Жена_КотораяСтена• 26 января 2023
Чи потрібна я цьому чоловіку? Чи це кінець?
Я більше так не можу. Плачу щодня. Це не життя, а якась мука. Закохалася в нього, але мабуть треба відпустити.
Моя попередня тема.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3240299
Все-таки поїхала я тоді до нього.
Дівчата, ви були праві. Гроші за білет він так і не віддав.Я і не нагадувала. Тільки дав на білет , коли я їхала додому.
Поклав на стіл зранку перед роботою, сказав мені це у тел. розмові.
Отже, коли я тільки приїхала, зустрів на вокзалі. Я дуже соромилася його. Він виявився кращий ,ніж на фото. Вечором приготував вечерю, випили шампанське, але інтиму не було.
Все відбулось наступного вечора. Я не жалію, бо закохана у нього(((
У ліжку виявився справжнім егоїстом, я була п´яна, тому не витримала і сказала йому, що мені є з ким порівняти. Знаю, що це була моя помилка(((Що чоловікам неможна такого казати. Він образився, але одразу виправився, почав старатися для мене.
Я пробула у нього 5 днів і поїхала додому. Бо подзвонила сестра, треба було терміново поїхати по сімейним справам. Речі всі забрала із собою. Він бачив
напередодні вечором як збирала сумку, і нічого не сказав, щоб я залишила ці речі.
Хоча ми домовлялися, що я їду до нього з переїздом.
Коли приїхала додому, він подзвонив і був трохи здивований, що речі всі забрані... Я сказала, що ті речі мені все одно не потрібні, що я приїду з іншими.
І все, після цього його як підмінили.
Почав менше писати, але дзвонив щодня.
Через неділю, я запитала чи приїздити до нього на постійно, бо я маю знати, чи платити за квартиру.
Він сказав, якщо я не буду постійно сидіти в телефоні і ображатися на нього за всякі дрібниці, то їдь.
І так ми проспілкуватися дві неділі, він більше і не згадував про переїзд.
Моя попередня тема.
Все-таки поїхала я тоді до нього.
І все, після цього його як підмінили.
Почав менше писати, але дзвонив щодня.
Жена_КотораяСтена
• 26 января 2023
А якось напився і сказав, що вже звик жити один...
Перед новим роком поставив мене перед вибором , або я приїзджаю сьогодні або ніколи. Хоча він знав, що я ніяк не встигну приїхати, потрібно зібратися.Хоча б на наступний день. Тоді я звичайно ж не приїхала, він не дзвонив декілька днів, подзвонила я....Спілкування продовжилось. Я йому сказала, що приїду тільки тоді, коли він мене попрость. А не буду ставити умови з телефоном.... І по сьогоднішній день він мене так і не запрошував.
Спілкування наше завершилося, коли я спитала чи він скучив за мною, він сказав, що скаже на наступній день.Або і взагалі не скаже.Я поклала трубку. Вже тиждень не спілкуємося.Після тієї розмови він привітав мене з хрещенням і все....
Вже шість днів мовить.
Я була зареєстрована на сайті знайомств, видалитися з нього не можу, хоча писала модератором, він мене там знайшов, ми про це говорили раніше.Хоча ніхто не знав про який саме сайт йде мова.
Вчора мені приходить повідомлення на пошту, що якийсь чоловік написав повідомлення, я вирішила зайти на той сайт, бо бачу, що вік і ім´я співпадає з ним. Та й ніхто мені там не пише, бо я туди довго не заходила...
І яке було моє здивування, це був він. Написав мені привіт.Більше нічого не написав, бо там треба платити...
Для чого він це зробив? Хочу до нього сьогодні подзвонити, але не знаю що казати.
Хочу поставити крапку, бо так жити більше не можу.
Вже шість днів мовить.
Коник-стрибунець• 26 января 2023
Это ж как надо себя не любить и иметь чесотку в..ща, чтобы вытворять такое?
ЭмчЭндЭм• 26 января 2023
Вы себе нафантазировали, общаясь в интернете, а в реальности химии между вами не возникло. Конечно, нет никакого будущего. Ищите своего человека.
Жена_КотораяСтена
• 26 января 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
То чому він продовжив спілкування зі мною, після нашої зустрічі?
Сам щодня дзвонив, я ж його не просила.
Добро с Кулаками• 26 января 2023
Якійсь скандинавський серіал.
Який завжди закінчується вбивством....
Жена_КотораяСтена
• 26 января 2023
Ответ дляПиши-пропало
Він Вам нічого не обіцяв протягом тих 5 днів?
Ні, був дуже замкнутий в собі.
Приходив втомлений пізно з роботи.
никогда такого не было• 26 января 2023
Ответ дляСпелый баклажан
Неужели у вас все так плохо в жизни?
Я тоже не понимаю эти Санты Барбары
Жена_КотораяСтена
• 26 января 2023
А ще сказав нещодавно, коли приходить з роботи, то йому хочеться, щоб до нього ніхто не ліз, бо втомлений, хоче відпочити.
Ромашкинная• 26 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Сам щодня дзвонив, я ж його не просила.
Так вы же кто знает куда едите к чужому мужику спать с ним. Чего бы вас и не держать за запасной вариант, когда опять безрыбье. Вы и опять поедете за свой счет
ЭмчЭндЭм• 26 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Сам щодня дзвонив, я ж його не просила.
Сексом можно и без особой химии заниматься. Но когда любовь, это совсем по другому. Ищите дальше, вам же даже секс с ним не понравился, какое тут может быть будущее.
Miss October• 26 января 2023
Автор, не отношения, а просто мечта. Вижу и первые 5 дней вместе вы провели просто сказочно) Вы в своем уме, какой переезд?) или вы пока под влиянием от гормонов от вашей односторонней влюбленности?
Заканчивайте это, если мужчине нужно, он вас из-под земли достанет.
Жена_КотораяСтена
• 26 января 2023
Ответ дляРомашкинная
Ні, він мене не запрошує. Вже майже місяць мовчить про це.
Тому ви неправі.
дамаАмстердама• 26 января 2023
Ви збиралися переїжджати до нього ні разу не бачившись в реалі? І закохалися ще до зустрічі?🙀
ПриснитсяЖЕ• 26 января 2023
Жах. Ви зовсім безстрашна? Я боюсь іноді йти на каву, невідомо яке дехто причалапає, а тут поїхали до незнайомого в квартиру(( А якби це був якийсь маньяк?
А взагалі що за мода у дівчат їхати до чоловіка? Це як? На скільки треба себе не поважати щоб самій пливти мужику у руки. І як потім можна очікувати від нього ціннісного ставлення? На основі чого воно в нього з‘явиться?
Miss October• 26 января 2023
Занимайтесь своими делами, оставьте его на фоне если вам без него так скучно и вы все же хотите дождаться этого приглашения назад. Но лучше все же просто ходите на новые свидания
Жена_КотораяСтена
• 26 января 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ні, все сподобалося, просто було дивно, як він себе поводить. Не звично, всі люди різні...
Мені сподобалося у ньому все, крім його закритості. І він зациклений трохи на собі.
Леди Репях• 26 января 2023
Чё-то я не поняла, какой может быть переезд, если Вы едва знаете человека?
Автор, притормозите.
Встречайте, общайтесь, если Вам так хочется. Но бежать сразу с переездом это бред и огромный риск.
Автор, притормозите.
Жена_КотораяСтена
• 26 января 2023
Я хочу подзвонити сьогодні, і спитати для чого він мені написав на тому сайті знайомств. Щоб я побачила, що він там шукає .
Жена_КотораяСтена
• 26 января 2023
Я така людина, що мені треба подзвонити і поставити всі крапки.
Бо це не дає мені жити(((
дамаАмстердама• 26 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну для чого? Щоб дно пробити?
Милашка-оторвашка• 26 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Не делайте этого.
Не пишите и не звоните.
Если сам напишет,не задавайте вопросов и сухо общайтесь.
Он привык жить один .
Не пишите и не звоните.
Он привык жить один .
Леди Репях• 26 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Неееет!)
Этого не надо делать точно.
Правду он всё равно не скажет.
Этого не надо делать точно.
Правду он всё равно не скажет.
Жена_КотораяСтена
• 26 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
Ну для чого? Щоб дно пробити?
Щоб було точно зрозуміло, що це кінець.
Ромашкинная• 26 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Тому ви неправі.
Та шо ж не прави. Я помню вашу тему. Вам и там все писали, никто нормальный не поедет в другой город да ещё за свой счёт. Но вы поехали. Потому что уже хотелось. И что оно вам дало? Ничего абсолютно. С таким успехом можно было и не кататься, а подойти к первому попавшемуся в магазине и предложить у него переночевать 3 дня.
Конечно он вас сейчас не зовёт, потому что вы ему там не нужны, ни любви, ничего нет.
Но поживет ещё пол года сам и опять позовет на 3 дня.
И особенно мне нравится ’так что мне у тебе переезжать?’
Помилуйте. Он там в шоке. Не знает, как и оставить вас, чтобы ещё попользоваться и в то же время не торопить события, а то вы уже и с мебелью готовы мчаться к постороннему непонятному типу.