Сижу_и_плачу• 25 января 2023
Скоро победа? Так уже домой хочется .
Ведь нам дают кучу оружия. Вроде со стороны Беларуси и Харькова уже никто не полезет . Это же хорошо ? Ведь наконец есть надежда на скорое окончание ? Давайте помечтаем. Или кто что знает поделитесь позитивом .
Сижу_и_плачу
• 25 января 2023
Ответ дляМолчавочка
Где Ваш дом? На оккупированной?
Нет , но простреливают артой
Сижу_и_плачу
• 25 января 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Ви точно не українка і точно не мрієте про перемогу України.
Что за бред ?
Схема сыра• 25 января 2023
Якщо ви булете розраховувати на скоро, то швидко вичерпаєте весь ресурс. Живіть тут і зараз, не відкладайте життя на потім, на після перемоги
Мать драконов• 25 января 2023
*⚡️ Бої в Україні навесні будуть зосереджені на Запоріжжі, районі Кремінної та Бахмуті, заявив експерт з безпеки та колишній високопоставлений офіцер британської розвідки Філіп Інгрем в інтерв´ю Sky News.*
На його думку, наступна фаза війни між росією та Україною зможе початися лише, коли ґрунт стане твердим.
Також він вважає, що українські захисники навчаться користуватися західними танками швидше, ніж за 20 тижнів.
Дама_с_коготками• 25 января 2023
В Україні зараз ситуація не дуже, москалі як зомбі пруть на всіх напрямках і мають певні успіхи. Зброї, яку нам була потрібна ще вчора, невідомо коли буде. Тому справжні українці зараз лише моляться і спостерігають. А не радіють завчасно і тоді коли нема чому радіти.
На иголках• 25 января 2023
Ответ дляМать драконов
Научатся пользоваться через 4-5 месяцев, значит война за это время не закончится (
На морозе• 25 января 2023
Ответ дляСхема сыра
А как жить ’тут i зараз’ тем,у кого мужья на войне ????
БеллаДонна• 25 января 2023
Мне муж сказал на лето домой не настраиваться. В лучшем случае к след. Зиме((( пусть он будет конечно не прав.
Схема сыра• 25 января 2023
Ответ дляНа морозе
Отак і жити щоденними справами, бо інших варіантів нема.
Так, на жаль, і живуть вдови, сироти.
Засомневаю• 25 января 2023
Ответ дляБеллаДонна
Слово в слово сказал брат
Дама_с_коготками• 25 января 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Новый админ задерживается
Це не адмін, це бота вони запустили.
Скромняшка• 25 января 2023
Ответ дляДама_с_коготками
А видимо точно экстрасенс?
Цикавенная• 25 января 2023
Ответ дляМать драконов
Насколько я помню тоже самое прогнозировали когда грунт промерзнет. Я считаю 85%информации ,которая попадает в информационное поле, особенно в официальных источниках,заведомо не соответствует действительности.
Тюрюнь_Тюнь• 25 января 2023
Раніше сподівалась на літо, тепер налаштовуюсь, що позитивний варіант - це кінець 2023 року.
Через 2,5 тижні повертаюсь додому, а там по ситуації, буде дуже небезпечно - поїду знов.
Вже двічі виїжджала, як треба буде то і третій раз поїду.
Дама_с_коготками• 25 января 2023
Ответ дляСкромняшка
А видимо точно экстрасенс?
Автор , написала пост явно з надсмішкою, бо знає що в Україні зараз складна ситуація. Тому і рже і розсуждає про перемогу, якої на сьогодні навіть близько не видно.
На иголках• 25 января 2023
Ответ дляДама_с_коготками
В смысле невидно?
На советчице же постоянно пишут, что весна-лето будет победа
Скромняшка• 25 января 2023
Ответ дляЦикавенная
Вы из какого региона? В Запорожье грунт замерзал недели на полторы наверное. А так в основном неустойчивая погода с грязью, так это в городе. По полям вообще болото наверное.
ЯсноВидящая• 25 января 2023
🇺🇸🦾 США готові передати Україні десятків бойових танків Abrams M1. Але процес може тривати місяці, а, імовірно, навіть роки.
Про це повідомили Reuters американські чиновники.
Фото: flot2017
Підписатися| YouTube ТСН | Підтримати ТСН.ua
Фото: flot2017
На иголках• 25 января 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Фото: flot2017
Роки???
Так на сколько они собираются растягивать войну, если годами будут поставлять вооружение?(((
Весела бджілка• 25 января 2023
Такі теми злять. Дуже.
Ви хочете додому, розумію, вас пожаліти?
Питання - а що ви зробили для наближення перемоги ???