Коварная Зая• 22 января 2023
Вартість пересилки крісла для годування НП
Добрий день. Чи це реально такі ціни зараз на нову пошту? Замовили крісло бу вартість 1000 гр- прийшла посилка- за доставку 800...я в шоці...
Меряю от 0• 22 января 2023
ну так об´ємна вага напевно більша?
наложка чи вже оплачене?
чиє пакування?
що в накладній? можете перерахувати та оскаржити
наложка чи вже оплачене?
чиє пакування?
Бабка-ежика• 22 января 2023
Реальная стоимость. Читала, что за детскую коляску стоимость доставки была 1200
Бентливуман• 22 января 2023
Что в шоке?
Вам ничего не мешало узнать цену до отправки. Вы это не сделали.
Кст на месте нп, я бы давно обязательное списание с карты и требования паспортных данных.
А то классно получается, высылать можно, а платить не хотите.
Не пью, не курю• 22 января 2023
До нового года было в ящике орендованном 450 грн. (Деревянный бокс).
Вот поэтому выгодно покупать у тех- кто часто отправляет и разбирается в таких тонкостях.
Не пью, не курю• 22 января 2023
Ответ дляБабка-ежика
Выставляли коляску 3 в 1- так хотели чтоб мы наложкой отправили Новый почтой без всяких предоплат, их, оказывается, кидали уже.
Мы заберем 100%
Не пью, не курю• 22 января 2023
Ответ дляПышечка
Так і є. Ціни на маленькі посилку від 90грн вже
Від 70, якщо це місто.
Пышечка• 22 января 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Про що ви?
Не пью, не курю• 22 января 2023
Ответ дляПышечка
Про що ви?
Досвід з відправки крісла Новою поштою.
А ви про що?
Пышечка• 22 января 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Досвід з відправки крісла Новою поштою.
А ви про що?
який орендований бокс? Вперше чую
Не пью, не курю• 22 января 2023
Ответ дляПышечка
який орендований бокс? Вперше чую
Значить досвіда по відправкам в вас мало.
Коли ми відправляли- я спеціально спростов- яке пакування найкраще.
Мене повели в ангар там показали: обрещітка, бокс малий, бокс великий, бокс кубик, бокс плоский.
Все прорахували і відправили в боксі. Він дається в оренду і використовується Новою поштою потім знову. А обрещітка ні, вам віддається і ви платите за матеріали.
Пышечка• 22 января 2023
Ответ дляНе пью, не курю
В нас на пошті немає ангарів, куди можна водити відправників.
Меряю от 0• 22 января 2023
Ответ дляПышечка
це на ваниажних відділеннях
доречі приєднуюсь до відгуку про ці бокси - дуже вигідно, ми так речі з одного міста в інше пересилали - ліжко+матрац та купа одягу та взуття влізло - ціна питання 560 грн за все, а так нам лише за ліжко порахували 1000 грн..
Коварная Зая
• 22 января 2023
Ответ дляБентливуман
Что в шоке?
Ви мабуть працівник Нової пошти:)
Не пью, не курю• 22 января 2023
Ответ дляПышечка
Ну не ангар- а склад, оч похож на ангар. Грузовое отделение.
Ещё скажите что и боксов нет.
Будет оч интересно!
Ещё скажите что и боксов нет.
Будет оч интересно!
Не пью, не курю• 22 января 2023
Ответ дляМеряю от 0
це на ваниажних відділеннях
Так і є.
Але деякі покупці кидаються на низьку ціну товару не дивлячись- а який досвід відправок у продавця.
Я завжди пишу приблизну ціну по доставці і це зазделегідь уточнюю.
Пышечка• 23 января 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Ещё скажите что и боксов нет.
Будет оч интересно!
Ещё скажите что и боксов нет.
Будет оч интересно!
Ви реально вважаєте, що кожне відділення вантажне?
Не пью, не курю• 23 января 2023
Ответ дляПышечка
Вы прикалываетесь?
Мой опыт сразу говорит по объему и по весу- пройдет ли данный товар в отделение до 30 кг.
Если нет- я сразу еду в грузовое.
А вы что, любой товар несёте в отделение до 30 кг и хотите- чтоб ту же коляску или столик для кормления там отправили? Реально??
Если нет- я сразу еду в грузовое.
Не пью, не курю• 23 января 2023
И не обязательно идти для уточнения стоимости доставки.
Есть телефон Новый почты, я звоню и мне все рассказывают.
Меряю от 0• 23 января 2023
Ответ дляНе пью, не курю
ще є калькулятор на сайті)
Пышечка• 23 января 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Вы прикалываетесь?
Если нет- я сразу еду в грузовое.
Удалено администрацией...
Меряю от 0• 23 января 2023
Ответ дляПышечка
Удалено администрацией...
до чого тут це?
може достатньо відкрити сайт перевізника та почитати як рахується вага? і що візок (не прогулка) чи столик не поїде з відділення яке до 30 кг, а лише з вантажного...ото аби пообзиватись...жесть, що за люди
Пышечка• 23 января 2023
Ответ дляМеряю от 0
до чого тут це?
Удалено администрацией...
Не пью, не курю• 23 января 2023
Ответ дляМеряю от 0
ще є калькулятор на сайті)
Так.
Але калькулятор не скаже, як будуть пакувати гітару, або акваріум. А живий оператор мені відповів.
Хоча- якщо часто цим займатися - будеш вже на автоматі знати.
Не пью, не курю• 23 января 2023
Ответ дляМеряю от 0
до чого тут це?
Токси.
Вампірюють
Меряю от 0• 23 января 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Так.
оператор так само може надати не коректну чи не повну інфу, а на сайті окрім калькулятора є ще всі правила та вимоги, плюс ціни на це все