Я такое• Изменено 24 января 2023
Висип на тілі мужчини. Слабонервовим не заходити
Разом 8 міс.
Він говорить, що ой там, ой там, вип´ю протиалергічне. Якщо не зійде, то піде до лікаря. Він астматик і алергік. 2 дні тому зїв новий соус. Може на соус бути така алергічна висипка? Бо раніше, коли він з´їдав напр якийсь алерген, це впливало на його дихання, висипки не було.
До цієї висипки десь місяць у нього на обличчі з´являлись пухирі щодня по 1-2 шт точно такі самі як від укусу комара. Я йому казала, щоб йшов до лікаря, бо кажу ти маєш щось всередині, йди лікуйся. Він спочатку спихав усе на комарів (взимку), але я йому відповідала, що влітку жодного разу я не бачила цих пухирів. Потім якось знову у нього з´явилось більше пухирів, коли він з´їв шаурму, ми купували в новому місці, а значить новий соус так повпливав і я забила на ті пухирі, подумала, що може дійсно алергія.
Але його слова, що це комарі його щодня кусаютьпородили в мені зерно недовіри. Тепер я йому не вірю і думаю, що він знає, але просто щось приховує. Тому якщо підкажете, на що це може бути схоже, то була би вам дуже вдячна