Нардеп "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що Велика Британія відповідає за відбудову Київщини, однак зараз жодного проєкту не реалізовано.
Вона зовсім хвора на голову?
Чи ні дня без зашквару СН?
Вона зовсім хвора на голову?
Чи ні дня без зашквару СН?
Личинка-264d• 23 января 2023
Ответ дляРеверанс
Цікаво, чи Велика Британія хоча б в курсі, що вони десь там, за щось таке якось відповідають?
Ой Автор, Вы правы но здесь так не думают большинство. Британия обязана!!!
happy camomile• 23 января 2023
Ответ дляРеверанс
Щось на премію Дарвіна скидається, ну навіщо таке робити?
Та эти слуги те ещё клоунята
Ответ дляsobacura
Це депутатка по нашому округу. Після початку війни вона якось дуже сильно змінилася. Дуже дивна поведінка в неї.
Я згадую,що саме вона підтримувала портнова,який писав списки для росіян і закликала населення Бучі сидіти вдома.Обіцяла що то саме безпечне місце.
Краще б писала,тікайте хто зможе.
портнов же не просто писав списки,саме з тими списками росіянці зайшли до Бучі.
Краще б писала,тікайте хто зможе.
Личинка-264d• 23 января 2023
Ответ дляlyudai
Та тут не тільки Британія у нас в боржниках. Німеччина зобов’язана, Польща щось винна... Всі винні, крім нас.
Да, да, все обязаны, весь мир.
Наглости нет предела
Личинка-264d• 23 января 2023
Ответ дляhappy camomile
Та эти слуги те ещё клоунята
Они на отходняках сегодня
Kolibri_18• 23 января 2023
Ответ дляelenze66
Я не зрозуміла. Вона бреше ? Все вже відбудували ?
а чому саме британці зобов’язані це зробити?
Ответ дляlus_so
В СН немає здорових головою. І ця гармонійно вписується в стрункі ряди слуг бєні. Амбітна бичка, що вважає себе дофіга розумною.
Ця,бичка в 2022 році пересіла на новий елітний електричний Ягуар ’що б зекономити бензин’то хай би і помогла людям в скрутних обставинах.
Що б не вийшло казки Золота рибка, і це дайте,і це,і це хочу.А потім тільки розбите корито і лишається.
Безмірна наглість
Ответ дляРеверанс
Автор, я думала, цо це фейк.
Сходила до неї на сторінку, побачила ту дуру і їх допис.
Їй там в коментах насипають, а вона вдає, що нічого не розуміє.
Служка Нороду з найчеснішого каналу Г+Г, власники якого Коломойський і Мелведчук, за якими плаче американська тюрма (бо в нас їх не посадять)
Саме ця курва заспокоювала людей свого округу 24-го лютого, писала, що раша не буде чіпати цивільних і піде далі на Київ.
Це приклад того, що зелені свідомо працюють на те, щоб перекласти вину з раші на Захід, щоб викликати в суспільстві антизахідні настрої. Бо так треба їх боссам.
Поціновувачі слуг: читайте!!!, що ваші пишуть.
Їжте, не обляпайтесь
Ответ дляMetelitsa
Автор, я думала, цо це фейк.
Їжте, не обляпайтесь
Під час війни її допис.
Хто їй повірив - розстріляні
Ответ дляРеверанс
Краще б писала,тікайте хто зможе.
Ну про це не знаю. А от про наш конкретний випадок, коли вона ’перейшла на бік’ нашої голови ОТГ (яка всю окупацію пробухала і в день звільнення кричала на площі, що кормила і поїла кацапів аби вони не чіпали місцеве населення), подала її до нагородження президенту. Хоча до голови до нашої дже багато питань! Дуже! Голова до речі, від ЄС ))
Ответ дляРеверанс
Безмірна наглість
Не для того квіточка росла, щоб ще й думать.
В слуги взагалі беруть виключно з від´ємним iq і загребущими руцями.
Ответ дляMetelitsa
Я читала.
Потім спеціально ходила до неї на сторінку і цей допис там був. Але закритий для коментування .
А зараз його вже нема - знесла курва
Пізно зносити.
Рукописи не горят...
Як ви думаєте,це умисна робота на росіян?Чи вона ідіотка з діагнозом?
Рукописи не горят...
My Business• 23 января 2023
Ответ дляsobacura
вона й до цього з привітом була.
пам.ятаю її ще журналісткою.
Ответ дляРеверанс
Пізно зносити.
Рукописи не горят...
Умисна робота на рашу і на своїх боссів Каламоя і Медведчука.
Ще вона захоплюється ’розумною людиною’ Портновим, який зараз також у раші
І їм усім немає дороги на Захід.
Можливо, і до її діяльності придивляються західні спецслужби, як це було з її калєгою Дубінським.
І їм усім немає дороги на Захід.
Kolibri_18• 23 января 2023
Ответ дляelenze66
Та ні. Просто всі ЗЕ виборці в захваті, коли президент від всіх все вимагає. Нахвалюють його за це. Думала, там договорняк якийсь є.
Не чула про таке. Але слуги охринівші з такими заявами
Ответ дляРеверанс
Краще б писала,тікайте хто зможе.
капец, і ця депутатка до сих пір отримує зарплату з українського бюджету