Потрындельница• 23 января 2023
Зміни в грудях під час вагітності
Таке питання у мене дивне, ну цікавить дуже)
Під час вагітності збільшився розмір сосків, стали раза в два більше. Це тепер на все життя? Так уже і буде? Просто до вагітності були не великі, акуратні
Личинка-264d• 23 января 2023
Когда Вы наконец то поймёте что данные темы нужно подкреплять фотографиями ?
Бабка_в_кедах• 23 января 2023
Грудь обвисает, но через годик если норм генетика вернутся в норму. Соски вообще сразу после родов уже обычные
Форс мажор• 23 января 2023
Соски після ГВ звичайного розміру і ореола також. І колір такий, як був до вагітності. Це я кажу, як мама, що годувала двох дітей майже до 2 рочків. (Загальний стаж ГВ більше 3,5 років)
Звичайно груди вже не такі пружні, як дівочі. Але виглядають красиво. Пишаюся ними))
Разумная Губка• 24 января 2023
В мене лише груди збільшилися вдвічі
Соски ні
Після першої вагітності груди через два місяці були такі самі як і до вагітності
Після другої ще подивимося)
Соски ні
Після другої ще подивимося)
Ірина-0989• 24 января 2023
на період вагітності звичайно. Плюс до всього дитині буде дуже зручно смоктати груди, коли є що брати))))