Уточка• 24 января 2023

Японський манікюр як альтернатива гель-лаку? Що думаєте?

Привіт, дівчата.
На хвилі сумних новин про можливу шкоду гель-лаку хотілося би розглянути альтернативи.
Читала колись про японський манікюр (суть втирання спеціальної пудри в нігті).
В нас цей спосіб поки ще екзотика. Можливо, щось чули, бачили в Японії чи навіть робили собі такий манікюр? Які думки з цього приводу? Де брати матеріали і навички? Чи буде воно триматися?

Поділіться будь-ласка думками.
Дякую.
КокошинЭль• 24 января 2023
Дип система. Не благодарите
Несу пургу• 24 января 2023
Ответ дляКокошинЭль
Дип система. Не благодарите
А вам понравилось?
КокошинЭль• 24 января 2023
Ответ дляНесу пургу
А вам понравилось?
Баловство
Репетиторша• 24 января 2023
Я от одного не розумію: судячи з тексту - ви майстер манікюру. І пишите, що японський манікюр - екзотика. Я про нього вже чула роки 2-3 точно. Це при тому, що не робила собі манікюр у салонах. Як ви можете бути не в курсі?
автор Уточка • 24 января 2023
Ответ дляКокошинЭль
Дип система. Не благодарите
Дякую, вивчаю. Якось не факт, що японки 300+ років тому використовували ті всі активатори хімічні.
Я думала, це щось більш природне, натуральне. Читатиму далі...
КокошинЭль• 24 января 2023
Подозреваю,что в Японии о нем не в курсе
автор Уточка • 24 января 2023
Ответ дляРепетиторша
Я не майстер, до бьюті індустрії не маю жодного відношення. Вдома роблю собі гігієнічний звичайний манікюр з прозорим лаком. Планувала нарешті в 40 років перейти на гель-лак в салоні, а тут пишуть що від ламп рак може бути. Шукаю альтернативу для домашнього використання.
Солнечный день• 24 января 2023
Что даст какая-то пудра? Длину, цвет, форму как сделать ею? Я отказалась от гель лака год назад, иногда крашу обычным
автор Уточка • 24 января 2023
Ответ дляСолнечный день
Я так розумію, що міцність нігтьової пластини і захист на якийсь час. Цікаво, як довго воно триматиметься...
автор Уточка • 24 января 2023
Ответ дляКокошинЭль
Баловство
Швидко злазить? Не практично?
Солнечный день• 24 января 2023
Ответ дляУточка
Есть давний способ : ванночки из морской соли и пару капель йода, 15 мин в день. Помогает, но мне лень
ПуФФынка_мисс• 24 января 2023
Ответ дляУточка
А чим Вас не влаштовує звичайний прозорий лак? Чи всі ті істеричні теми були, щоб розрекламувати порадницям японський манікюр?
КокошинЭль• 24 января 2023
Ответ дляУточка
Жизнь вообще вредная штука,от неё гарантированно умирают
автор Strelka_007 • 24 января 2023
Ответ дляПуФФынка_мисс
Дівчата, годі зраду розганяти. Я навіть напишу без аноніма. Створила нейтральну тему відволіктися від війни хоч трохи і понеслося...
маминаБубочка• 24 января 2023
Зачем изобретать велосипед?) Кто боится теперь делать гель-лак, делайте обычный маникюр
ПуФФынка_мисс• 24 января 2023
Ответ дляStrelka_007
Ага, відволікли: «Ви всі помрете через гель лак»
автор Strelka_007 • 24 января 2023
Ответ дляПуФФынка_мисс
Не скажіть, на фоні таких новин щось нове можна знайти для себе. Я, наприклад, про дип-систему не знала раніше, зараз сиджу вивчаю. Якщо відкинути емоційний аспект Порадниці, тут можна дізнатися багато цікавого.
Я не Тролль• 24 января 2023
я теж хочу колись спробувати японський манікюр) у нас деякі салони роблять (але вартість не девша ніж гель лак)

Мені тільки цікаво, чи не виявиться потім так, що той склад, який наносять при ньому ще небезпечніший, ніж гель лак? (Хоча наче пишуть що все повнісю безпечне)
автор Strelka_007 • 24 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль

Бачу, що на Мейкапі так і не написали який він, той безпечний склад продукту. Я не думаю, що японки хімозу втирали в себе кілька століть тому. А сучасні версії, скоріше за все, містять всю таблицю Менделєєва.
Репетиторша• 24 января 2023
Ответ дляУточка
Ну якщо ви прихильниця всього природнього та натурального, навіщо взагалі щось втирати, цим покривати? Раптом і воно небезпечне?
БлинчикБезСметанки• 24 января 2023
Я даже лаком не крашу, вообще не понимаю зачем все это
автор Strelka_007 • 24 января 2023
Ответ дляРепетиторша
Так цікаво було б ´оригінальну´ версію витратних матеріалів десь знайти. Бо передивилася вже кілька сайтів з тима дип-наборами, склад ніхто не вказує, а з огляду на назви, там ´ядерна´ хімія.

Можливо, хтось був в Японії і бачив як воно має бути насправді. Якось до нас дійшла корейська косметика. Раптом і з Японії щось цікаве прийде...
Беззубовна• 24 января 2023
Чому ж екзотика, давно в салонах є ця процедура. Просто полірується нігтьова пластина за допомогою спеціальної пасти до блиску, на вигляд ваші нігті блищать ніби то покриті прозорим лаком.
автор Уточка • 24 января 2023
Ответ дляБеззубовна
О, цікаво, дякую. Просто паста-поліроль? Бо в комерційних наборах є бази, активатори і ще щось.
Репетиторша• 24 января 2023
Ответ дляStrelka_007
Мені здається, що назва «японський» тут не в тому контексті, що він пішов з Японії і там його робили давно і постійно. Це просто назва. Я не цікавилися, але мені чомусь так здається. Може я і помиляюся 🤷‍♀️
Беззубовна• 24 января 2023
Ответ дляУточка
Ось такі набори. І паста і пудра, а також спеціальні пилки бафи. Коштує не дешево, але ефект мені подобається. Але я не вважаю це альтернативою гель-лаку. Такого укріплення пластини як при гель лаку немає, просто блискучі нігті.
Мишка-шалунишка• 24 января 2023
я делала еще 6 лет назад. ногти блестят, выглядят аккуратно, было красиво неделю потом как обычно, но эта процедура укрепляет за счет втирания минералов внутрь пластины. любителей гель-лак врядле эта процедура удовлетворит
Я_поехала• 24 января 2023
Ответ дляStrelka_007
Ну чому ж? У вас предвзяте відношення до минулого, раніше і ртуттю вмивалися. А японки на обличчя нанонисили цинкові білила та робили маски зі свинцової охри
Тому коли пишуть про ’рецепт давній та забытый’ - це просто маркетинговий хід.
Репетиторша• 24 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Це красиво ) Я, коли зі свіжим манікюром, дивлюсь інколи на свої нігті. А коли вони «голі» - ніколи )))
Репетиторша• 24 января 2023
Ответ дляStrelka_007

З Японії теж дійшла косметика, особливо патчі, вітаміни…