Хто б і сумнівався 🤬🤬
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
Коротше, весело було, музика грала....
я от дивлюсь зараз на Грузію, де після перемоги до влади на фоні дешевого популізму прийли промоскальські керманичі. Що зараз маємо? Грузія помаленьку скочується до сателіта Росії, відкат вже очевидний. А прийом т.зв. російських ’біженців’ більше схожий на повзучу окупацію. Оглядаючись на Майдан, у мене зараз все більше відчуття, що десь я вже це бачила...
Ви не повірите, але такі ж відчуття у багатьох українців виникли після Майдану - про скочування до рф, не одразу, а коли Україну стали представляти в Мінську медведчук, шуфрич, кучма, тобто з вересня 2014. А через рік - у ще більшої кількості українців.
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
тут бесіда скоріш не про нього, а про те, як намагаються виправдати корупцію, а біле називають чорним
Конкретний приклад виправдання корупції наведете?
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
Вау, у нас НАБУ вже має повноваження розказувати, що вважає іспанське законодавство?
які лиш чудеса від 73%них не прочитаєш))))
Тобто для вас висновки НАБУ нічого не варті? Чи вибірково: якщо проти порошенківців - значить не варті, якщо проти міністерства оборони - то вже варті? ))
Точно що чудеса. А кліше’ 73%’ можна сміливо змінювати в більшу сторону (з приводу Зеленського конкретно).
І про іспанське законодавство, чи будь-яку інше: і НАБУ, і ви, і я можемо просто констатувати факт, що є в іспанському законодавсті, а саме: договір дарування у них оформлюється нотаріально, і сплачуються відповідні податки. Такого договору у Герасімова нема, а є договір БЕЗ нотараільного посвідчення. Які тут можливі двозначні трактування?
Депутат від ЄС каже маячню. Не можете цього визнати?
Я знаю чому ))
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Стопе! Катання Тимошенка на гуманітарному незареєстрованому авто, то теж якось не у рамках закону.
У даній темі розмова про корупцію.
Де тут у порушенні закону (якщо це допустимо) саме корупційна складова.
Ви сам термін корупція як розумієте?
У даній темі розмова про корупцію.
Ви сам термін корупція як розумієте?
Звичайно, що катання на авто Тимошенка абсолютне порушення.
А у даній темі розмова давно не тільки про корупцію.
Апель-синка• 24 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
То від попєрєдніков дісталося
То всё Порошенко им подбросил.
И яйца тоже. Им пороблено!
Сестры Гримм• 24 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Якщо по закону це військова таємниця, то треба ініціювати зміну закону. А ви пропонуєте порушувати закон.
Точно що щось тут криве
Таємниця хто крав, таємниця за що ордени. Хм. Таємниці мадридського двору... А від кого таємниці? Від свого народу?;
Mrs.Ochmonek• 24 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
Одна справа - змінювати правила, а інша казати - нам не подобається це правило під час воєнного стану, і тому давайте його порушувати.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Інша справа- виправдовувати все, що робить влада)
Mrs.Ochmonek• 24 января 2023
Ответ дляtrickywicky
А є десь такі виправдання всього, що робить влада?
Ось звільнили Тимошенка і заступника міністра оборони, і я кажу, що це добре. Тобто те, що вони займали посади до того - не добре.
А ваша об´єктивність де? )
Я точно знаю, що підрив довіри до влади в цілому під час війни - дуже вигідний ворогу. Ви не згодні?
А ваша об´єктивність де? )
Ответ дляMrs.Ochmonek
А ваша об´єктивність де? )
Звільнення мало! Чому не посадили, за це є стаття, при чому з немаленьким терміном
Mrs.Ochmonek• 24 января 2023
Ответ дляtrickywicky
А кого взагалі посадили? Напевно, і сажальщиків самих треба дуже прорідити щоб саджали як слід.
Але все ж таки своєю відповіддю ви пІдтверджуєте те, що я написала: не можете визнати жодного позитивного рішення, а лише хейтите ’владу в цілому´. Не пропонуючи при цьому гіпотетичних альтернативних кандидатур на всі пости. Це і є розхитування, яке під час війни дуже вигідне ворогу.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Де в моїх постах хейт? Ви розумієте значення цього слова?
Mrs.Ochmonek• 24 января 2023
Ответ дляtrickywicky
Так, я розумію значення цього слова. Перечитайте пости свої і ваших однодумців у цій темі.
Ваша тема про те, що ви жалкуєте, що Рєзнікова не прибрали з посади. Тобто не об´єктивне розслідування вас цікавить, яке ще й не завершене, а просто, щоб його не було. Хіба не так?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ні, не так. Міністр завжди має бути в курсі всього, що відбувається в зоні його відповідальності. Це так і є. І жодне важливе рішення має проходити ( і проходить) через нього. Тобто він був в курсі всіх цих схем з самого початку. А знайшли й звільнили цапа-відбувайла ( заступника по тиловому забезпеченню), хоча мала піти у відставки як мінімум вся вертикаль на чолі з Рєзніковим. Ви у своїх зауваженнях просто використовуєте маніпуляції і підміну понять, тому подальшу дискусію вважаю недоречною
Mrs.Ochmonek• 24 января 2023
Ответ дляtrickywicky
Я не використовую ніяких підмін понять, пишу пряміше нікуди.
А ви не відповідаєте: хто на зараз буде найкращим міністром оборони, який представлятиме Україну?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Рєзніков до військової справи взагалі не має ніякого відношення, як і до оборони. Він адвокат! У нас багато толкових військових, які можуть очолити таке відомство, які розбираються у цьому питанні.
Mrs.Ochmonek• 24 января 2023
Ответ дляtrickywicky
Я ж і питаю: хто конкретно, не просто військовий, а саме на тому ж рівні зараз відстоюватиме українські інтереси на міжнародних зустрічах і тд.