Эт вернячОк• 24 января 2023

Якби до вас підійшла дитина чужа та спитала "а чого вы розмовляєте російською?"

Мені розповіли сьогодні. Жінки між собою спілкуватися біля дома свого, російською, до них підійшла якась дитина і спитала чого вони на тій мові говорять. Що ви відповіли би?
Королева спама• 24 января 2023
Сказала б, що це її не стосується

Топтунша• 24 января 2023
Удалено администрацией...
ПрипоРошенная• 24 января 2023
Попросила би не влізати в чужі розмови
Клевотница• 24 января 2023
Мені було б дуже дуже соромно, що мала дитина розумніша за мене, дорослу. І задає питання, які я сама мала б задати собі.
Але тема для мовного срачу(
Научительница• 24 января 2023
Сказала бы, деточка, иди-ка ты лучше к маме
Баба на горошине• 24 января 2023
Мама-срачельница подослала ради скандала?
Я-ваш шанс• 24 января 2023
Потому что этот язык мне родной.
Крутышка-Пышка• 24 января 2023
Якщо дитина без наїзду питає, пояснила б чому.
So_so• 24 января 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка

Kidstaff Bot• 24 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
tosja_80• 24 января 2023
Попросила бы познакомить с мамой, а ей бы уже рассказала, почему и как....
Nathalie27• 24 января 2023
Ответ дляКлевотница
Але тема для мовного срачу(
Ваше прізвище не Фаріон?
ЗайкаСвоя• 24 января 2023
Сегодня как то особенно пытаются разогнать языковой срач?
Отвлечение внимания?
Стрекоза любви• 24 января 2023
Сказала б що мій тато і мама, бабуся і дідусь розмовляли російською, я в них вчилася і так вийшло, що російська, це мова, якою я спілкуюся.
Blossom__• 24 января 2023
Ответила бы ’да, разговариваю’.
GirlSuper• 24 января 2023
Ответ дляNathalie27
Ваше прізвище не Фаріон?
Greenforest• 24 января 2023
Не було б такого, бо я розмовляю українською і розумію чому
So_so• 24 января 2023
Ответ дляNathalie27
Ваше прізвище не Фаріон?
Удалено администрацией...
snejs• 24 января 2023
Сказала бы, что ее это не должно волновать

__Jane__• 24 января 2023
Спитала б,чого це питання її( дитину) зацікавило
KatrinkaSh• 24 января 2023
Мені б стало ніяково і я відповіла, б що вчу мову, але ще не добре знаю, тому поки що так.
snejs• 24 января 2023
Ответ дляSo_so
Удалено администрацией...
Всегда знала, что она не адекватная
Бессмертный пони• 24 января 2023
Сказала бы , что вмешиваться в разговор посторонних людей ( тем более , взрослых ) некультурно , на каком бы языке они не говорили .
Ксения83• 24 января 2023
Ответ дляGreenforest
Тому що ви народилися і зростали в україномовному середовищі, оточуючі розмовляють українською. А десь в Україні по-іншому.
Greenforest• 24 января 2023
Ответ дляКсения83
Ні, я 40 років до того розмовляла російською і зростала в російськомовному середовищі
К.а.л.и.н.а• 24 января 2023
Ответ дляKatrinkaSh
як шкода, що таких як ви одиниці. Більшість все ще продовжує зубами вгризатися в ту кляту російську.
чир• 24 января 2023
Перешла бы с ребенком на украинский, похвалила. З ватою не спілкуюсь, тому і у тих, російськомовних жінок, ця дитина не викликала жодного негативу.
Тарас Бульба• 24 января 2023
Вибачилася би і перейшла на українську. Дитина абсолютна права,мододець.
Katie899• 24 января 2023
Для мене мова має значення, вибачте. І всі, хто кажуть какая разніца і т.п від себе віддаляю. Моє право.
Nathalie27• 24 января 2023
Ответ дляSo_so
Удалено администрацией...
Ну як не в моді?! Недавно ж вихвалялась, що її внук б’є російськомовних.

А щодо новини, так це і не дивує