НеВРотик• 25 января 2023
Вы готовы ждать мужа с войны годами?
Я все понимаю...но вот почти год и это не конец. Накрыло(((Жизнь на паузе у тех женщин,мужчины которых служат. Как жить?Какие у вас мысли?а вдруг это будет и правда долго😕Я не беру сейчас во внимание тех,у кого и так было не все гуд,и они уехали за границу,а мужчин оставили тут служить.
Oasis in the Desert• 25 января 2023
Ответ дляForever_young
Якщо вас заберуть, теж будете служити?
Жінок заберуть лише у разі наявності військової спеціальності...
Ответ дляБорисфенка
Цікаво, як живуть розлучені жінки з дітьми? Згідно теорії Советчиці, вони мають вимерти без чоловіків.
Ви впертотне бачите різниці..між жінками в яких простотнема чоловіка і жінками,в яких він заручник обставин
Ирина-bbd0• 25 января 2023
Ответ дляТатьяна_М5
В том то и дело, что молчать должны все. А не так: мой на войне. И тут же: низкий вам поклон и вашему мужу. Почему жене поклон - не совсем понятно, ну да ладно. И тут же другая пишет: а мой дома, хлеб развозит, или овощи выращивает на продажу, которые вы потом покупаете и кушаете. И тут же: пусть тихо сидит ваш трус с овощами и хлебом. Не воюет, значит не мужик. Мой на войне - герой, ваш на работе - трус обыкновенный. И вы считаете это нормой? Есть теперь 2 класса людей, которым можно все говорить, а другим нужно только молчать? Мужчине на хлебовозке должно быть стыдно за то, что он хлеб вам доставляет, разгружает и т.д, а не с оружием в руках в окопе сидит?
Он хлеб развозит /развозил и овощи выращивал и украинцам просто так раздавал?))) Рискуя каждый дееь жизнью?
Вас с чего это жаба задавила за низкие поклоны военным и их женам?
Ирина-bbd0• 25 января 2023
Ответ дляlith_oops
Вот, вы правильно сказали. Неработающие законы - проблема. Как левая нога захотела - так и делают. ((((( Не думают про людей вообще. ((((
КАК женщине, допустим, с двумя детьми быть? Не с тремя? А куча случаев, когда беременная с маленьким одна выезжает - и КАК ей рожать, куда ей девать ребенка? Кому он нужен, кроме родителей?
И что, серьезно кто-то считает, что папа им нужнее где-то?
Блин, ну пусть будут драконовские налоги, пусть военным платят вчетверо больше, но пусть люди добровольно служат!!!
У меня, слава Богу, муж выездной. Но вот у меня третья группа, с которой сейчас уже мужей не выпускают. Группа ’рабочая’, но по факту я ее попросила вместо второй, потому что у меня тупо не было бы сил еще раз обойти всех врачей для МСЕК. Попросила третью пожизненную.
Без мужа с ребенком вот как бы мы выжили? И никому до нас дела нет... В нормальной стране мне бы вторую пожизненную дали, потому что еще куча осложнений была. (((( И как-то бы государство меня лечило, без денег. А у нас я бы одна не вылечилась, потому что не могла лечение оплатить. Если бы муж не заработал и не заплатил врачам - меня бы уже не было.
Я тоже за большие зарплаты военным . Льготы и прочее.
Ответ дляАлена_С
Капець.
Мало того, що маєш тягнути на собі все, коли твій чоловік воює, то ще й від цих ’Амойнетакой’ відгавкуватись.
Що ви за бабИ такі, що замість того, щоб підтримати дівчат, які чекають, ще й на голову валите, які ви класні, з іншим поглядом, з іншими думками та чоловіками вдома.
Ви сидите за спинами тих, в кого кулі летять, ще й на ці спини плюєте. Вам легче стає, коли ви дружині військового гадості кажете? А чому вам легше стає?
Тому, що знаєте, що живете із повним сциклом, який сховавсь за родину, і сидить-тремтить, та шукає підтримки в ваших очах хоча би. А ви підмахуєте, хоча й розумієте, що сцикуват парніша.
Але нам ви навряд чи це доведете. Бо наші не сховалися.
Якщо після 4 ранку 24 лютого 2022 року (краще б в 2014, но хай би так) чоловік не дійшов до військомату при наявній боєздатності, не виказав готовності піти воювати, якщо в ньому буде потреба - це боягуз. Виключення - робота на тих посадах, які передбачають бронь. Чи капець які податки в бюджет, а дохід з прибутку такий чоловік віддає на потреби армії. Отоді ще моживі вараінти у відношенні. Якщо ні - це не чоловік, а боягуз.
Далі можете розказувати, що він захищає дружину та дітей від хамовитих продавчинь в магазині, або що ви тут ще вигадуєте, щоб їх іх виправдати.
Для дружин та родичок тих, хто не сховався, ваші пентюхи завжди залишаться сцикунами. Змиріться, це назавжди.
Краще прожити скільки Бог дасть із справжнім чоловіком, ніж тліти із таким сцикуном. Бачити його кожен день і десь всередині відчувати, що а таки ж боягузік...
+++
А как ещё сексом с ними занимаются - это вообще
Борисфенка• 25 января 2023
Ответ дляForever_young
Не бачу. Під час війни всі жінки здатні самостійно виростити дітей, це їх обов´язок.
І не треба розповідати, як вам важко, всім іншим не легше. Йде війна.
Ответ дляАлена_С
Професія ))))
У мене з найближчого оточення воюють: інженер кабельних мереж, програмінг-менеджер, директор фотоагенції, програміст, геймдизайнер, діджитал-художник...
Жуть які мілітарістичні професії, еге ж)
Особливо художник із фотографом ))))
з чоловіком разом на фронті кондитер, прораб, викладач консерваторії, торгівельний представник тощо.
А хтось каже, що не вміє воювати.
Ответ дляБезВзяток
Чекати не готова, тому зараз наполягаю, щоб на вулицю не виходив
Знайома так тримала на Західній в селі в хаті вкінці весни 1.5 міс. Тоді там масово видали всім впн повістки. Так в нього почалися проблеми з психікою. Під кінець він вже весь день спав і всю ніч сидів на вулиці. Боявся закурити, щоб сусіди не здали
Я свого чекаю і буду чекати, 2 рази їздила на Донбас, один з них майже на лінію фронту, в Курахове. Їздила в учебку, він до мене приїздив на 5 днів, його так нагородили за успішне виконання завдання. Хоча б раз на місяць знаходимо варіант побачитись. Мій чоловік мною пишається і каже, що таких мало. До багатьох жінки не їздять, хоч є варіанти зустрітись. Багато хто з чоловіків також не рветься додому побачитись. Різні сім´ї, різні стосунки. Я кохаю чоловіка з 15 років, не має нікого дорожче за нього, він до мене ставиться так само. Війна тільки ще більше зміцнила наші стосунки. В 5 років війни не вірю, на це ні в кого не вистачить ресурсів. Все буде добре, скоро перемога.
Ирина-bbd0• 25 января 2023
Ответ для270805
Счастья вашей семье и любви навсегда!
Передайте мужу благодарность просто от незнакомых людей!!!!
Татьяна_М5• 25 января 2023
Ответ дляРойЛеля
А що якщо всі не пустять чоловіків. То виходить бабам з білим прапором?
Готові під руснею жить?
А выбор только один? Под русней или в Украине? Третьего не дано? Я готова жить и в других странах, с целым и невредимым мужем.
Татьяна_М5• 25 января 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А военные зарплату не платят? Все, кто что-либо делает, любой труд - получают за это деньги. И почему нужно кланяться жёнам военных - мне и правда не совсем понятно. И при чем тут жаба? Вы почему позволяете себе со мной так разговаривать? Я вас чем-то обидела? А жизнью, находясь в Украине, рискует каждый день каждый, не зависимо от профессии, даже безработные, пенсионеры и дети, потому что когда и куда прилетит следующая ракета никто не знает.
Ответ дляТатьяна_М5
У вас є громадянство іншої країни чи на яких правах ви там готові жити? На правах біженців з України? Я вважаю, що таких дуже хитрих треба позбавляти громадянства, а потім живіть без привілей, які дає український паспорт. У громадянина України, окрім прав, є обов´язки, один з них захищати територіальну цілісність. Ви не громадяни, ви мешканці. Така практика вже є у світі, просто позбавити паспорта і прав громадян України.
Татьяна_М5• 25 января 2023
Ответ для270805
Вы не знали, как люди получают внж, потом пмж, а потом гражданство в других странах? Извините, но вариантов масса, всех не перечислить, в каждой стране свои законы. И кстати, никаких плюшек заграницей украинский паспорт не даёт. Про обязанности гражданина Украины в связи с войной все понятно, а вот про права и привелегии - как-то не очень. Если можно, подробней.
Во все времена, во всем мире, люди имели и имеют право выбора, в какой стране им жить. Хотят немцы жить в австралии - едут и живут, хотят поляки жить в Германии - едут и живут. И никто их выбор предательством страны не называет
Ответ дляТатьяна_М5
А виплати переселенцям з будь-яким паспортом дають? І з будь-яким паспортом можна без перешкод поїхати в Європу чи безвізовий режим, це все ж таки привілей українського паспорту?
Ответ дляТатьяна_М5
Единственное чего хотелось бы,это полностью контрактная армия
Татьяна_М5• 25 января 2023
Ответ для270805
Ну послушайте, держаться за паспорт ради каких-то выплат - это как-то странно, честно. Можно же просто пойти работать и ничего не ждать. Виза стоит 25€. Это не есть космические деньги и огромные привелегии. Вы прям за какую-то диктатуру. Как в СССР. Выехал за пределы страны - враг народа. Запретить въезд.
Борисфенка• 25 января 2023
Ответ дляForever_young
Хотеть не вредно.
Мені от перемоги хочеться.
Татьяна_М5• 25 января 2023
Ответ дляForever_young
С этим согласна. Но насколько я знаю, сейчас, не зависимо от того, контракт или нет, деньги платят всем. А вот в смысле добровольности - тут да, хотелось бы, чтоб все было добровольно. Но в условиях войны в 21 веке - это почти не реально.
Ответ дляТатьяна_М5
Да я про добровольность. В деньгах нет вопроса...
Ответ дляАлена_С
Капець.
я Вам дякую!!! Ваш допис це просто оплески стоячи, підписуюсь під кожним Вашим словом!
Ну не знаю, а як по іншому? Пам´ятаєте, і в радості, і в біді. У знайомої чоловік служить з червня місяця. Уже третій раз ось був у відпустці, при тому що він майже на передку. Відпустку дають на тиждень. І по відеозв´язку бачаться. Тобто це не так, що поїхав і все.....не чуєш, не бачиш, є хоть якійсь зв´язок. Так що можна і нужно чекати!
Згадайте, як було нашим бабцям і дідам....от там поїхав і все....чекаєш і чекаєш...
Татьяна_М5• 25 января 2023
Ответ дляLena Sht
а що є варіант не чекати? Я зневажаю кожного, чоловіка який не на війні, у кого на це не поважна причина, для мене це не чоловіки. Мені ні на кого міняти , свого чоловіка! Я буду чекати і 10 років, бо це моя половина.
Куда катится мир? Вы презираете своих сограждан, мнение которых отлично от вашего? У которых другие принципы жизни, другие ценности? Когда внутри страны, одни начинают ненавидеть своих же, то и русни не нужно. Кошмар