західний_діалект• 25 января 2023
Який корейський тонер обрати
Добрий день ще раз
А підкажіть, якщо буде у мене на ранок крем віт С, а на вечір крем с керамідами/керамідами і оліями, то який би мені тонер ОДИН щоб купить? Прочитала що віт С працює при низькому Пеаш. А от про кераміди, який там пеаш треба, в жодній статті((((
І ще мені б сиворотку. Яку можна взять, щоб кудись підійшла? Треба кислотну, мабуть. І перед яким кремом її?і яку кислоту?(проблеми: лібідний бар‘єр відновити; тьмяний і нерівний тон; зволожити.
західний_діалект
• 25 января 2023
Тонер 400-500грн
Сиворотка може в дорожче
НО! Якщо знаєте дієве і НЕдороге, то кажіть
Сиворотка може в дорожче