Бутылка Кифира• 23 января 2023

А що скажете про тамбовського вовка Валерія Жидкова?

Комік з Кварталу 95, сценаріст Слуги народу.

Родом з росії, вже років 20 живе у Києві з сім´єю.

Цього року отримав укр громадянство.

Що він за людина?
jif• 23 января 2023
Ответ дляПффф 100%
Они в рашку укатили давно
Нет

МаМарго• 23 января 2023
Ответ дляMary_MMS

Я бачу ви всіх командирів опитали. Не меліть дурниць, щоб не смішно виглядати потім....
Ні не всіх, цей допис був дуже поважного військового на фб. З 2014 року на війні.
А я так розумію ви донька олігарха і пишите десь з окопа?
МаМарго• 23 января 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Не створюйте собі кумира. Такі фанатики вже наскільки втратили здоровий глузд, що ходять по соцмережам військових і поливають їх брудом тільки за те, що ті взяли нагороди з рук Зеленського. Пишуть в соцмережах повну дичину, мовляв, у нас в країні корупція, не давайте нам ніякої допомоги. І так далі. Чим ви відрізняєтесь від русні? Чи порошенко сидів би на троні десятиліттями?
А ви не фантазуйте.
Я на армію відлала 5тис долларів власних заощаджень, хоча сама виховую двох дітей.
І жодному військовому поганого слова не скажу щоб він так у кого не брав.так як у нас в родині є військовий який пройшов через пекло і я знаю , і не моє діло їм вказувати щось з дивана.
А от баранам, які не розуміють що армію три роки не розвивали і закрили всі програми обов´язково скажу.
Ви забули про лещенка і наєма , які їздили в європу і говорили не давайте грошей україні?
Зараз не один аолітик таку фігню не несе . Всі їздять і просять грошей.
А якщо ви підсіли на ботоферми подоляка, то це вже не лікується
jif• 23 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
Какая беспросветная тупость. Приклоняться перед воровской коррупционной властью, по вине которой погибло и пропало безвести уже более 150 000 украинцев. И при этом продолжать обгаживать бывшего президента, который уже три года как не президент. Не видать нашей стране ни нато, ни ес, ни процветания. Из-за тупого бестолкового народа. Кушайте не подавитесь.
Не знала, что это Зеленский войну развязал.
jif• 23 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Однакові то які? Критика Зе?
Звинувачення ЗЕ в розв´язанні війни.
Mary_MMS• 23 января 2023
Ответ дляМаМарго
З того самого що і ви. Скільки вам заплатили, щоб так топити за шоколадного гетьмана?
Mary_MMS• 23 января 2023
Ответ дляМаМарго
А ви не фантазуйте.
З приводу ботоферм. Якраз порошенковську ботоферму викрили. Але вам що не кажи, навіть з фактами, все одно ... Таке відчуття що вам навіть якщо на голову нагадив би Порошенко, то ви б витерлись і сказали що то маскування))) невиліковні, або проплачені

Mary_MMS• 23 января 2023
Ответ дляМаМарго
А ви не фантазуйте.
Да, це було при Порошенку)))
МаМарго• 23 января 2023
Ответ дляMary_MMS
Команда зеленського викрила ботоферму порошенка .ржу.
Просто вже нічого викрити реального не змогла.бо як виявилось свинврчуки крали у російської армії для української
МаМарго• 23 января 2023
Ответ дляMary_MMS
Ні скільки)
Я волонтер ,ще і бізнес його підтримую купую масло і батончики рошен з солоною карамеллю до кави.
А ще я вважаю що коболев молодець