Ну что, и снова здрасьте?)))
Kvitkaliliia• 25 января 2023
Ответ дляЧитака
Дівчата, чого паніка, це ж не перший тренувальний зліт
Де паніка? В нас точно її немає)
глазурька1• 25 января 2023
Ответ дляЧитака
Це не паніка, це привід зібратися всім в одні темі
Kvitkaliliia• 25 января 2023
Ответ для Просто я
Вот, вот. Жрать на три дня наготовила, постирала, башку помыла, убралась. Все я готова к любым обстрелам.
А я вже всі пошти з магазинами оббігала, борщу наїлася, тепер можна хвилюватися, бо щось робити лінь. Але можна списати на відсутність світла
Леди на мопеде• 25 января 2023
Ответ дляглазурька1
100%, завсегдатаи в курсе)
Kvitkaliliia• 25 января 2023
Ответ дляZelenkа
До речі, в АТБ чай узбагоітєльний альпійські трави по акції, треба ящик закупити))
А яка міцність? 40? 42?
mmi583@mail.ru• 25 января 2023
Ответ дляЧитака
Я ніде не бачу про про тренувальний зліт.
Про запуск ракет є, про МІГи ніде не зазаначається.
Nata.t.1970• 25 января 2023
Ответ дляЯлынка
Девочки, подскажите , орифлейм по Киеву где можно купить? Тушь 5 в 1 нужна, срочно, как всегда.
Можно, я румяна купила две недели назад
Николь1986• 25 января 2023
Шо там, блядораша? Ато писали в тг возможно с Черного и Азовского что-то.
Ответ дляBelosnezka1980
Вже пофіг на тривоги, тут так брови чешуться, що триндець. Як довго терпіти, хто робив оте напилення?
Пару днів буде. Візьміть чисту ватну паличку та трошки почухайте, як зовсім приспічить. Намагайтеся якомога менше торкатися. Не мочіть.
Мені давали охолодхуючий, заживляючий крем, він трохи заспокоював. Ваша косметолог щось давала вам?
Kvitkaliliia• 25 января 2023
Ответ для__Jane__
Та шоб вони повиздихали вже всі,шоб злітали і на кремль падали,г@ндони. В мене таке нервове перенавантаження, що не сплю ночами.
Ви за адресою, тут лікують
Belosnezka1980• 25 января 2023
Ответ дляoksanav
Мені сказала, що можна мочити
Леди на мопеде• 25 января 2023
Ответ дляЯлынка
Дарницкий район.
Еще недавно возле троещинского рынка, на светофоре, продавали орифлейм и эйвон, Троя на яме продавали
Nata.t.1970• 25 января 2023
Ответ дляoksanav
А я дедь міст встигла проскочити, і тут тривога.
Скоро ще й світло мають виключити…
О...Вы где-то рядом со мной живёте?
У нас тоже в 15 выключают
Я,к сожалению, мост не переехала
У нас тоже в 15 выключают
Я,к сожалению, мост не переехала
Николь1986• 25 января 2023
Ответ для Просто я
здравствуйте, маленький заменитель Кирпиченко. Она перестала к нам заглядывать, хоть вы заходите. А то кто ж истерить то будет
Хотела бы сказать, с удовольствием, но удовольствие так себе сидеть в таких темах. Лучше б их не было.
А, забыла

ksunuyabelaya• 25 января 2023
Ответ для Просто я
Удалено администрацией...
Нельзя к этому привыкнуть