Ну что, и снова здрасьте?)))
mmi583@mail.ru• 25 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Давайте фотки Тех,кто есть
Живності, крім чоловіка більше нема. Ще є пузо з тимчасовим проживаючимАле його не покажу
ksunuyabelaya• 25 января 2023
Ответ для Просто я
Да, ладно вам. Вы сейчас где?
В Днепре
И я думаю что 14 января тем людям было совсем не «похер» Как вы выразились
Nata.t.1970• 25 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Окей,договорились
Давайте фотки цветов,плиз
А то я в метро сижу как дура,жду отбой,а мне домой нужно, а так -время быстро пролетит
Давайте фотки цветов,плиз
ksunuyabelaya• 25 января 2023
Ответ для__Jane__
По собі хай пускають і по кремлю і собору василія блаженного.
Я в шоке как вообще такое можно ляпнуть?!
Nata.t.1970• 25 января 2023
Ответ для Просто я
Кому страшно, ходят в убежище. А кому ооочень страшно сидят заграницей.
Вот здесь :Согласна полностью
mmi583@mail.ru• 25 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Окей,договорились
Давайте фотки цветов,плиз
Є додихаючі вазони на роботі
Belosnezka1980• 25 января 2023
Ответ для Просто я
Покажите, тортик или что то ещё вкусное тогда. Мужа вряд-ли покажите
Дівчата, змилуйтесь, давайте без тортиків. Дві неділі сиджу на пп, після 18 не їм. Починаються глюки. Відкрила холодилькик, а там шашлик, вийшла на балкон, на підвіконні торт стоїть
ksunuyabelaya• 25 января 2023
Ответ для Просто я
Удалено администрацией...
Ответ для Просто я
Ого, яка смілива. Мабуть за кордоном? Вумниця у білому пальті.
А в Дніпрі не має жодного сховища у спальних районах, і побудувати їх у нашому грунті неможливо.
А про сміливість жінок Дніпра вам тільки мріяти.
Belosnezka1980• 25 января 2023
Ответ дляoksanav
Перші 2 дні не можна. В мене так було.
Коли вам зробили?
22. Сказала, щоб в сауну не ходила і вану не приймала. Вмивались і голову мити можна, після цього брови легенько промокнути серветкою.
ksunuyabelaya• 25 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Та ей вообще по хер
Сказала пусть пускают
В бан бы ее!
Сказала пусть пускают
В бан бы ее!