Коко Шанель• 23 января 2023

Вивчення мови

Дівчата, як у вас справи з вивченням мови? Чи є результати, на якому рівні у вас англійська, чи допомагає англійська вивченню нової мови
Чи працюєте ви, чи можете присвятити весь час навчанню

Загалом мені ніяк не вдається до нормального рівня навіть англійську дотягнути. Що вже говорити про ще щось. Поділіться своїми успіхами і лайфхаками
Нежная Лапка• 23 января 2023
Англійська у вивченні інших ніяк не допомогає , навпаки дещо плутається. Зараз всі французьку.
Бабка в тапках• 23 января 2023
Когда очень надо, тогда все выходит удивительным образом и быстро при этом
Ms. Откровенность• 23 января 2023
Изучение языка требует времени. Никогда не поверю, что кто-то выучил англ за год, даже при ежедневном многочасовом изучении.
Автор, учите, пополняйте запас, слушайте аудио, общайтесь. Со временем язык улучшается и совершенствуется
Tammy21• 23 января 2023
У мене декілька. Якась більш активна, якась у полусплячому стані. Англ.користуюся і у работі, і у побуті, взагалі без неї не уявляю як жити.
Англ. допомогає у тому плані, що кожна нова мова дається трошки легше, бо вже знаєш приблизно чого чекати (і від мови, і від себе;) та й матеріалів по вивченню (особливо, якщо це щось на кшталт японс.) у рази більше ніж укр./рус. Але вона може і заважати. Ми зараз у Німеччині, і пречудово обходимося англ., доводиться себе дуже копати, щоб вчити німецьку.
Жодну мову не вчила по класичній схемі. Кожна була мені для чогось потрібна. Лайфхак -- шукати гарного викладача, якій поставе вимову (у мене з цим не вийшло, донька говорить на рівні носія, перемикається між акцентами), і що головне -- дасть базу від якої ви вже зможете танцювати, тобто активно використовувати ії -- споживати контент (відео, аудіо), читати, і головне -- розмовляти. Лайфхак 2 -- не намагайтеся досягнути того, чого не існує, тобто ідеалу.
У вас все вийде. У всіх виходе, хто не кидає) Краще маленькими кроками, хоч 15-30 хвилин на день, але займатися.
Tammy21• 23 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Я лично знаю нескольких людей у которых срок ’дохода’ до крепкого условного В2 меньше года) Языки разные, люди разные, но есть общая особенность (у меня даже теория на этот счёт есть) -- отличный слух.
Ms. Откровенность• 23 января 2023
Ответ дляTammy21
Но это никак не с 0, не от первого слова, а от школьной базы до В2- соглашусь, я из таких же примеров. Но это труд, ежедневный, и не 30-60мин
Tammy21• 23 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Речь не только об англ.язе, там и др. были, без школьной базы. Насчёт труда-труда у меня тоже теория есть. Мы способны качественно усваивать информацию ограниченное кол-во времени. Да, можно и по 5 часов сидеть-зубрить (привет мои любимые интеграц.курсы), но выхлоп там будет примерно такой же как от менее нагруженного процесса.
автор Коко Шанель • 23 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
спілкуватись виходить лише на мінімальному рівні. коли я щось вроді розумію, а сказати майже не можу
автор Коко Шанель • 23 января 2023
Ответ дляTammy21
а як знайти викладача. я з декільками займалась. І на різні курси ходила і оффлайн, і онлайн
Може когось порекомендуєте?
автор Коко Шанель • 23 января 2023
Ответ дляTammy21
згідна. я колись на англ інтенсив записалась. кожен день по 4 години. Ледве місяць дотерпіла. Після того півроку англ не могла дивитись
Tammy21• 23 января 2023
Ответ дляКоко Шанель
Так. У мене теж таке було. Неодноразово.
Не кидайте англ., у вас все-все вийде!
автор Коко Шанель • 23 января 2023
Ответ дляTammy21
Не кидайте англ., у вас все-все вийде!
дякую
Не раскрытый парашют• 23 января 2023
Учу не английский, а немецкий. Очень нравится. Не ожидала, что буду так ждать ежедневных уроков
Пожмаковна• 24 января 2023
Ответ дляНежная Лапка
Дуже гарно допомагає вчити іспанську англійська, якщо ріаень хоча б б1 б2
автор Коко Шанель • 24 января 2023
Ответ дляНе раскрытый парашют
А як результат? скільки часу вчите, як часто?
Не раскрытый парашют• 24 января 2023
Ответ дляКоко Шанель
Каждый день по 4 часа на курсах и дома по 2-3 часа занимаюсь. Но мне это в удовольствие. Дома всегда фоном идет какая-то немецкая лексика уровня А1-А2.
Віталіна мальвіна• 24 января 2023
у мене англійська нормальна, зараз польску вчу, ходжу на курси, дивлюся у ютубі відеоуроки, читаю статті різні ось такі наприклад https://lviv-online.com/ua/pr/najchastishi-pomylky... особисто мені дуже допомагають статті та відеоуроки, ну і курси звісно на першому місці