КинДза• 23 января 2023

Чим збити температуру дорослому?

39,6, піднялась 2 рази за кілька годин. Падає дуже довго. Мазали оцтом з водою, компреси на лоб, мефенамінка, ацетилсаліцилова, парацетамол. Майже не падає. Вдома є свічки анальдим, прострочені, краще не давати? Що купити в аптеці? Температура від сильного болю в горлі
Нуждаюсь в общении• 23 января 2023
Нимесил

Нуждаюсь в общении• 23 января 2023
Для горла гексаспрей
Говорящая галограмма Чингисхана.• 23 января 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
Нимесил
не можна при температурі
нурофен 400 мг
Штора с кисточкой• 23 января 2023
Ібупрофен пробуйте.
Якщо кінцівки холодні, то спочатку ношпу.

Або якщо анальдім прострочений менше року, можна його
Мстящий за Зайца• 23 января 2023
Нурофен. Яку дозу ви дали парацетамолу, що температура не збивається?
автор КинДза • 23 января 2023
Ответ дляМстящий за Зайца

Мстящий за Зайца• 23 января 2023
Ответ дляКинДза
На яку вагу?
автор КинДза • 23 января 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
На яку вагу?
85 кг
Советчицы тоже плачут• 23 января 2023
Якщо це ангіна, то висока температура тримається довго.
Парацетамол разова доза для дорослого 500-1000.
аиша• 23 января 2023
Мне хорошо сбило в этот раз клюква морс ,тоже была 37.6 -38 пила раз 6 за день по стакану ,впервые попробовала ,реально сбила
аиша• 23 января 2023
Клюкву купила в атб
Мстящий за Зайца• 23 января 2023
Ответ дляКинДза
85 кг
Разова доза парацетамолу і нурофену становить 10-15мг на кг. Зараз 500мг це маленька доза, тому не збиває. Дайте нурофен
Люблю море• 23 января 2023
Ибупрофен 600 или нимесил
Советчицы тоже плачут• 23 января 2023
І пити багато рідини. Бажано з лимоном.
Ответ дляЛюблю море
Ибупрофен 600 или нимесил
ну не можна німесил при високій температурі, навість в інструкціі про це пишуть, ну багато випадків відмови печінки...
Люблю море• 23 января 2023
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Ну переписали інструкцію давно. Давала в 2004 дитині в сиропі найз при високій температурі. Саме краще збиває
Ответ дляЛюблю море
спеціально глянула інструкцію найз - ось Протипоказання Найзу ’Підвищена температура тіла та/або грипоподібні симптоми.’
Люблю море• 23 января 2023
Я ще раз пишу, що переписали інструкцію. Був сироп для дітей навіть. А потім оп, і з 12 років тільки

Ответ дляЛюблю море
ну не просто так же її переписали...і тим паче ви прям зараз рекомендуєте людини прийняти при температурі німесил
Неуловимый Джо• 23 января 2023
ко всему еще надо много воды пить, от количества воды выпитой тоже действие лекарства зависит, и но-шпу, что бы спазм снять, если холодные конечности
Непогодка• 23 января 2023
Ібупрофен або парацетамол по вазі. Якщо у вас 500мг таблетки, то треба випити одразу дві. Якщо дуже горло. Треба звернутися до лікаря можливо треба антибіотики при ангіні, поки її не лікувати буде висока. Багато теплого пиття.
Люблю море• 23 января 2023
Як завжди фармбізнес. Я написала або ібупрофен, або німесил
Ответ дляЛюблю море
ну так, ага...просто це все бізнес - інструкції від балди, аби продати або не продати - а не тому що були летальні випадки...

температура - або нурофен або парацетамол - існує лише дві дієчих речовини для збиття температури
Люблю море• 23 января 2023

А ще гормони чудово збивають і багато чого іншого
Ответ дляЛюблю море
які гормнони...

p.s. читайте інсрукціі, бо це як з пасками безпеки в авто - вона не для красоти йде в комплекті, а несе важливу інфурмацію з якою треба ознайомитись до того як приймати препарат, як і пасок - трема пристібатись до аваріі, а не після і казати що то все бізнес, а не для нашої ж безпеки
Дама_с_караваем• 23 января 2023
Я Фармацитрон люблю использовать, как по мне он сильнее Нимесила
Идеальная оптимистка• 23 января 2023
Антибіотик, якщо вже температура не падає.
Идеальная оптимистка• 23 января 2023
Аналгін+дімедрол+ношпа - в ампулах вколоти разом, або випити, змішавши. Ношпу можна таблетками замінити - 2 шт.
Ответ дляИдеальная оптимистка
а якщо це вірус то чим допоможе аб?