Вечно недо...• 23 января 2023
25 тижнів вагітності, інтимне питання.
Це норм ситуація, буває мокрі труси, наче відчуваю коли хочу пісяти, з цим питань немає, але це не води випадково?
Пингвинчик сизокрылый• 23 января 2023
Можуть бути води... В мене так було. Є якісь тести на підтікання вод, може тут дівчата відпишуть
Вечно недо...
• 23 января 2023
Ответ дляMoco
Я с таким вопросом в роддом ехала
Ну я по кожному пшику в пологовий не їду, уточнила в гінеколога сказала може таке бути. Це індивідуально.
Вечно недо...
• 23 января 2023
Ответ дляMoco
Мне тоже говорили может но положили с угрозой, а вы делайте что хотите
Зрозуміла )
Пингвинчик сизокрылый• 23 января 2023
Ответ дляБелый Лосик
Коли це води, здається є специфічний запах
Нема. Просто водичка. Дуже схоже, що сеча підтікає
Малявка-козявка• 23 января 2023
Родила троих.Такое бывает.Когда ребенок в животе крутится или матка давит на мочевик то непроизвольное мочеиспускание бывало много раз по чуть чуть
Ірина-0989• 24 января 2023
Я думаю краще запитати в свого лікаря, гінеколога. що він скаже. Підтікати може і сеча, і просто виділення.