Кукарачка• 25 января 2023

Хто повільний по життю, мало енергії, ким ви працюєте?

Чи є сім´я, діти, домашні тварини?
Як ви взагалі живете з цим, чи не картаєте себе, не пришвидшуєте?
Советничаю тут• 25 января 2023
аудитор
дети. муж , кот
нет. у меня медленный темп, вокруг живчики все.
я тормоз, и энергии не мало, просто я из пасс
про медленную жизнь -про меня

Апрель Ивановна• 25 января 2023
Никем не работаю. До войны была хорошая работа по монтажу видео, сидишь, кнопки нажимаешь, все ок. Сейчас найти не могу. Энергии нет. Живу с котом. Друзья есть, кавалеры время от времени есть, но… такое…
По обследованиям здорова.
Мотылек• 25 января 2023
Даде интересно, мне кажется жто в основном профессии типа бухгалтера и тд. У меня сестра медленная, но основательная))
Меряю от единицы• 25 января 2023
Юрист)) Є чоловік, маленька донька. Але у мене аутоімунка - причина повільності. Взимку я ледь виживаю. Не картаю себе. Хоча у дитинстві мене батьки чморили.
Бабулька• 25 января 2023
Зараз не працюю, сил з дитинства мало
Швидко втомлююся, тож роблю тільки домашні справи. Є чоловік
Те, що бракує сил, створює незручності, звичайно. Не можу зробити багато справ, які хочу, навіть прибрати в квартирі мені важко
]Mrs.Сексуальность[• 25 января 2023
О, я просинаюсь і хвилин 15 думаю, може не вставати...воно саме все якось..ага, не вийде. Сил завжди не вистачає, планую прогулятись, тоді раз...передумала і впала на діванчик. Але є обов язків багато, тому беру за шкірку себе і волочу. Розумію, хто живчикам..то мабуть в кайф багато речей їм, а мені б спокою, щоб ніхто з мене нічого не хотів. Чоловік каже, що і посваритися зі мною ніяк...одним словом лемурчик)
Гуру троллинга• 25 января 2023
В мене мало енергii, але повiльною себе не назву)
Дихальнi вправи роблю, переселилася в теплiшу краiну, працюю онлайн викладачем англ. мови, репетитор. Дуже активнi речi скидаю на чоловiка), прибирання було на хатнiй помiчницi, хоч це певна сума бюджету. Просто не було сил i часу це робити.
Зараз теж подумую когось запрошувати, бо ср@ч в квартирi набрид. Але це дорого. Я за кордоном.

Заюшка_хозяюшка• 25 января 2023
Працюю онлайн+ продажем почала займатись. Але працюю мало,можливо час-два в день і то не завжди.
Є донька, дуууже активна в свої 1,3. Є чоловік, пес, кот.
Інколи хочеться більше встигати, здається що життя йде, а я нічого не роблю ,а просто лежу на дивані. Але потім думаю, що зараз такий час, що може і не треба бігти поперед батька в пекло. Не знаєш чи прокинешься завтра, чи не станеться нічого, то трохи попускає )
Леди Г• 25 января 2023
Мені мало енергії по життю. Швидко втомляюся морально і від розумової роботи. 3 год роботи головою і вже втомлена повністю. Все, що далі на виснаження. Але працюю кожен день, викладач англійської онлайн. Виснажуюсь сильно і постійно, але виходу нема, бо в комфортному графіку мало грошей. Маю 3 дітей, вже студенти, чоловік. З подивом думаю, як я їх виростила, бо цього всього забагато для мене. Хочу постійно відпочивати і мрію не працювати. Але також боюся залежного життя без свого заробітку.
Не знаю, що робити. Але втомилася працювати. Мені 42
автор Кукарачка • 25 января 2023
Ответ дляЛеди Г
Ого, ви маєте троє дітей! Як ви рішились? Молодець ви!
Леди Г• 25 января 2023
Ответ дляКукарачка
Близнюки
автор Кукарачка • 25 января 2023
Ответ дляСоветничаю тут
аудитор
дети. муж , кот
про медленную жизнь -про меня
А ви щось якось намагалися змінити? Пришвидшити? Ну там раніше вставати, наймати когось для додаткової розгрузки себе і т.д.?
автор Кукарачка • 25 января 2023
Ответ дляМотылек
В мене мама бухгалтер, то вона дуже швидка.
автор Кукарачка • 25 января 2023
Ответ дляБабулька
Зараз не працюю, сил з дитинства мало
А раніше ким працювали, повний день?
А діти є у вас?
автор Кукарачка • 25 января 2023
Ответ дляЛеди Г
Близнюки
Ви у нашій темі виходить сама швидка)) от бачите, дивлячись з ким порівнювати.
автор Кукарачка • 25 января 2023
Ответ дляГуру троллинга
А готування? А діти є у вас?
Бабулька• 25 января 2023
Ответ дляКукарачка
А раніше ким працювали, повний день?
А діти є у вас?
Дітей нема, робота якщо була, то віддалена. В офісі ніколи не працювала
На дітей багато сил і енергії треба)
Мотылек• 25 января 2023
Ответ дляКукарачка
А у меня сестра бух, наоборот, медленная, спокойная, в доме идеальный порядок и у нее это все не спеша получается, в отличии от меня, мне нужно все быстро, так все и делается, но вечный хаос в доме и жизни.
Оябунчик• 25 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Також юрист і також аутоімунка). У Вас гіпотеріоз чи щось інше?

Меряю от единицы• 25 января 2023
Ответ дляОябунчик
Аіт... Але у мене на фоні нього багато хроні, наприклад, залізодефіцитна анемія. І якщо рівень заліза падає, то хочеться просто лежати ганчірочкою цілими днями.
Меряю от единицы• 25 января 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Я на годину раніше заводжу будильник, саме стільки часу мені потрібно, щоб встати. З мене чоловік рже, але я по-іншому не може, бо просплю)
Гуру троллинга• 25 января 2023
Ответ дляКукарачка
А готування? А діти є у вас?
Так, син 4,5, ходить в садок поруч. Вiдвозить тато, я сплю до 9.

Готую мало вдома. Часто замовляю.