Бутылка Кифира• 23 января 2023

А що скажете про тамбовського вовка Валерія Жидкова?

Комік з Кварталу 95, сценаріст Слуги народу.

Родом з росії, вже років 20 живе у Києві з сім´єю.

Цього року отримав укр громадянство.

Що він за людина?
Брюлик в стразах• 23 января 2023
Ответ дляВоздух в банке
Хороший руский, який за бабло нас брудом поливав.
Він же сценарії теж писав.
99% ці всі образливі жарти про ебонітову палочку і про україну яка всіх просить воно писало.бо громадянин своєї держави таке не напише
Ну так громадянин своєі держави таке озвучив, пізніше став же президентом))))))

КучМала• 23 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
Какая беспросветная тупость. Приклоняться перед воровской коррупционной властью, по вине которой погибло и пропало безвести уже более 150 000 украинцев. И при этом продолжать обгаживать бывшего президента, который уже три года как не президент. Не видать нашей стране ни нато, ни ес, ни процветания. Из-за тупого бестолкового народа. Кушайте не подавитесь.
А почему у порохоботов с россиянами одинаковые методички?
Анти-аноним• 23 января 2023
Ответ дляКучМала
Не о методичках, но вставлю свои 5 копеек: я сама скоро порохоботкой стану. Насколько радовалась, что пришел зеленский вместо армавиры, настолько... дальше не напишу, иначе меня не то что здесь забанят, но еще и уголовку пришьют.
автор Бутылка Кифира • 23 января 2023
Ответ дляКучМала
Однакові то які? Критика Зе?
Мадам БрЮшкина• 23 января 2023
Ответ дляГлаголица
Удалено администрацией...
Обережніше на поворотах, НЕшановна
Королева красоты• 23 января 2023
А де подівся Сергій Сивохо? Щось про нього взагалі нічого не чути
Воздух в банке• 23 января 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну як бачите як виявилось сам він два слова зв´язати не може ,там є питання до інтелекту

Воздух в банке• 23 января 2023
Ответ дляБорода
Сивочолий гетьман звичайно. У кого ж синок-лабуряка атошник у Лондон сдриснув служити?
Порошенко ходив і клянчів гроші га армію поки його всі брудом обливали.тому правильно зробив.недостойна ця країна такого президента і його дітей
Воздух в банке• 23 января 2023
Ответ дляБорода
А ще додам , що йому тут небезпечно і людям біля нього теж.
Ви уявіть ,що сбушники застрелили свого ж агента. Тут зрадник на зраднику .свої здадуть і накриють з ним ще кучу людей
Воздух в банке• 23 января 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
А президент озвучить,що його країна як ’шльо.дра’? Але ж озвучив ,і нині - кумир,то чого цей поганий?
Для мене і президент поганий.
Едина чеснота боневтік, для мене на горі трупів українців, скасовані оборонні замовлення,друг сбушник ,який набрав зрадників на роботу ,якось мало впливає
Воздух в банке• 23 января 2023
Ответ дляКучМала
А Порошенко уже ушел из политики, уже не строит из себя лидера оппозиции и самого великого патриота, просто бизнесом занимается как и актеры Квартала?
Не пішов і це добре.купує вже броне машини втричі дешевше притули.тількі після цього притулі барани які обрали зелень продовжують нести гроші.
А взагалі пора зрозуміти ,що опизиція має бути обов´язково
Цвіту і пахну• 23 января 2023
Ответ дляПопипиповна
Та здесь у половины точно мама, папа или бабушка родом из росии и уже 20, 30, 40 или ещё сколько - то лет живут в Украине. Что это за люди?
У колеги мама із росії, прожила тут більше 45 років, у маленькому українськомовному смт, мову так і не вивчила і не збирається, ’зачєм мнє ето надо?’, рускій це діагноз. У них зневага до українського в крові.
Цвіту і пахну• 23 января 2023
Ответ дляБорода
Зато патриотично-искривленным лицом часто светит как раз он
А нащо в кожну тему про зе приплітати пороха? Створіть окрему тему. Чи не популярний персонаж? Мабуть причини є, чи не так?
Без QR коду• 23 января 2023
Ответ дляГлаголица
Удалено администрацией...
Это вы как определили? Просто интересно
Без QR коду• 23 января 2023
Ответ дляГрабля
Що це за люди ми бачимо щодня
Борода• 23 января 2023
Ответ дляВоздух в банке
Ахахах))
Это ж надо такое придумать. Где и у кого он шо клянчил?
Борода• 23 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
А шо це тема таки про зе?
Красавица писяная• 23 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
+++++100% Украинцы просто не имеют критического мышления, искренне верят во всю ту лапшу что льётся из сми. Костяк молодого, думающего, населения выехал, да и мигрировали активно на протяжении 8 лет стабильно где-то тыс 300 в год.
Цвіту і пахну• 23 января 2023
Ответ дляБорода
А шо це тема таки про зе?
Про його друзів товаришів

Перловая Кашка• 23 января 2023
Ответ дляВоздух в банке
Не створюйте собі кумира. Такі фанатики вже наскільки втратили здоровий глузд, що ходять по соцмережам військових і поливають їх брудом тільки за те, що ті взяли нагороди з рук Зеленського. Пишуть в соцмережах повну дичину, мовляв, у нас в країні корупція, не давайте нам ніякої допомоги. І так далі. Чим ви відрізняєтесь від русні? Чи порошенко сидів би на троні десятиліттями?
Борода• 23 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Про його друзів товаришів
А давайте про друзів гетьмана-свинарчуків, балог, медведчуків...
Цвіту і пахну• 23 января 2023
Ответ дляБорода
Давайте, створіть тему, обговоримо
Красавица писяная• 23 января 2023
Ответ дляКоролева красоты
Хз, он же был каким-то чиновником, министром вроде? И тот здоровый был чиновником, из 95 квартала, депутатом, зюзя или как его там? Да, люди вообще того, не думают вообще кого выбирают во время конфликта, хотя сомневаюсь что можно было кого-то другого выбрать, у нас страной правят олигархи и коррупция.
Кофе в лобби• 23 января 2023
Ответ длякультУра
Здрасьте, Танкович и Сморыгин тут
Сморыгин получил укр.громадянство, учит язык
фрау Гитта• 23 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
ого, а хто саме?
Из уральских пельменей.
А белоруссы в Украине
AmazingLady• 23 января 2023
Ничего мы не скажем. Нам глубоко паралельно
Банка с бутылками• 23 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Я в шоці.

МАРІЯ ТКАЧЕНКО — СУБОТА, 10 ВЕРЕСНЯ 2022, 11:50

Колишні російські гравці КВК, актори ’Дизель Шоу’ Сергій Писаренко та Євген Нікішин, які після початку війни виїхали з України, продовжують заробляти гумором. Але тепер не на українському ТБ, а на круїзному лайнері Astoria Grande.

Він відпливає з російського міста Сочі, відвідує кілька портових міст Туреччини та повертається до Сочі.

Наприкінці вересня вони вдруге вирушать розважати пасажирів лакшері-вояжу, а у жовтні гратимуть у спектаклі з російською реалітізіркою та співачкою Ольгою Бузовою.
Жуть, а в начале войны такой трогательный ролик записали, чуть ли не стыдно им было, что русские...
Малая еще та• 23 января 2023
А мене цікавить де дівся мавпа - Арахамія, щось давно не світився?
Телочка• 23 января 2023
Ответ дляБорода
И что? Тут тоже многие мужей повывозили ещё и спрашивают совета, как им бедным быстрей адаптироваться. И осуждать нельзя, не все хотят воевать пишут.
фрау Гитта• 23 января 2023
Ответ дляВоздух в банке
Ходив і клянчив - то за це велика шана?