Оно само купилось• 24 января 2023
Потрібен безкоштовний психолог
Чи знає хтось безкоштовного психолога? Я зараз в дуже не стабільному стані, і з грошима також. Можливо хтось знає безкоштовного психолога який займається волонтерством?
Уточка• 24 января 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3266222
Були вже такі теми неодноразово. Ось, подивіться.
Нехай все вдасться
Рябушка Ку• 24 января 2023
я працюю як волонтер на платформі ’розкажи мені’, загугліть.
Ви можете залишити заявку і спеціалітст, який працює з такими запитами зконтактує з вами.
Проте можливо доведеться чекати.
Але це 1-2 безкоштовні консультаціі, якщо вас цікавить більш тривала робота з психологом, рекомендую знайти спеціаліста з прийнятною для вас оплатою, наприклад початкового спеціаліста за невеликі гроші.
Проте можливо доведеться чекати.
Оно само купилось
• 26 января 2023
Ответ дляРябушка Ку
Проте можливо доведеться чекати.
Справа в тому що гроші зараз ідуть на лікування. Якщо ви готові як волонтер трішки попрацювати зі мною, буду вам дуже вдячна.
Рябушка Ку• 26 января 2023
Ответ дляОно само купилось
ви можете залишити заявку на сайті, і з вами зв´яжеться спеціаліст, який працює з такими запитами.
Є запити, з якими я зараз не працюю, тому краще це робити через платформу.
Також можете звернутись на горячу лінію ЛайфЛайн Україна, Ла Страда.
Насправді зараз багато організацій, які спонсорують консультації психологів для тих, хто їх потребує.