Ну что, и снова здрасьте?)))
Ответ дляanonimka
Не, у нас в стране война все-таки, начнем на пакетах экономить) Просто стопочками складывать.
Нам здесь еще много лет жить, а пакеты - это не экологично, там более - в таком количестве.
ой, не будем о ничтожном.
Лучше о приятном думать, о невероятном!
Сил нашим ребятам! Они - не реальные!
Скорее им в помощь оружие привезли бы!
Верю, что раз озвучили офоициально, то оно уже вот-вот на пороге...
ой, не будем о ничтожном.
Лучше о приятном думать, о невероятном!
Сил нашим ребятам! Они - не реальные!
Скорее им в помощь оружие привезли бы!
А я о саморазлагающихся пакетах , пусть их гавно на их территории и разлагается , у нас и так уже перебор …ждут все , особенно котят ))))
frumoasa17• 26 января 2023
Ответ дляДресса
Балістика в статистику не йде. Повторюю, читайте військових)
Йде у статистику, повітряні сили порахували 2 кинджала серед всіх 55 ракет.
Наталья-Реся• 26 января 2023
Якщо русня нас читає і чекає істерик із-за світла, то хай подавляться! От світла нам ще не дали, але тільки що я була в магазинах - біля кожного гуде генератор, все абсолютно відкрито і працює - супермаркет, аптеки, спортклуб, кафе, нова пошта, обмінник і ресторан. Ось досі працює зв´язок, інтернет, є газ, тепло в батареї і вода в крані після 8 годин відключення. На початку зими дійсно ми були інші. Зараз ці обстріли взагалі не мають ніякого сенсу, тільки показують нікчемність і низість рашистів. Ненормальні, це навіть не ненависть, не хочеться взагалі нічого спільного з ними мать, не чути, не бачити, навіть, якщо є поодинокі хороші руські
Strelka_007• 26 января 2023
Ответ дляsobacura
Ирина-bbd0 - шо це за хуй..ня тут? Шо воно мені відповіло?
Це свіжо зареєстрована ботяра, забийте.
Kvitkaliliia• 26 января 2023
Ответ дляMozarella
Спасибо 💐
Я уже думала свет к вечеру будет, сделала тесто на блины время убить.
А теперь праздник, сделаю блины сейчас да с кофе ухх
Ну а в нас вже в чат-боті повідомляють про те, що відключення стабілізаційні, і електропостачання відновиться до 17.30. Так що Слава ЗСУ і силам ППО ❤️. До речі, пошкодження були з вашого боку, тож якщо світло є, то не такі вони вже й страшні
Ответ дляНаталья-Реся
Знаем как подключать заряжаться аккумуляторы , знаем чем отличается инвертор с чистым синусом от простого))) короче фиг им !!!
Наталья-Реся• 26 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Написала сюди, пройшла хвилина і світло є-))) генератори стихли, значить не тільки у нас, слава Богу, ЗСУ і енергетикам🙏 і вам, совєтчиці, велика дяка, що допомагаєте морально у хвилювалочках🤗💕
Oasis in the Desert• 26 января 2023
Ответ дляKusalochka
Круто. А я выезжала. Потому что отвечпю за ребенка, а как Бучу пережить для нас исключаю. Одной может и было бы пох.
Как сказать? Есть разница - умереть в бою или под завалами.
Под завалами умереть не хотелось бы. Меня такая смерть не особо привлекает)))
Ответ дляНаталья-Реся
У меня вчера так было, пожаловалась тут что поздно включают свет (не по графику, а на 15 мин позже) и выключают тоже раньше.
В итоге вчера все четко минута в минуту
Kvitkaliliia• 26 января 2023
Ответ дляMozarella
Кто подскажет где на Борщаговка ДРАЦС Святошинского района?Не именно загс, а то где документы получить.
Загуглила выдает -Якуба Коласа 6, оно это?
Так, воно там наче все разом
Kvitkaliliia• 26 января 2023
Ответ дляНиколь1986
Что, снова начинается, я так понимаю?

По Києву тихо наче, Миколаївська гучно
Kvitkaliliia• 26 января 2023
Ответ дляMozarella
Ага супер, спасибо
А то я была на лукьяновке в шевченковском,там точно все рядом.А тут думаю узнаю, чтоб зря не ехать
Може там телефон є? В них же можуть бути якісь часи прийому
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляoksanav
В залежності від того, яка у вас операційка. Андроід чи ІОS.
Потім гуглите «поставити блокувальник реклами на …» і пишете свою операційку. Вибираєте, яка найбільше до вподоби і ставите.
Спасибо
Oasis in the Desert• 26 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Та вроде моих уже все видели и знают ))
Какие лапочки!
Ответ дляЛЮБА
В пакетах !!!
Наши гибнут к сожалению , цвет , душа и лучшие сыны и дочери нашей страны..,
А у них за машину и стиралку с наших домов …
Розумію, що Ви володієте інформацією більшою, ніж можетеинам розказат, і дуже Вас торкає. Тримайтеся, ми Все зрозуміли. Надіємося на укр перемогу. Допомагаємо кожному чим можемо!