю людей из села, хотя сама из города.
я тоже не вижу в этом плохого.
Stiflers Mom• 22 января 2023
Ответ дляПожарник
Неожиданно)))
Да, это всё выдавало. С годами, конечно, я поднабралась лоска и суп научилась)), и умничать в тему, и другие условности ’того’ круга, но там, где-то глубоко внутри селянкой так и осталась :) Я человек неглупый, поэтому мне не стыдно это признать, и так смешно наблюдать за возней в этой теме ’а мы не хуже иХних’ :))
маринабаранова• 22 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Яку дурню ви написали. Звідки стільки зневаги до людей з села?
Де ви побачили зневагу? Я тільки відповіла на запитання - чесно, як є, бо навіщо прикрашати брехню, коли людина хоче знати правду, звертаючись до нашого товариства? Вона хоче зрозуміти - чого всі бачать у ній периферію? Що треба змінити в поведінці. От і все. Це мій життєвий досвід! А зневажити я нікого не хотіла - як це можна так з людьми, які нас годують, важко працюють? На, всяк випадок - перепрошую, якщо когось образила. Але може, якась дівчинка - яка покине рідну домівку , переЇхавши до міста - не стане, першим ділом хватати цигарку, а почне себе вдосконалювати другим чіном.
Stiflers Mom• 22 января 2023
Ответ дляКто крайний?
’закончила НА журналиста’?
А многих и ’закончила университет’ не смутит :)
Красавица писяная• 22 января 2023
В основном по общению, манерам, речи. Но у меня есть и такие знакомые, по которым никогда в жизни не поймешь, что они из села. А они из села.
АБВГДейка• 22 января 2023
Речь,ее сложно исправить. Многие как только открывают рот ,все сразу становится понятно.
Мой_ужин• 22 января 2023
Ні по чому. Маю дуже багато знайомих з села, які доглянуті, білоручки
Рожайтретьего• 22 января 2023
Ответ дляparele
Я шучу)
Меня просто позабавил комментарий, на который отвечала. По говору она определяет))
Да, именно, легко. А еще по поведению, маникюр, макияж, не знаю, есть чтото невидимое как будто, но сразу понятно, я не знаю и сама как обьяснить это. Но по говору 200%. В моем городе еще очень часто видно по внешним данным, может это и некорректно сейчас прозвучит, то вот именно да - по форме лица, толщине кости, росту, толщина суставов на пальцах, кожа - такие знаете налитые кровь с молоком девочки, которые попав в город сразу бегом ногти поярче розовые и губищи поярче тоже непонятных оттенков, пока чуть не адаптируются и перестанут. И вот энергетика у них другая, они как будто вечно в защите и претензией, борзые. Короче из сразу видно.
Уточка• 22 января 2023
Ответ дляКто крайний?
Тоже соглашусь . Полное отсутствие чувства такта , вот что вижу то и говорю .
Сейчас тоже в селе из за войны , и понимаю что жить тут постоянно никогда бы не смогла . Склоки между соседями , поливают друг другу помоями перед заборами , когда ругаются. Вообще такое ощущение что жизнь тут остановилась на уровне 90-х .
Блондинка в Шоколаде• 22 января 2023
Суржик, говір. Є гекання специфічне.
Нарощені вії 7д:), наляписті нігті, не прокрашені корні.
Це коли не вистачає на повний догляд,а частково.
Одяг або дуже строгий стиль,або обтягує,або міні.
В місті одягаєш зазвичай ,що зручне. Оверсайз, низький хід. Те,що не виділяється сильно відразу,але придивившись ближче бачиш якість.
І цим людям всі винні, відсутність критичного мислення.
Мой_ужин• 22 января 2023
До речі, просто натрапила випадково, Мазур Алла- селючка)). Як і багато успішних людей
КапитанльнаЯ• 22 января 2023
Ответ дляТрусиковед
А в місті таких немає, правда?)))
Это собирательный образ, описала знакомых из села. Я ж не говорю, что такие все
Стриптизерка• 22 января 2023
Ответ дляМизимец
Мені теж дуже дивно. Я бувала багато разів у друзів в селі. Величезні хати, санвузли, сучасні кухні, інтернет, авто, іноді 2. Жінки роблять манікюр, діти ходять до репетиторів (або онлайн)
Одяг купують через інтернет, туди ж косметику, книги.
Що їх має виділяти?
Аналогічно. У наших друзів в селі на Хмельниччині свій великий будинок, бізнес, спорт зал в підвалі. Гуляють щовихіні в Хмельницьку. Але живуть в типовому селі і мають город.
Всім би так в місті жити.