Вечно недо...• 23 января 2023

25 тижнів вагітності, інтимне питання.

Це норм ситуація, буває мокрі труси, наче відчуваю коли хочу пісяти, з цим питань немає, але це не води випадково?
Щас ухожу• 23 января 2023
Нет,выделения или моча подтекает

Пингвинчик сизокрылый• 23 января 2023
Можуть бути води... В мене так було. Є якісь тести на підтікання вод, може тут дівчата відпишуть
Moco• 23 января 2023
Я с таким вопросом в роддом ехала
автор Вечно недо... • 23 января 2023
Ответ дляMoco
Я с таким вопросом в роддом ехала
Ну я по кожному пшику в пологовий не їду, уточнила в гінеколога сказала може таке бути. Це індивідуально.
Moco• 23 января 2023
Ответ дляВечно недо...
Мне тоже говорили может но положили с угрозой, а вы делайте что хотите
автор Вечно недо... • 23 января 2023
Ответ дляMoco
Зрозуміла )
Белый Лосик• 23 января 2023
Коли це води, здається є специфічний запах
Пингвинчик сизокрылый• 23 января 2023
Ответ дляБелый Лосик
Нема. Просто водичка. Дуже схоже, що сеча підтікає
Куда ж без меня• 23 января 2023
Тест на сухую пелёнку, лучше в роддом. 99 процентов все хорошо.

Малявка-козявка• 23 января 2023
Родила троих.Такое бывает.Когда ребенок в животе крутится или матка давит на мочевик то непроизвольное мочеиспускание бывало много раз по чуть чуть
Ірина-0989• 24 января 2023
Я думаю краще запитати в свого лікаря, гінеколога. що він скаже. Підтікати може і сеча, і просто виділення.