Ацетилсалициловая кислота• 23 января 2023

Чи можна отримати довідку про інвалідність, якщо видалена щитовидка?

Вже рік як видалена, думаю, чи можна взагалі її отримати чи ні?
Був не рак.
Анонимчик• 23 января 2023
Если у вас есть инвалидность, конечно вы можете получить справку о том, что вы инвалид. Если нет, то как вы себе это представляете?

Фифачка• 23 января 2023
Звісно, у вас повністю видалений орган, це інвалідність. Подруга недавно оформила
автор Ацетилсалициловая кислота • 23 января 2023
Ответ дляАнонимчик
Ну я маю на увазі зробити інвалідність. Не знаю як правильно це називається)
Царь-Матушка• 23 января 2023
Так, ви можете отримати групу.
Ответ дляФифачка
А як вона робила, не знаєте? Це до сімейного чи до ендокринолога?
Ответ дляЦарь-Матушка
Так, ви можете отримати групу.
Ага, отримати групу, ось як правильно) Дякую.
Фифачка• 23 января 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Їй готував всі доки ендокринолог, але куди саме вона подавала потім не пам´ятаю. Логічно було б подавати через терапевта...

Так точно!• 23 января 2023
Через сімейного. Вона вам видасть обхідний лист.
Якщо онко, то це 3 пожиттєво
А вот недавно• 23 января 2023
Мені все оформляла моясімейна лікар, і документи відвозив хтось з поліклінніки. Мені була назначена дата і час МСЕК, сімейна зателефонувала і сказала час і адресу.
Царь-Матушка• 23 января 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вам потрібно звернутися до ендокрінолога, скажуть потрібні документи і куди іти. Це в мене так було ще в дитинстві, теж мала б групу. Але батьки не були прописані в Чорнобильскій зоні, тому групи немає. А ви після операції маєте отримати обов‘язково.
Або як дівчата вище пишуть - через сімейного.
Ответ дляТак точно!
Якщо онко, то це 3 пожиттєво
Не онко
Так точно!• 23 января 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Не онко
Тоді можуть і відмовити.
Але спробувати потрібно
Морковна• 23 января 2023
Ответ дляТак точно!
Тоді можуть і відмовити.
Але спробувати потрібно
Не відмовлять, органа то нема. Дадуть третю, але щороку треба буде проходити комісію( ідіоти, ніби за рік щитовидка виросте)
Смурфетта• 23 января 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Не онко
у нас на работе девочка год назад оформила, у нее тоже удалили щитовидку, не онко, дали 3 группу пожизненно
Ответ дляМорковна
Я теж так думала, а ось перечитую старі теми тут, пишуть що щитовидка у деяких виростає навіть якщо зовсім видалена. Капець якийсь
Смурфетта• 23 января 2023
Ответ дляМорковна
не обязательно, сотруднице год назад дали пожизненно 3 группу, девочка молодая 23 года ей было тогда, полностью удалили щитовидку, не онко у нее было, сейчас все нормально у нее, через месяц уже рожать будет.
Ответ дляСмурфетта
А в неї якісь проблеми були по здоров´ю після видалення?
Морковна• 23 января 2023
Ответ дляСмурфетта
Це все залежить від комісії, як їм захочеться, або скільки заплатиш) наш зять без щитовидки 5-ий рік, щороку проходив комісію, а потім добрі люди допомогли зробити пожиттєво і не морочити собі яйця кожен рік.
Смурфетта• 23 января 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Говорит что все нормально, через месяц уже рожать будет, думаю если бы были проблемы, она не стала бы рожать