Хто б і сумнівався 🤬🤬
Donnafugata• 23 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
я писала про порушення закону, яке ніяк не коментують чомусь соратники
Якщо суд визнає, що він порушив закон-хай відповідає згідно українського законодавства. Я тільки за!
Дай Бог, щоб настали часи, коли такі випадки будуть вважатись найбільшим правопорушенням.
Але зараз, на фоні того дерибану який відбувається, це просто ні про що. Ми обговорюємо яйця по 170 грн, і відкати в сотні тисяч доларів на генераторах, коли в Україні війна...
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляtrickywicky
По якій заповіді? Ви твереза?
то все ’проіскі папєрєдніков’, не ведіться
Ответ дляVlada-Maria
Щось довго сплять , тільки в тему зайшли
Зараз бачу набіжать боти вибіляти корупцію
Ашотакова??
Renesmeе 16• 23 января 2023
Резніков нормальний чувак, на своєму місці, він дуже багато зробив для нас. Він у гарних стосунках із західними партнерами. Я рада що він залишається
Liebelebenn• 23 января 2023
Ответ дляtrickywicky
Винен, не той хто крав, а той, хто оприлюднив. Бо це військова таємниця🤦🏻♀️
Країна кривих дзеркал, чесно
Дивилися 4 роки серіал ? Ходили на концертики з зеленою символікою, кожен стовп був в зелених пиках, ось тепер платимо за цирк пану Коломойському і Ко.. Десь читала що в бюджет на 23й знову заклали на дороги більше ніж на армію.
Ржемо, не начасі, і все інше ...
Одна надія, що західні партнери зупинять цю порнографію
Ржемо, не начасі, і все інше ...
Vlada-Maria• 23 января 2023
Коротше, весело було, музика грала....
я от дивлюсь зараз на Грузію, де після перемоги до влади на фоні дешевого популізму прийли промоскальські керманичі. Що зараз маємо? Грузія помаленьку скочується до сателіта Росії, відкат вже очевидний. А прийом т.зв. російських ’біженців’ більше схожий на повзучу окупацію. Оглядаючись на Майдан, у мене зараз все більше відчуття, що десь я вже це бачила...
Ответ дляElizaP
Удалено администрацией...
Російська мова теж російське вліяніє, хіба ні?? То чому ж ви нею пишете????
Ответ дляLiebelebenn
Ржемо, не начасі, і все інше ...
Оці зливи не просто так. Захід смикає за нитки конкретно. І ще явно буде багато цікавого.
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляtrickywicky
Ашотакова??
та вже он вище одна є))))
НамСвоюРобити• 23 января 2023
Ответ дляRenesmeе 16
От теж так вважала до його висеру щодо мавіків.
Вкусныйпончик• 23 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Ааа, так у вас колаборанти, то не державні зрадники, а просто сповідували демократичні цінності?
То у вас всі колаборанти, хто не збирається себе приносити в жертву.
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляRenesmeе 16
тут бесіда скоріш не про нього, а про те, як намагаються виправдати корупцію, а біле називають чорним
НамСвоюРобити• 23 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Сальдо, припустимо, для вас хто?
Соната любви• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
І? Порошенко у нас при владі? до речі, будинок був придбаний, судячи по документах, у 2013 році, от холєра))) але би перебити власні зашквари, і такий нафталін підійде 73%, правда?
а на коментар чого нажалілись, правда в очі коле?
так від ховання голови в пісок проблема не зникне, ще й ззаду вжарити можуть)))
их не интересует, при ком и когда был куплен дом.
у них одна единственная задача- во всем и всегда обвинять порошенко и все внимание акцентировать на нем.
и правда таким не нужна, им деньги платят за отбеливание и облизывание коррупции и беспредела.
НамСвоюРобити• 23 января 2023
Ответ дляLudaSHS
смешной тролинг, от противного
Ну це щось типу Сонати Любві, яка типу пише за Пороха і проти зелених, але так, щоб ще більший хейт до першого викликати.)
Правда, не так крінжово.
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляСоната любви
та ну, які гроші? Це скоріш від розуміння очевидного і неможливості все ’переграти’, від небажання показати на себе пальцем
Ответ дляElizaP
Удалено администрацией...
Страна и государство -синонимы
Словарь Даля Вам в помощь
Учите матчасть, а то спалились конкретно )
Словарь Даля Вам в помощь
Вкусныйпончик• 23 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Сальдо, припустимо, для вас хто?
Звісно зрадник. А ви можете гарантувать, що після війни не вилізуть такі знадники в ОП?
Ответ дляElizaP
Удалено администрацией...
Боже, яка ж каша у вас в голові
НамСвоюРобити• 23 января 2023
Ответ дляjunel
Люди бачать соціальну несправедливість і це повинно виправлятися. Скільки можна уже брат-сват ?! Про здаватися немає й мови
А у тієї, кого ви підтримали мова саме про це. Відкритим текстом.
Щодо несправедливості, то світ, взагалі далекий від справедливості.
Саме тому існують громадські діячі і активісти. І наша справа їм допомагати, а не просто волати про несправедливість.
А ще прискіпливо обирати тих же депутатів, а не голосувати лише тому, що він від якоїсь партії йде.
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляvikapolya
головне, щоби як почнуть добре смикати, комусь не привидівся раптом ’мір в глазах путіна’
НамСвоюРобити• 23 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Дивно, а може просто не захотів, як ви написали, жертвувати собою?