Есть ли какие нибудь хитрости, или способы попасть молодому парню за границу ( Польшу)? Не служил.
Ответ дляE-ducate
знайти 3-х дівчат, які народять від нього 3-х дітей, можна і 1 дівчину, але тоді 3 роки чекати, хіба що джек-пот і одразу трійня
Це 9 місяців очікування, а інвалідність 100% імовірність, тим більше якщо здоровий, то буде дуже корисний в ЄС, можливо не весь, але шанс побувати в багатьох з країн досить високий, знову ж таки, частинами
polesskaya• 26 января 2023
Ответ дляАпасная я
У меня похожая ситуация но мой родитель не хочет выезжать имея такие документы😪
У нас знакомый так папу вывез, папа на следующий день саокойно вернулся в Украину