trickywicky• 23 января 2023

Рєзніков залишається на посаді

Хто б і сумнівався 🤬🤬
НамСвоюРобити• 23 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
він скоро лусне той Жєня,який панічно боїться снайперів.
А як не боятися з такою то площею враження.
Сестры Гримм• 23 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Від Порошенка ми чекаємо і зараз коментарів з приводу Артура Герасимова - співголови фракції «Європейська солідарність» , якому НАБУ оголосила підозру минулого тижня.
’Маєток, співвласниками якого є Артур Герасимов та його дружина Наталія Бухалова, розташований у містечку Хавеа провінції Аліканте на узбережжі Середземного моря.
Ставши депутатом, Герасимов жодного разу не вніс відомості про нього в декларації.’
І? Порошенко у нас при владі? до речі, будинок був придбаний, судячи по документах, у 2013 році, от холєра))) але би перебити власні зашквари, і такий нафталін підійде 73%, правда?
а на коментар чого нажалілись, правда в очі коле? так від ховання голови в пісок проблема не зникне, ще й ззаду вжарити можуть)))
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Мне вчера тут писали, что Порошенко розхитує і заказное все.
Блин. Это он договора заключил?
Он вместо зам министра взял взятку 400 т за генератор? Он курил тот особняк на печерських пагорбах? Он воровал гуманитарку в запорожской области?
Есть к нему вопросы, ок.
Но
Это уже эта власть это творит, ничего не меняется.
А что творится с сбу и гур? Скандал с Киреевым.
Что про сбежавшего сбу шника? Его ж сербы поймали, что с ним ?
Что открытыми справами на волонтеров? На генерала Марченко?

Дело так не пойдет, не будет автократии и затыкания ртов
Одне не виключає іншого, бо вказувати на корупцію інших ніби як заставляє забути про власну корупцію і членів своєї партії
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
Так не про придбання йдеться, а в тому, що не декларував як депутат - порушував закон.
А коментар, на жаль, я не встигла прочитати. Що там було в двох словах?
Donnafugata• 23 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
В інтернеті є його відповідь, буде судитися. От тоді і побачимо чи обов´язковим в його випадку було її декларування.
За його словами, квартира, вартість якої оцінюється в 190 тис дол, була куплена ще в 2013 за кошти від підприємницької діяльності ще до його депутатства.
Вкусныйпончик• 23 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Еммм, збройники не за арахамій воюють і, о жах!, навіть не за Зеленського (як і до цього не за Пороха).

Про яйця на вагу так, зашквар повний.
Який сенс тоді у цьому стоянні, якщо при владі зрадники і при нагоді знов можуть здати країну?
LudaSHS• 23 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не виключає, але методічкі - то все страра влада, не ми- задовбують.
Це як - пишешь щось про русню, що вони роблятт, а прибігають волати -’ а америке можно?’ Тобто, вже русня біду не робить, і не винна, бо колись на глобусі хтось.. щось.. вже творив.
Перекладання провини.
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
але не вкрав, ба більше, там багато питань взагалі, але ж Ви все одно не будете читати, головне стрілки перевести, правда?

«На жаль, змушений констатувати спробу підмінити реальну боротьбу з корупцією дешевим піаром та імітацією активної діяльності з боку НАБУ. Настільки впевнений у своїй правоті, що не маю жодних сумнівів у тому, що виграю цю із яйця виїдену справу у Вищому антикорупційному суді», – цитує позицію нардепа пресслужба «Євросолідарності», яку отримало видання «Бабель».
«НАБУ знає, що займається самовільним трактуванням іспанського законодавства. Наполягаю, що я не мав вносити цю квартиру в декларацію», – додав Герасимов.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-herasym...
НамСвоюРобити• 23 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А корупційна складова тут де, перепрошую? Саме корупційна.
Про неї ж тема.
Придбано нерухомість ще у 2013му, до політичної діяльності.
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляDonnafugata
нічого не докажете, там головне - стрілки перевести, аби своє менше ’пахло’
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляDonnafugata
Що значить в його випадку? В усіх випадках депутат має декларувати своє майно.
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
не треба плутати мухи і котлети. Українці борються за свою країну і за своє існування, а не за тих, хто цю боротьбу осідлав
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Ви зараз і пропонуєте здати країну своїм ’який сенс у цьому стоянні’
junel• 23 января 2023
Ответ дляHelga_SV
мені казали що у Львові найстрашніша корупція при Садовому, казали Київ- взагалі взірець чесності і прозорості в порівнянні зі Львовом
Всюди вона ця корупція ,решалово, несправедливість і т.д. Від великого міста до малого села .Не хочу , навіть, говорити, що бачиш. Але саме із-за цього у людей немає ’рвати і метати за країну’
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Перекладання провини.
Просто коли саме стара (і брехлива ) влада це все каже, то зразу підозри чи це справді корупційний скандал чи кампанія по дискредитації саме Рєзнікова.
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
так воно не його, якщо вірити документам
нагадує анекдот про вибори рабина
Donnafugata• 23 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну якщо ви вже починаєте діалог на цю тему, то хоча б прогугліть матеріал.
https://prm.ua/ru/artur-herasymov-realnaia-borba-s...
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria

Ну, а НАБУ каже, що він бреше))

У 2021 році Національне агентство з питань запобігання корупції провело перевірку декларації нардепа Герасимова. У відомстві підтвердили інформацію з розслідування «Схем» про те, що Герасимов володіє двоповерховим маєтком в місті Хавеа в Іспанії з 2013 року і не вказує його в декларації.

У поясненнях НАЗК Герасимов повідомив, що це закордонне майно йому не належить, оскільки він подарував його своїй матері, уклавши договір дарування у письмовій формі. За словами депутата, відповідно до положень договору, саме вона повинна була внести всі необхідні зміни до реєстрів майна, переоформити документи тощо.

Натомість, як встановили в НАЗК, згідно з іспанським законодавством, для того, щоб дарування було дійсним, воно має бути оформлене в нотаріальному порядку із зазначенням конкретного об’єкта, що дарується, і розміру податків, які мають бути сплачені тим, кому цей об’єкт був подарований.

Герасимов надав Агентству договір дарування без нотаріального посвідчення, складений 12.11.2013 року. «Проте сам суб’єкт набув права власності на зазначену нерухомість 14.11.2013», – повідомили в НАЗК. Таким чином, Герасимов уклав договір дарування майна за два дні до того, як його придбав.

Ця довідка, складена НАЗК, була долучена до наявного кримінального провадження НАБУ
LudaSHS• 23 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Думаєте. Проект НашиГроши то купив порошенко? Тимошенко, ? Кучмовські? Кто там стара влада.

Щодо інших? Фітнес тренер?
Зам міністра с 400 т та генераторами?
Гуманітарка в запорожскій обл?
Тобто всі гучні справи це ’ стара влада каже’?
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
до чого тут стара влада взагалі? Хто написав про корупцію в закупках? стара влада?
НамСвоюРобити• 23 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Що за маячня взагалі?
Бійці за владу стоять чи що?
Вкусныйпончик• 23 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви зі своїм здати уже порядком піднадоїли. Я за те, щоб людям дали вибір, а не відправляти їхпримусово на смерть без зброї, коли верхушка грабує країну.
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria

І писала про не задекларував, до речі.
І не квартиру, а двоповерховий маєток)
НамСвоюРобити• 23 января 2023
Ответ дляjunel
За всіх годі ж розписуватись.
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
ДУмаю, як раз протилежне.
LudaSHS• 23 января 2023
Що відбувається?

Черговий складний і трагічний тиждень в історії нашої країни добіг кінця і почався новий. Ми всі без винятків прожили його завдяки нелюдському опору тих людей, які захищають нашу країну, а значить і життя кожного хто живе у цій країні. Завдяки ЗСУ.

Але в той же час в країні є і залишаються люди та навіть цілі угруповання, які вважають, що можуть красти в той час як країна стікає кров‘ю. Залишаються люди, які виїхали з країни і крадуть на аутсорсі.

Хтось вважає, що війна з внутрішнім ворогом розпочнеться одразу після перемоги над зовнішнім. Але важливо розуміти той неспростовний зв´язок – тим швидше перемога над зовнішнім, чим швидше буде зламано хребта внутрішньому.

І якщо хтось з відповідальних осіб сумнівається в тому, що росія зацікавлена в системному послабленні України зсередини задля перемоги військовим шляхом, той опинився в цей визначальний час на відповідальних посадах суто випадково.

Бо знищення корупції – це додаткові кошти в обороноздатність країни. Це збережені життя конкретних людей. Військових і цивільних.

Люфт у конструктивній критиці влади на початку російського вторгнення 24.02.22 призвів до швидкої втрати відчуття підзвітності у багатьох підзвітних.

Зараз вже очевидно, що цілий прошарок топ посадовців, депутатів та околополітичних “рєшал” чхати хотіли на ті збережені життя, бо це все їх ніяк не стосується.

Бо вони зараз там, нагорі. І це їх зірковий час. Зробити, як і сотні і тисячі до них. Вкрасти, не сісти, виїхати жити в Європу. Замість того щоб робити Європу тут.

Саме тому заступник генпрокурора Симоненко під час війни їде на десять днів в Марбелью до родини на свята, використовуючи особистий мерседес тютюнового злодія, який не платить податки на сотні мільйонів гривень. А в чому проблема? Не доведено ж, що він злочинець? Авжеж не доведено і не буде доведено, бо хто буде доводити? Той, хто катається на його мерседесі з його охоронцем за кордон? Є реакція? Нема реакції.

Саме тому через фітнес-тренерку керівника Дніпропетровської області Резніченка прокачали мільярди на експлуатацію доріг. Є реакція? Нема реакції.

Саме тому депутат Халімон вважає, що може і собі “запакуватись” під час війни.

І так далі. І далі буде. Хоче хтось цього чи ні.

Скажіть, будь ласка, кого з представників влади, зі «своїх» не врятували від політичної чи кримінальної відповідальності за останній рік?

Чи є представники влади, які за останній рік збагатилися на десятки і сотні мільйонів за державний рахунок?

Чи є ті, хто продовжують бути частиною кланової системи?

Чи є ті, хто додають нуль до державних замовлень або пхають туди своїх?

Ми всі чули про принципову позицію, політичну волю та нульову толерантність але ми всі хочемо її побачити. І побачити її потрібно зараз. Не завтра. Не через місяць. Не після Перемоги. Бо багато хто цього вже не зможе побачити.

Всі ці запаковані «батальйони» втечуть у свої Марбельї та Ніцци, там де їх діти ходять в школи, де маєтки і свист корків від дом періньон. Їх батьки не будуть гинути в наших містах. Їм байдуже. Їм потрібна годівниця, а не успішна країна.

Але зараз більшість з них чомусь біля державного корита. І досі. І вони біля того корита їстимуть стільки, скільки є, а не стільки, скільки їм потрібно. Їстимуть все.

Хочу звернутись до Президента України Володимира Зеленського. Ці люди ваш особистий подвиг просто зараз розмінюють на особисті вигоди.

Використовують героїчне збереження країни трагічною ціною у десятки тисяч життів наших громадян у власних інтересах. Вони щодня послаблюють нашу обороноздатність, набиваючи кишені.

Ми всі бачимо, що ви маєте сильну волю. Але також ми не можемо не бачити, що відбувається довкола вас, поряд з вами і за вашою спиною.

Звинуватити їх мають право правоохоронці, посадити – суд, але ви маєте владу їх звільняти, обнуляти, відкривати шлях до незалежних розслідувань та вироків. Маєте владу економити час країни та час її громадян. Це наш шанс не програти.

Ви можете очолити цю війну з внутрішнім ворогом. І на цій війні ви ніколи не будете один.
Ткач
Журналист
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
нагадує анекдот про вибори рабина
Воно не його за його словами, без жодного доказу.
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
І писала про не задекларував, до речі.
І не квартиру, а двоповерховий маєток)
і? ще раз, придбаний у 2013 році, Карл. Не у 2021му, під час війни і будучи на державній посаді. Вам самій не встидно від такого окозамилювання, нічого не муляє всередині? Все одно ’стрижене’?
junel• 23 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
За всіх годі ж розписуватись.
А ви ще що сумніваєтеся ?! Немає порядку, який має бути .