В житті б не повірила.
От це мав рік пройти і стільки життів нестати, щоб накінець нам дали і то недостатньо.
Але дякую на цьому безмежно
НамСвоюРобити• 25 января 2023
Ответ дляok1904
Погано, не стабільно тягне навіть порадницю, а пошук займе ще більше часу
Злив зараховано)
В реальності та ж Вікі тягне менше, ніж Порадниця.)
Але ви не розстроюйтесь (с) (з теми вище), авторка - та геть злилася.
Unmistakable• 25 января 2023
Ответ дляmasterim
+1000000
І наші політики були також в цих договорняках
Армію тільки не врахували
Я б ще сказала, взагалі настрої населення, багато ж пішли добровольцями в ТРО.
KozaNostra_I• 25 января 2023
Ответ дляUnmistakable
Так найманці у нас є, можливо не так багато як хотілось би, але вони є.
20К человек из 50 стран мало?
Unmistakable• 25 января 2023
Ответ дляKozaNostra_I
20К человек из 50 стран мало?
Взагалі то достатньо, але все залежить, де вони знаходяться, якщо вони по всій країні ’розкидані’, то це мало.
Олимпиада80• 25 января 2023
Ответ дляHelloKitty18
Чому маразматика, що нам допомагає.
На росії теж так кажуть про Байдена.
Так воно і є звідти
Олимпиада80• 25 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Истощены?!
Так воно ж про себе пише. Кацапы остощены
Олимпиада80• 25 января 2023
Ответ дляTa-Ki
А що думаєте мало хлопців наших загинуло?
Не клюйте на кацапське іпсо про істощєни
Олимпиада80• 25 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Дали й добре. Але краще б вони людей дали. В Польщі кума каже НАТІвських військових як комах влітку. Понахали звідусіль. Але вони всі своїх людей бережуть, а залізо - залізо не шкода, нове наклепають
Свіженький нік, яких людей?
Олимпиада80• 25 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Цитату дайте гарантування суверенітету.
Не дадуть. В методичках немає
Ответ дляJuлия1978
Аби хотіли закінчення війни, то дали б на початку достатню кількіть. А так, не вірю в їхню щедрість
Они боялись что-то давать стране, которая по их мнению должна была проиграть. Еще был жив миф о второй армии мира, плюс был страх, что обоазцы современного оружия попадут врагу.
Украинцы своим мужеством застпвили всех шевелиться. Очень медленно, но они шевелятся. И наконец тоже верят в победу Украины, иначе мы бы этого оружия не увидели
Олимпиада80• 25 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Читайте далі, а не бігайте по профілях. На ваше запитання вже є відповідь
Відповідь проста. Кожен захищає свою землю сам. Дали зброю - падайте в ноги, цілуйте руки.
Обирайте не придурків і зрадників, які фуфловий меморандум вам замість захисту пропунують.
KozaNostra_I• 25 января 2023
Ответ дляUnmistakable
Посмотрите американские, британские и польские видео с GoPro, они любят выкладывать свои приключения в Украине, из самых горячих мест. В том же Изюме активно принимали участие. Как и в Бахмуте. Попадают под раздачу наравне с нашими, а не отсиживаются где-то по стране.
KozaNostra_I• 25 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
Я пока не вижу как они радуются китайским танкам. Давайте быть объективными?
KozaNostra_I• 25 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
Не дадуть. В методичках немає
Гарантии суверенитета Украины от западных партнёров там же, где и гарантии от России. Они либо есть, либо их нет. И гарантии эти, если я не ошибаюсь, касаются только неприменения ядерного оружия. Так оно и не применялось пока.
Олимпиада80• 25 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Падайте. Цілуйте. Я не забороняю.
Окей. Зате я вам забороняю пертись на вибори. Бо як підете, то буде як завжди, як вояки кажуть - оберуть хз кого, а потім бігай в ..бенях з автоматом
marydgayne• 25 января 2023
Ответ дляMassaraksh
потому что им не нужна сильная Украина, сильный и многочисленный сосед...
Просто ужасно, как замалчивают все наши потери и пилят бюджет!!!!
Олимпиада80• 25 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Ви підбухуєте?
По собі судите? Не всі проводять вечори однаково.
А що не так? Це ж ви почали тему заборон. Ви мені - ні, я вам - так.
Олимпиада80• 25 января 2023
Масса.., як вас там) як же мені боляче від вашого бану))) Боже, шожробить) це навіть гірше, як насипати на хвіст солі
Маргарита Владимировна• 25 января 2023
Ответ дляJul-Ap
А для чего это штатам?
Вот без розовой ванили если.
Им не нужна победа раши и они ее не допустят.
Год почти, надеюсь, скоро увидим и свои разработки оружия.
Вот без розовой ванили если.
Ну раз не нужна победа, значит и могли бы нашим дать людей, чтобы ускорить конец п..дораши