руки_Крюги• 26 января 2023
Як забрати доларовий депозит з Привату
Дочекалась я закінчення терміну 3місячного депозиту на свої перші 100 дол. Хотіла замовити зняття готівки, а мені пишуть, що мін сума 300 дол. То я тепер не зможу забрати ті довбані долари?
руки_Крюги
• 26 января 2023
Ответ дляПростоБелка
Напишіть у підтримку, розпишуть як забрати.
Написала, розібралась, але мін сума для замовлення готівки 300 дол, а в мене на депозиті 100.
ПростоБелка• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
А якщо вивести на долл картку і з неї зняти?
ПростоБелка• 26 января 2023
Ответ дляГалябалована
Доложите депозит ещё на двести. Через три месяца заберёте все.
Там вроде нельзя докидывать именно в этот депозит, по крайней мере у меня так на моно, хотя у меня там максималка типа
Танцепесенная• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Значить просто приходитк в касу, без замовлення готівки.
руки_Крюги
• 26 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
Так і знала, що якась засада з тими доларами буде)) вистій чергу в касу, а там дівчина очима блим-блим, доларів в касі нема.
неДодекаэдр• 26 января 2023
Сделайте валютную карту и выведите депозит на эту карту. Конла добавите на неё ещё 200 долларов, снимете все 300
Накладная• 26 января 2023
Вони 100 доларів видають без замовлення, так що знімайте в будь-якій касі
руки_Крюги
• 26 января 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Якщо на карту скинути, то при поповненні буде комісія?
Танцепесенная• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Замовляють готівку у випадку великої суми, її може не бути в касі. А 100 дол то мають бути
Закрийте депо через кабінет, а то поки дойдете вони автопролонгацію включать
неДодекаэдр• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Не знаю, но, если будет, то не больше 50 грн
Яичница с беконом• 26 января 2023
Ответ дляНакладная
Передо мной в очереди приват стоял парень, 100 долларов отказали.
Яичница с беконом• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Да, или комиссия или обслуживание карты есть
Накладная• 26 января 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Я уже кілька разів знімала, у них навіть коли гроші замовляєш, то написано, яку суму гривень чи доларів можна зняти без замовлення. А в ідеалі приходити в годині третій після інкасації, замовлені кошти теж в такий час починають видавати.
Яичница с беконом• 26 января 2023
Ответ дляНакладная
Я была в отделении после 15, другой платеж.
Парню 100 долларов отказали. Днепр.
руки_Крюги
• 26 января 2023
Ответ дляНакладная
Зрозуміло, спробую, ооо, як же я не люблю в тих чергах стояти. Хник.
Хранительница чешки• 26 января 2023
Сколько если не секрет получилось процентов, напишите пожалуйста в грн.
руки_Крюги
• 26 января 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Парню 100 долларов отказали. Днепр.
Може він купити хотів?
Кофр для ноги• 26 января 2023
Ответ дляПростоБелка
С долларовой карты вы можете забрать гривны)
руки_Крюги
• 26 января 2023
Ответ дляХранительница чешки
Та які там проценти? 0,01 % річних. Може яка гривня і буде. Це ті депозити, що по 36 грн долар можна було купити, замість 40. Зараз по 37,45.
НуКаНаКа• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Комісія є саме при поповненні, якщо свої кошти класти на картку для виплат.
А при виплаті депозиту з депозитного рахунку на картковий немає комісії. Я свій доларовий депозит в Приваті забрала, без проблем
Люблю ХОЛОСТЯКА• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Ви їх вивели на долл карту ? Я вивнла на долл карту,замовляла по 100 долл і мені все відали
руки_Крюги
• 26 января 2023
Ответ дляАюшка
Так Вы депозит всего на 100 долларов открыли? Ну Вы даёте?
Так, 100 дол, не всі ж мають можливість по 1000 купувати. А в нас купити готівковий долар взагалі неможливо. Його ніде немає.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Карта для виплат у мене ,комісії при виводі депозиту на карту не було
руки_Крюги
• 26 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ні, ще не виводила, в мене є пластикова, але термін її вийшов, треба діджитал відкривати. Не хочеться з тими картками зв´язуватись.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Так діджитал ,а потім можна на неї і пластик зробити