ФФФФристайла• 22 января 2023
По чому ви бачите, що людина з села?
Справа в тому, що мені моя подружка кілька років тому сказала, що при першій зустрічі зі мною вона подумала, що я з села, і постійно мені наголошувала *дівчина може виїхати з села, а село з дівчини ні*. Я не розумію, чому вона так подумала. По чому ви бачите, що людина з села, тільки чесно) поведінка, одяг, чи по тому як людина розмовляє?
Пошаманю• 22 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Это не урок грамматики.В разговорном варианте используют оба варианта!!
)) мало ли кто какую чушь использует в разговоре, многие ´калидор´ говорят, так что теперь?
З села - це українською
Из села - по-русски
А ´с села´, это капец, также как и ´часнок´, укрАинский и тд
З села - це українською
Из села - по-русски
ХвостПистолетом• 22 января 2023
Ответ дляМДТ
Ваша подружка просто не тактовна. Ще років 20 тому була різниця в стилі життя, бо селяни тяжко працювали на землі, щоб прогодуватись, зараз таких людей дуже мало, і їх називають фермерами.
І вони дуже добре заробляють
Как нефиг делать• 22 января 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вспомнилась ситуация во время ковид. В маршрутке ехало 3чел без маски, я, девушка и водитель. Я была норм одета , девушка довольно бедненько. Угадайте на кого набросились все и начали обзывать безсовестной селянкой? Я с села, девушка уверяла что она киевлянка.
А причем тут это вообще к маскам, какая связь?)
Как нефиг делать• 22 января 2023
Ответ дляLydmila408
Что люди скажут?- єто в точку.
Сама я не сельская мадама.
.
Сейчас в євакуации живу в селе..
.
Все лето загорала и купалась в местном ставке..Одна..
З села люди в ставке не купаются,хотя ставок хороший...у них ,наверное,и купальников нет..
Не потому,что времени нет.
Нет.
Нашли б пол часа в день,чтоб в ставке покупаться.
Но но но .
Что люди скажут-??????
Как єто загорать???
Нет...нет..нет..
Сама я не сельская мадама.
.
Сейчас в євакуации живу в селе..
.
Не потому,что времени нет.
Нет.
Но но но .
Что люди скажут-??????
Как єто загорать???
Нет...нет..нет..
Может туда токсические отходы какие то сливают, а вам не сказали)))
Stiflers Mom• 22 января 2023
Ответ дляТрусиковед
Ну за хороші слова ваш комент навряд чи заблокували, правда ж?
Как страшно жить в современном толерантном мире )) Кого-то можно оскорбить комментарием о вилках или о сигарете на дальнем отлёте. Всё меньше людей понимают значение слова ’манеры’, всё больше людей неправильно трактуют слово ’сноб’ :)
Трусиковед• 22 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
І лише ви як зірочка ясна)))
маринабаранова• 22 января 2023
Людину видно, що вона з села, по тому - як і про що людина розмовляє: це загальний лексикон, тема бесіди, вживання діалектів, наголоси. Можна зразу зрозуміти - з якого регіону людина. Зовнішній вигляд особливої ролі не грає: дівчина може бути стильно одягнена, з модною зачіскою і мати сучасний вигляд - поки рота не розкриє))) Ну і, звісно - мова... А ще - сільські дівчата, майже усі курять - тільки ступлять ногою на асфальт!!! У них це вважається чи не головною ознакою ’городської’.Ніколи не помилялась.
Разачаровусь_очень_быстро• 22 января 2023
Ответ дляМизимец
Мені теж дуже дивно. Я бувала багато разів у друзів в селі. Величезні хати, санвузли, сучасні кухні, інтернет, авто, іноді 2. Жінки роблять манікюр, діти ходять до репетиторів (або онлайн)
Одяг купують через інтернет, туди ж косметику, книги.
Що їх має виділяти?
Ага,у наших еще и квартира в Киеве,трешка,дитина вся в брендах люкс,учится в Шевченко.Село разное бывает.Но вот обсудить всех,кости перемыть..это да,они.
Stiflers Mom• 22 января 2023
Ответ дляТрусиковед
І лише ви як зірочка ясна)))
Да :) Мне, селянке, повезло общаться с лучшими представителями харьковской интеллигенции, семьями со столетней историей. Кто знает, тот понимает - рафинад! :)
Погрузиться в их культуру, понять разницу, благодаря им по-настоящему полюбить музыку, искусство и научиться ценить правильные книги... Вот как объяснить это всё человеку, для которого ’село - это грубые руки, безвкусная одежда и суржик’? Никак, не буду и пытаться.
Партизанка• 22 января 2023
Выдаёт речь, манеры, чувство юмора особенно. Умение выбирать себе выгодных друзей (то же кумовство), хвастовство, обидчивость. Обязательно должен быть круг подруг.
Не во вкусе дело, и даже место работы этого не скроет.
Трусиковед• 22 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Доторкнулись до високого і вирішили, що тепер вище інших? Навряд чи це так працює, але думайте так))
’село - это грубые руки, безвкусная одежда и суржик’ - не знаю про що це ви, бо я такого не писала і так не вважаю.
Я абсолютно впевнена, що люди кругом однакові. І говорити, що в селі невиховані, і саме цим відрізняються від містян, це так не культурно і зашорено, що навіть дивно чути це від людини, яка’ доторкнулась до високого’ :)
Kusalochka• 22 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Можете перечислить ’правильные’ книги?
Ответ дляПошаманю
З села - це українською
Из села - по-русски
З села - це українською
Из села - по-русски
С укрАинским беда. И в Киеве и в Харькове, многие так говорят

Stiflers Mom• 22 января 2023
Ответ дляKusalochka
Можете перечислить ’правильные’ книги?
Вы это всерьез спрашиваете? О книгах?
Или это ’типа’ троллинг?
Я думал, что достиг дна, но тут снизу постучали ))))
Или это ’типа’ троллинг?
Голубец• 22 января 2023
Ответ длямаринабаранова
Я народилася і до 20 років жила у селі. Ніколи не курила. Мої подружки також.
Так що ви таки помилилися
Kusalochka• 22 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Вы это всерьез спрашиваете? О книгах?
Или это ’типа’ троллинг?
Да, всерьез. Можете ответить? Потому, что я предполагаю что речь о русской классической литературе. Или я ошибаюсь?
Как нефиг делать• 22 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
От цікаво зможете розпізнати кто з села а кто з міста .
2і 4 з села?
Трусиковед• 22 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Вы это всерьез спрашиваете? О книгах?
Или это ’типа’ троллинг?
А що не так з питанням? Мені теж цікаво, які книги саме ви вважаєте правильними.
Так відповідь буде чи продовжаться пусті кліше в стилі ’дна’?)
Трусиковед• 22 января 2023
Ответ дляЛисАпедная
По нахтям и губам.)
Ну и по количеству еды.
Як добре, що в місті не ходять з ’нігтями і губами’)
ЛисАпедная• 22 января 2023
Ответ дляТрусиковед
Приезжают в город и ходят.)
Трусиковед• 22 января 2023
Ответ дляЛисАпедная
Приезжают в город и ходят.)
Ааа, так то навала сільських дівок в містах. Не знала)
ЛисАпедная• 22 января 2023
Ответ дляТрусиковед
Именно.)
Добротный маникюр и ноХти, две большие разницы.
маринабаранова• 22 января 2023
Ответ дляГолубец
Так що ви таки помилилися
Я ж написала ’майже’) Ну не жила я вами та вашими односельчанами) Я написала узагальнений образ. Мій - особистий досвід: це навчання у технікумі - де майже половина були з села, на роботі, сусіди зараз.
Голубец• 22 января 2023
Ответ длямаринабаранова
Ви написали «ніколи не помилялася» .
маринабаранова• 22 января 2023
Ответ дляГолубец
Ви написали «ніколи не помилялася» .
Так куріння - не обов’язковий атрибут. Читайте уважно увесь текст, а не тільки те, що внизу)