Love_Love_Love_• 25 января 2023

Хто б мені сказав що я буду ридати через промову Байдена

В житті б не повірила.
От це мав рік пройти і стільки життів нестати, щоб накінець нам дали і то недостатньо.
Але дякую на цьому безмежно
ok1904• 25 января 2023
Ответ дляJul-Ap
И что там было?
Номенклатуру видели ?
Ні лиш чула зліт, посадка , гуділо ночами і днями
НамСвоюРобити• 25 января 2023
Ответ дляok1904
Погано, не стабільно тягне навіть порадницю, а пошук займе ще більше часу
Злив зараховано)
В реальності та ж Вікі тягне менше, ніж Порадниця.)

Але ви не розстроюйтесь (с) (з теми вище), авторка - та геть злилася.
masterim• 25 января 2023
Ответ дляok1904
Бо все було вирішено, поділено, без врахування опору українців.
+1000000
І наші політики були також в цих договорняках
Армію тільки не врахували
Unmistakable• 25 января 2023
Ответ дляmasterim
+1000000
Армію тільки не врахували
Я б ще сказала, взагалі настрої населення, багато ж пішли добровольцями в ТРО.
KozaNostra_I• 25 января 2023
Ответ дляUnmistakable
Так найманці у нас є, можливо не так багато як хотілось би, але вони є.
20К человек из 50 стран мало?
Unmistakable• 25 января 2023
Ответ дляKozaNostra_I
20К человек из 50 стран мало?
Взагалі то достатньо, але все залежить, де вони знаходяться, якщо вони по всій країні ’розкидані’, то це мало.
Олимпиада80• 25 января 2023
Ответ дляHelloKitty18
Чому маразматика, що нам допомагає.
На росії теж так кажуть про Байдена.
Так воно і є звідти
Олимпиада80• 25 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Истощены?!
Так воно ж про себе пише. Кацапы остощены
Олимпиада80• 25 января 2023
Ответ дляTa-Ki
А що думаєте мало хлопців наших загинуло?
Не клюйте на кацапське іпсо про істощєни
Олимпиада80• 25 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Дали й добре. Але краще б вони людей дали. В Польщі кума каже НАТІвських військових як комах влітку. Понахали звідусіль. Але вони всі своїх людей бережуть, а залізо - залізо не шкода, нове наклепають
Свіженький нік, яких людей?
zcvbnmz• 25 января 2023
Где были мы 30 лет независимости?Как мы допустили такое,где были наши родители-бабушки и мы?30 лет!Почему под русню плясали?Каких президентов выбирали?Почему не пошли по пути прибалтов?Мы-НАРОД УКРАИНЫ!А сейчас кого-то крайним делать ,винить..
Олимпиада80• 25 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Цитату дайте гарантування суверенітету.
Не дадуть. В методичках немає
Vale29• 25 января 2023
Ответ дляJuлия1978
Аби хотіли закінчення війни, то дали б на початку достатню кількіть. А так, не вірю в їхню щедрість
Они боялись что-то давать стране, которая по их мнению должна была проиграть. Еще был жив миф о второй армии мира, плюс был страх, что обоазцы современного оружия попадут врагу.
Украинцы своим мужеством застпвили всех шевелиться. Очень медленно, но они шевелятся. И наконец тоже верят в победу Украины, иначе мы бы этого оружия не увидели
Куздра• 25 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
Свіженький нік, яких людей?
Читайте далі, а не бігайте по профілях. На ваше запитання вже є відповідь
zcvbnmz• 25 января 2023
Победа наша уже скоро,спасибо миру за поддержку,оружия много,на носу авиационный рамштайн.Теперь никакого руцкава мира и духу не будет на нашей земле.
Олимпиада80• 25 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Відповідь проста. Кожен захищає свою землю сам. Дали зброю - падайте в ноги, цілуйте руки.
Обирайте не придурків і зрадників, які фуфловий меморандум вам замість захисту пропунують.
zcvbnmz• 25 января 2023
Как русня убивала сирийских детей бомбами-мы чем помогли,каждый их нас?Где мы были как русня убивала грузин,как беларусы делали революцию,как русня бомбила чеченцев и насиловала там женщин и та же Молдова конфликт.
Куздра• 25 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
Падайте. Цілуйте. Я не забороняю.
ok1904• 25 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Злив зараховано)

Я шукатиму, коли дадуть світло. Порадниця тягне в мене погано.
ok1904• 25 января 2023
Ответ дляmasterim
+1000000
Армію тільки не врахували
Та чьогоднішнього путьеу послухати, логічно, що вони з меркельшею Європу переділили, планували викинути вплив НАТО з Європи.
KozaNostra_I• 25 января 2023
Ответ дляUnmistakable
Посмотрите американские, британские и польские видео с GoPro, они любят выкладывать свои приключения в Украине, из самых горячих мест. В том же Изюме активно принимали участие. Как и в Бахмуте. Попадают под раздачу наравне с нашими, а не отсиживаются где-то по стране.
KozaNostra_I• 25 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
Я пока не вижу как они радуются китайским танкам. Давайте быть объективными?
KozaNostra_I• 25 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
Не дадуть. В методичках немає
Гарантии суверенитета Украины от западных партнёров там же, где и гарантии от России. Они либо есть, либо их нет. И гарантии эти, если я не ошибаюсь, касаются только неприменения ядерного оружия. Так оно и не применялось пока.
Олимпиада80• 25 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Падайте. Цілуйте. Я не забороняю.
Окей. Зате я вам забороняю пертись на вибори. Бо як підете, то буде як завжди, як вояки кажуть - оберуть хз кого, а потім бігай в ..бенях з автоматом
marydgayne• 25 января 2023
Ответ дляMassaraksh
потому что им не нужна сильная Украина, сильный и многочисленный сосед... Просто ужасно, как замалчивают все наши потери и пилят бюджет!!!!
Куздра• 25 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
Ви підбухуєте?
Олимпиада80• 25 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Ви підбухуєте?
По собі судите? Не всі проводять вечори однаково.
А що не так? Це ж ви почали тему заборон. Ви мені - ні, я вам - так.
Куздра• 25 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
Блок. Що за люди, прости господи...
Олимпиада80• 25 января 2023
Масса.., як вас там) як же мені боляче від вашого бану))) Боже, шожробить) це навіть гірше, як насипати на хвіст солі
Маргарита Владимировна• 25 января 2023
Ответ дляJul-Ap
А для чего это штатам?
Вот без розовой ванили если.
Им не нужна победа раши и они ее не допустят.
Год почти, надеюсь, скоро увидим и свои разработки оружия.
Ну раз не нужна победа, значит и могли бы нашим дать людей, чтобы ускорить конец п..дораши