Обнемашечка• 1 час назад
Зняти гроші чи поповнити картку через термінал в Україні без відео
Зняти гроші чи поповнити картку через термінал в Україні без відео скоро може не вийти: готуються нові вимоги
EasyPay та City24 обговорюють жорсткі правила:
• відеоверифікацію клієнтів під час операцій;
• встановлення камер на всіх терміналах;
• збільшення пауз між операціями.
Пускаю бісики• 1 час назад
Какое видео будет запрашивать терминал чтобы снять деньги или пополнить карту? Ноme? Или с утренника в детском саду?
Обнемашечка
• 1 час назад
Ответ дляПускаю бісики
Обнемашечка
• 1 час назад
Ответ дляПускаю бісики
и то и то , на камеру терминала должны сделать селфи. Тут вот была тема недавно, что в розетке тоже фото делали ,когда за наличку дорогой товар покупали
Пускаю бісики• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
Крупная сумма - да. Но мелкие суммы....не думаю что видео будет обязательным.
мистерЛяпсус• 42 минуты назад
А чого ви боїтеся відеофіксації?
Ви займаєтесь чимось не законним?
Крадете гроші з чужих карток?
Ви займаєтесь чимось не законним?
Крадете гроші з чужих карток?