В житті б не повірила.
От це мав рік пройти і стільки життів нестати, щоб накінець нам дали і то недостатньо.
Але дякую на цьому безмежно
Чашечка чая• 25 января 2023
Лучший фрагмент:
💬’Я хочу поблагодарить каждого члена коалиции за продолжение поддержки. Великобритания объявила, что передаёт Украине танки Challenger 2. Франция передаёт БМП AMX-10 в дополнение к танкам Leopard. Германия, как и США, передаёт ракетную батарею Patriot. Нидерланды передают установки Patriot и ракеты к ним. Франция, Канада, Великобритания, Словакия, Норвегия и другие - все они передали критические системы ПВО, чтобы помочь защитить украинское небо и сохранить жизни невинных граждан, которые в буквальном смысле являются целью - целью российской агрессии.
Польша посылает бронемобили, Швеция передаёт БМП, Италия даёт артиллерию, Дания и Эстония посылают гаубицы, Латвия передаёт дополнительные ракеты ’Стингер’, Литва передаёт зенитные орудия, а Финляндия недавно объявила о самом большом пакете оборонной помощи за всё время.
Путин думал, что всё закончится финляндизацией Европы. Вместо этого он получил НАТОизацию Финляндии’.
HelloKitty18• 25 января 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Удалено администрацией...
Чому маразматика, що нам допомагає.
На росії теж так кажуть про Байдена.
Ответ дляЧашечка чая
Лучший фрагмент:
Я от не розумію - з ким той чорт збирається воювати 🤷♀️
Най би вже на Китай напав і заспокоївся
Ответ дляTasya-Natusya
Удалено администрацией...
Ну я ж не завгосп в гаражі з танками в США.
Теж цікаво де вони були
Чашечка чая• 25 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Най би вже на Китай напав і заспокоївся
Думать, что нападение Китая на рф все закончит - очень наивно. На уровне детсада
serebro16-72be• 25 января 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Удалено администрацией...
Думали что мы падем а мы стойко держимся поэтому решили нам помочь
Ответ дляЧашечка чая
Ну да, а як так виходить що людина не може зрозуміти зміст прочитаного речення?
Ответ дляserebro16-72be
Ми взагалі не повинні захищати сувереніиет, адже вони гаранти нашого суверинітету, ще в 2014 мали твердо займатися поверненняи Криму і Донбасу , порушили домовленності саме гаранти.
Маргарита Владимировна• 25 января 2023
Чому людей не дати в поміч? Чому не зробити повну ізоляцію п..дараші? Щоб пришвидшити
Ответ дляok1904
От це мене так дратує коли ці розмови починаються.
Маргарита Владимировна• 25 января 2023
Ответ дляok1904
Бо все було вирішено, поділено, без врахування опору українців.
Розшифруйте Вашу відповідь
НамСвоюРобити• 25 января 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Удалено администрацией...
Це ви про своє ’дряблоє колєно’?
Чому поодинці?
НамСвоюРобити• 25 января 2023
Ответ дляok1904
Цитату дайте гарантування суверенітету.
НамСвоюРобити• 25 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви теж, цитату надайте, будь ласка)
Як автор теми, то й поготів.
Ответ дляHelloKitty18
Чому маразматика, що нам допомагає.
На росії теж так кажуть про Байдена.
Ясно же чому. Тому що ота коментаторша на росії сидить, або просто сидить в Україні і чекає на русню. Тому її бомбить і штирить те що Байден каже та те що світ дає нам.
Жоден українець який хоче перемоги України не скаже та не напише те що вона написала.
То просто від безвіхіді та від люті.
HelloKitty18• 25 января 2023
Ответ дляChakra
То просто від безвіхіді та від люті.
Так, згідна, та вона і не заперечує, що вона звідти.